2015 Temmuz ayı evde bakım maaşı yatan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Temmuz ayı evde bakım maaşı yatan yatmayan illerin sıralı tam listesi bu başlık altında yapılacaktır. Konu başlığı sadece temmuz ayı bakım ücretleri için açıldığından evde bakım maaşı ile ilgili diğer merak ettiğiniz konuları bu konu altında sormak yerine yeni konu açarak sorarsanız daha kısa sürede yanıt alırsınız.

Bakım maaşıyla ilgili kısa bilgiler

Temmuz ayında hesaplara yatacak olan bakım maaşı miktarı 793 tl’dir
Kişi başı gelir sınırı ise 606 tl olarak belirlenmiştir.

Bakım maaşları neden her ay farklı tarihlerde yatıyor?

Her ilde o aya ait bakım maaşları farklı tarihlerde yatabiliyor. Örneğin İstanbul için haziran ayında ayın 10 unda yatmışsa temmuz ayında da ayın 10 unda yatacak diye kesin bir kural yoktur. Bakım maaşları yatma tarihleri her ay değişse son yıllarda bu tarih değişikliği 3-5 günle sınırlandırılmıştır. Dileriz bakım ücreti içinde tıpkı emekli maaşları yada çalışan kişiler gibi nasıl her ay düzenli yatıyorsa aynı durum bakım ücretleri içinde geçerli olur.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Temmuz ayında alınacak evde bakım maaşı haziran ayına ait olduğundan temmuz maaşlarında zam olamaycak. Zamların maaşlara yansıması ağustos ayında olur...

asdere

Üye
Üye
%4.76 zam geliyor bu da yaklaşık 830 tl demektir

Can35

Üye
Üye
gec yatan iller bu ay bayram nedeniyle ayın 12'sinde yatabilir örneğin izmir bursa vb.......
ayrıca agostos ayında 830 tl maas alacağız(haftaya resmi gazete zamlı katsayı belli olıur)

alekx

Üye
Üye
inşanlah tüm illerimiz bayram öncesi yatar

veli 1500

Üye
Üye
2022 maaşını bayram öncelik verilirmi arkadaşlar

veli 1500

Üye
Üye
bilgisi olan mesaj atsın lütfen

ilyaskirmanci

Üye
Üye
2022 maaşını bayram öncelik verilirmi arkadaşlar

2022 maaşları henüz daha aradan 40 gün bile geçmedi alalı yani 50 günden fazla olduğu için 2022 maaşları geçen sene olduğu gibi bu senede verilmiyecektir yakın bir zaman olsaydı arada 20 gün falan olsaydı verilirdi ama bu bayram kesinlikle verilmez

orcunaral

Üye
Üye
2022 maaşları henüz daha aradan 40 gün bile geçmedi alalı yani 50 günden fazla olduğu için 2022 maaşları geçen sene olduğu gibi bu senede verilmiyecektir yakın bir zaman olsaydı arada 20 gün falan olsaydı verilirdi ama bu bayram kesinlikle verilmez

Evet dogru soyluyor arkadasimiz vermezler2022 masslarini

Black16

Üye
Üye
Hayırlı Ramazanlar Arkadaşlar
Bursa 'da yaşıyorum. Adres değiştirdim. Aynı ilçe fakat farklı bir mahalleye dün taşındım. 15 gün içinde bildirmem gerektiğini biliyorum fakat maaşta durdurulma olur mu ?
(Tedirginliğim şu illere göre değişiklik olabiliyormuş)

ilyaskirmanci

Üye
Üye
Hayırlı Ramazanlar Arkadaşlar
Bursa 'da yaşıyorum. Adres değiştirdim. Aynı ilçe fakat farklı bir mahalleye dün taşındım. 15 gün içinde bildirmem gerektiğini biliyorum fakat maaşta durdurulma olur mu ?
(Tedirginliğim şu illere göre değişiklik olabiliyormuş)

yok arkadaşım kuruma bildirirsen durdurulma falan olmuyor ben gidip bildirdim maaşı hiç aksamadan aldık sadece bazı evrakları yaptır gel diyolar adres değiştirdiğin için

can67

Üye
Üye
arkadaşlar konumuzla alakası yok ama sigortalı bi işe girersek engelli maaşımız 90 gün sonramı kesilir süresi varmı.

Black16

Üye
Üye
yok arkadaşım kuruma bildirirsen durdurulma falan olmuyor ben gidip bildirdim maaşı hiç aksamadan aldık sadece bazı evrakları yaptır gel diyolar adres değiştirdiğin için

İlyas arkadaşım hangi evarı yaptırdın ? Bildirdiğin ay maaşını alabildin mi ? Teşekkür ederim

veli 1500

Üye
Üye
arkadaşlar hayırlı ramazanlar 2022 maaşı yatarmı ihtiyacımız var yatsın bayramlık alacağız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye