2015 Temmuz ayı evde bakım maaşı yatan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilyaskirmanci

Üye
Üye
İlyas arkadaşım hangi evarı yaptırdın ? Bildirdiğin ay maaşını alabildin mi ? Teşekkür ederim

arkadaşlar adres değişikliği yaptım 3 ay önce kuruma gittim ve bildirdim sonrasında eve kurumdan heyet kağıt gönderip kuruma çağırdılar salı günü gelin diye gittim bana tapu dairesi vergi dairesi ssk ya giitmmem için evrak verdiler ( hani ilk başta maaş almak için gönderdikleri yerler ) gittim hepsini aynı gün bitirdim bi hafta sonra salı günü teslim ettim maaşımda hiç kesilmedi kuruma bildirirseniz kurum maaşı kesmez dendi bana ama kurum farkederse maaşı kesiyorlar bursa shçk nın verdiği bilgi budur arkadaşlar gidip bildirmenizde fayda var kesilme gibi bir durum söz konusu değil kişi başına düşen gelir aşılmadığı sürece kesilmez

ilyaskirmanci

Üye
Üye
İlyas arkadaşım hangi evarı yaptırdın ? Bildirdiğin ay maaşını alabildin mi ? Teşekkür ederim

maaş bağlatmak için ilk başta gönderdikleri yerlere gidyorsunuz 1 gün sürmüyor kişi başı gelir aşılmadığı sürece de kesilmiyor kuruma gidip bildirmenizde fayda var kurum farkederse eğer keser

yziya

Üye
Üye
geç yatan iller ve emekli maaşları bayramdan önce ödenecekmi bilgisi olan varmı....??

Black16

Üye
Üye
maaş bağlatmak için ilk başta gönderdikleri yerlere gidyorsunuz 1 gün sürmüyor kişi başı gelir aşılmadığı sürece de kesilmiyor kuruma gidip bildirmenizde fayda var kurum farkederse eğer keser

yani eve gelmiyorlar mı tekrar kontrole ?

veli 1500

Üye
Üye
2022 maaşı verecekler mi arkadaşlar bilgisi olan paylaşsın hükümet yok ama genede olur bayram harçlığı verilir belki ?

ilyaskirmanci

Üye
Üye
2022 maaşları henüz daha aradan 40 gün bile geçmedi alalı yani 50 günden fazla olduğu için 2022 maaşları geçen sene olduğu gibi bu senede verilmiyecektir yakın bir zaman olsaydı arada 20 gün falan olsaydı verilirdi ama bu bayram kesinlikle verilmez

veli 1500 nickli

arkadaşım daha öncede cevap verdim soruna kesinlikle yatmaz çok uzun bir zaman olduğu için

yılma

Üye
Üye
izmir inşallah bayramdan önce yatar

yasminn

Üye
Üye
2022 maaşı verecekler mi arkadaşlar bilgisi olan paylaşsın hükümet yok ama genede olur bayram harçlığı verilir belki ?

Doldurmuşsunuz yine ALAKASIZ BOŞ MUHABBETLE konuyu. Yahu kardeşim çok mu zor yeni konu açmak? Para ile mi açılacak sanıyorsunuz?

Yazmayın maaş dışında birsey şu konuya 4 sayfa olmuş daha yatan yok. Bizde dedik Ramazan diye erken yatırdılar herhalde. Bir baktık ki yıllardır yöneticiler şu özel konunun içinde farklı birsey yazmayın diye hiç uyarıda bulunmamışlar sanki. Var mı insanları rahatsız etmeye hakkınız? Lütfen artık bu forumu amacına uygun kullanın.

dengelli

Üye
Üye
Doldurmuşsunuz yine ALAKASIZ BOŞ MUHABBETLE konuyu. Yahu kardeşim çok mu zor yeni konu açmak? Para ile mi açılacak sanıyorsunuz?

Yazmayın maaş dışında birsey şu konuya 4 sayfa olmuş daha yatan yok. Bizde dedik Ramazan diye erken yatırdılar herhalde. Bir baktık ki yıllardır yöneticiler şu özel konunun içinde farklı birsey yazmayın diye hiç uyarıda bulunmamışlar sanki. Var mı insanları rahatsız etmeye hakkınız? Lütfen artık bu forumu amacına uygun kullanın.

Size tamamen katılıyorum.

xxmehmetxx03

Üye
Üye
Size tamamen katılıyorum.

insanların ihtiyacları var ki yazıyolar zaten insanlarda olsa para yazmaya tenezül bile etmezler demek ki sizin haliniz vaktiniz yerindeki ihtiyacı olan insanları ezmeye kakmayın yok işte ınsanlardakı bi umutla yazıyolar saygı duymayı ögrenın

xxmehmetxx03

Üye
Üye
sen kendine bak siteyi kaplamış sın yazınla hikaye mi anlatıyosun masalmı ilk önce igneyi kendine sonra baskalarına batırmayı dene

can67

Üye
Üye
yatan il yokmu? zonguldak yattımı. aslan kıral.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Değerli arkadaşlar bu kısımda evde bakım maaşı yatan iller haricinde sorulan yazılan her mesaj boşa gidiyor cevapsız kalıyor eğer sorularınıza yanıt almak istiyorsanız yeni konu açarak bize sorularınızı iletin aksi halde burda sayfalarda mesajınız kaybolur gider, lütfen yatan illeri takip edelim, evde bakım maaşı bayramdan önce yatarmı/2022 maaşı bayramdan önce yatarmı sorularına gelince 2022 maaşı imkansız yatmaz, evde bakım maaşı içinde beklemedeyiz olası bi duyuru olursa tarafımızdan yayınlanacaktır.

veli 1500

Üye
Üye
size sormadım unutmayalım ki bu devlet yardımı kimse kimsenin canını sıkacak laf söylemesin lafını bilip konuşsun?
,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye