2016 ocak ayi evde bakim maaşi yatan iller

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Bursalilarin yazdıkları niye bu kadar rahatsız ediyor ayda bi yazıyor işte millet bırakın yazsin para mi alıyorlar yazandan

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
İnternet bankacılığı kullanın anında ogrenirsiniz paranın yatıp yatmadigini bu siteye girmeyi bilen internet bankaciligini kullanmayı da bilir yazmayın diye diye illerin yattığıni haber verecek insan kalmadı

gececi01

Üye
Üye
arkadaşlar siz hiç adana yattımı diye sürekli sayfayı meşgul eden adanalı gördünüzmü bende yıllardır takipdeyim buradan ama asla yazmadım sormadım sormayacağımda diğer arkadaşlardanda bu duyarlılığı bekliyoruz teşekkürler sustum 1 yıl sonra kendimi hatırlatmak için tekrar yazmak umudu ile hoşcakalın

gülümse_hayata hanımefendi sizede sabırlar diliyorum hoşcakalın

asdere

Üye
Üye
arkadaşlar siz hiç adana yattımı diye sürekli sayfayı meşgul eden adanalı gördünüzmü bende yıllardır takipdeyim buradan ama asla yazmadım sormadım sormayacağımda diğer arkadaşlardanda bu duyarlılığı bekliyoruz teşekkürler sustum 1 yıl sonra kendimi hatırlatmak için tekrar yazmak umudu ile hoşcakalın

gülümse_hayata hanımefendi sizede sabırlar diliyorum hoşcakalın

helâl hemşerim

from.istanbul

Üye
Üye
bence de helal yani! 4 senedir her ay sayfayi bursa'lilar dolduruyor yatti mi yatacak mi..aciyorum 4 sayfa olmus yatan il var mi hep bursa'lilar..
hayır bu acele ne yani eninde sonunda yatacak kacmiyor ya bu para..
sadece yatan iller paylasilsin her seferinde sayfanin sonuna kadar gereksiz mesajlari okumak zorunda kalmayalim..
editörler'de bu mesajlari silmiyor sadece izliyorlar.

kırık ahmet

Üye
Üye
google adana yazdım yazmaz olaydım suc sehrinden baska sey cıkmadı

kırık ahmet

Üye
Üye
bursaya laf edenler bosuna konusmasın.buyuk sehir sınıfında bir il.digerleri gibi ufak degil
istanbuldada heray 15 gun gecikme olsaydı onlarda durmadan yazar dururdu
egitimi iyi olmayan bu farkı anlamaz

from.istanbul

Üye
Üye
Eğitimle ne alakası var:) Bursa kaç aydır 13'ü gibi yatıyor ben bile İstanbul'lu olduğum halde bunu biliyorum..Ama daha ayın 5 inde başlıyorsunuz..
Bu eğitimli olmak mı? İstanbul'da benzer günlerde yatıyor sayfanın başından beri bak bakalım hiç İstanbul'la ilgili bi soru var mı?

Aklinca insanları hor görecek.İstanbul daha 5-6 aydir 13'ünde yatiyor ondan önce 25-26'sında yatardı ama böyle bişey olmazdı..
Büyükşehirmiş..Büyükşehir olunca insanların diğer insanları huzursuz etme hakkı mı doğuyor yani sana göre?
O zaman sen mesela Bayburt'da yaşıyor olsaydın, ben senden daha büyük bir şehirde yaşadığım için, seni rahatsız etme hakkına mı sahip olacaktım.
Eğitim güzel birşey ama hakkını veremiyorsan, "iyi ki okula gitmişsin de bu kıvama gelmişsin, ya gitmeseydin halimiz nice olurdu?" derler adama:
Çok şükür okuma yazman var:)))

kaocan07

Üye
Üye
Yatan il yok sanırım daha bir an öce yatar İnşallah tüm iller..

veli 1500

Üye
Üye
Slm hatay bilgisi olan varmi sayfayi kirletiyorum ama ihtiyacimiz var allah hepimize yardimci olsun arkadaslarim allah amanet olun

gülümse_hayata

Üye
Üye
gizemliyol Samsun Aralık ayında 10 da yatmıştı büyük ihtimalle pazartesi yada salı yatar diye düşünüyorum.

veli Hatayda geçtiğimiz ayın 10 da yatmıştı muhtemelen yine pazartesi salı gibi yatar. Bir kaçgünlük aksamalar olabiliyor lütfen bunu gözönünde bulundurunuz.

hastaadam

Üye
Üye
bir ayımız 12.inci gece doluyor yani 12 ocak gecesi ben pazar dedim ama gecen ay 13 ündde yatmış bide arkadaşlardan ricam bırakın kim ne yazarsa yazsın küfür hakaret hariç hepimiz ya engelli yada engelli yakınıyız bi ümit bekleyişi

hastaadam

Üye
Üye
Bursa bu gece diyorum .....

Tekerlekli Sandalye