2017 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

gülümse_hayata

Üye
Üye
Değerli Üyelerimiz..

2017 Ağustos ayı ''EVDE BAKIM MAAŞI'' yatan iller takibi yapılmak üzre konu başlığımız her ay olduğu gibi bu ayda açılmıştır. Hepimizin bildiği gibi Ağustos ayı itibari ile maaşlar zamlı olarak alınacaktır. Yapılan zamla evde bakım maaşları 01.07.2017-31.12.2017 tarihleri arasında 1.027 TL olmuştur.Kişi başı düşen miktarda bir değişiklik olmamıştır.
1.1.2017- 31.12.2017 tarihlerinde geçerli olmak üzere evde bakım aylıklarında kişi başına düşen miktar= 847 TL olarak devam etmektedir.

Her ay sizden rica ettiğim gibi bu ayda evde bakım maaşı konu başlığında alakasız sorulara yervermemenizi rica ediyorum. Aksi halde hem sorularınız yanıtsız kalıyor hemde bu başlığı takip edenler açısından kargaşalar oluşuyor bu durumda hiç birimizin istemediği bir haldir. YENİ KONU açarak uygun kategoride sorularınız en kısa sürede yanıtlanacaktır. Bulunduğunuz illerin yattı bilgisini paylaşırken emin olmanızda çok önemlidir zira birbaşkası sizden duyduğu yattı bilgisine istinaden boşu boşuna maaş çekmeye giderek zorluk yaşayabilir. Listemizi güncellerken sizlerden gelen doğru bilgilerle hareket ettiğimizi ve burada hepbirlikte bir çok kişiye fayda sağladığımızı unutmayalım.

Bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle

evde-bakim-maasini-k-6dbe98c6327b15fb0d2e.jpg

İlginizi çekebilecek evde bakım maaşı ile alakalı diğer konular

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-bakim-maasi-almak-icin-gereken-sartlar-ve-belgeler-26610/

https://engelliler.gen.tr/f8/yeni-a...elli-hayir-yazarsa-bakim-maasi-kesilir-30733/

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-b...ilir-kimler-gelir-hesabina-dahil-edilir-1404/

yılma

Üye
Üye
kurban bayramı nedeniyle iller erken yatar inşallah bu ay

Inegol

Üye
Üye
Ya kardeşim bayram ayın 31 inde.allah aşkına yatmayan ilmi kalıyor o tarihe.yoksa Eylül ayına girmeden o maasidami istiyorsun.yapmayin gözünüzü seveyim.uzmeyin kendinizi bu kadar

ahmet34

Üye
Üye
Ya kardeşim bayram ayın 31 inde.allah aşkına yatmayan ilmi kalıyor o tarihe.yoksa Eylül ayına girmeden o maasidami istiyorsun.yapmayin gözünüzü seveyim.uzmeyin kendinizi bu kadar

tek onunki ayın 31 inde yatıyor ondan panikliyor.boşver

bursabursa16

Üye
Üye
2022 engelli ve yaslilik maaslari bayram oncesi hesaplarda olacak.gule gile harcayin insallah

rizeli_genc

Üye
Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar bir sorum olacaktı benim arkadaşımın dedesi temmuzun 25 vefat etti acaba haziran ve temmuz bakım parasını mi alacaklar yoksa sadece temmuz ayın parasını mi alacaklar teşekkür ederim kolay gelsin

SM-J510FQ cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

altan

Üye
Üye
Mrb arkadaslar sizlere bir soru sormak istiyorum.arkadaslar annem benim uzerimden evde bakim maasi aliyor.esimde engelli ve engelli maasi aliyor.sorum engelli maasi alan esim annemi iptal ettirmem durumunda esim evde bakim maasinida alabilirmi diyecektim.yani hem kendi 3 ayligini hemde evde bakim maasini alabilirmi.tesekkur ederim.

ahmet34

Üye
Üye
7 tl yi atm vermiyorki ne fark eder

Tekerlekli Sandalye