2017 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

ahmet34

Üye
Üye
aynen
zaten bir cümle söyleyip,doğru bir yol gösterince
her zaman,son cümleyi ben kurucam diye çırpınırlar,en iyisi yaw he he demek

sayfaya 1 soru düştü,bizde öneri sunduk,oldu bitti,bunu tencit pilavı gibi uzatıp bükmenin anlamıda yok,öneriyi ister yapar ister yapmaz...milletin canı sıkılıyor

maaşların cuma 00.30 da yatcağını düşünüyorum,cumartesi çekilebilir,genelde böyle oluyor ayın 13 ü

R

rahim

Guest
aynen
zaten bir cümle söyleyip,doğru bir yol gösterince
her zaman,son cümleyi ben kurucam diye çırpınırlar,en iyisi yaw he he demek

sayfaya 1 soru düştü,bizde öneri sunduk,oldu bitti,bunu tencit pilavı gibi uzatıp bükmenin anlamıda yok,öneriyi ister yapar ister yapmaz...milletin canı sıkılıyor

maaşların cuma 00.30 da yatcağını düşünüyorum,cumartesi çekilebilir,genelde böyle oluyor ayın 13 ü[/QUO
iz kenince hep oğruları söylediğini sanıyorsun.yani diyorsunki ben doğrucu ahmetim benim dışındakilerin söyledikleri kesinlikle doğru değil.helal olun ahmet in önersi çok doğru diye sanırım alkış bekliyorsun

Sarı sari

Üye
Üye
yok yanlış anlamak değil prosedür nedir bilmediğimizden ordanda bilgi verilmediğinden benim canım gitmiş parayı napıym ama bilgi sahibi olalım diye yazdım cenaze masraflarım bu verilen paranın 10 katı oldu ki devede kulakla uğraşacak değilim sorduk sadece varsa yatarsa haberimiz olsun yinede diye

Sarı sari

Üye
Üye
ahmet 34 parayı düşünmüyon demek peki yatacağı günü çok iyi bildiin bakım maaşını neden bu kadar cok soruyorsun hangi gün hangi ilin yattığını çok iyi biliyor herkes eleştiri yapmadan önce kendini eleştirip sonra karşındakine parayı ne yapacağı konusunda bilgi verebilirsin benim sorum parayı neyapacağımız değil SORU ŞU İYİ DİKKATLİ OKU CEVAP YAZARKENDE SORUYA MAAŞA ELEŞTİRİ YAPMA BU AY 04 08 2017 HASTAMIZ VEFAT ETTİ MAAŞ VERİRİLRMİ BU AY MAŞI NAPACAĞIM DEĞİL KARDEŞİM TAMAMMMI

ahmet34

Üye
Üye
Ağustos ayı evde bakım maaşı yatan iller listesi ( 1027 tl)

1-Amasya
2-Tokat
3-Samsun
4-Kırşehir
5-Afyonkarahisar

bursabursa16

Üye
Üye
Arkadaslar gunahtir yakini vefat etmis acisi var ihtiyac sahbidir ki hepimiz oyle degilmiyiz bu ay maas alabilir

R

rahim

Guest
rahim çok uzattın.işin yoksa kaybol burdan.hem sanane.3 cü şahıslara ne düşer.her ay aynı şeyi yapıyorsun.amacın konu bozmak huzursuzluk çıkarmak
şikayet ettim seni,birdaha gelip yazma buraya.rahat dur.adam ol.her ay aynı sorun.yatarsa yattı dersin biter

hakaret etme kardeşim.adamlğığmğ en orgulayamazsın.rumuzun gibi kırıkmısın nesin en niye karşıyorsun

R

rahim

Guest
rahim çok uzattın.işin yoksa kaybol burdan.hem sanane.3 cü şahıslara ne düşer.her ay aynı şeyi yapıyorsun.amacın konu bozmak huzursuzluk çıkarmak
şikayet ettim seni,birdaha gelip yazma buraya.rahat dur.adam ol.her ay aynı sorun.yatarsa yattı dersin biter

hakaret etme kardeşim.adamlığımı sen sorgulayamazsın.rumuzun gibi kırıkmısın nesin sen niye karşıyorsun

kırık ahmet

Üye
Üye
kavga çıkaran rahim adlı gereksiz üyeyi banlayın.herkes il yatınca bildirmeye gelir,bu lak lak etmeye,her ay aynı.yukarıda herkesle kavga etti

KoLiBRi

Üye
Üye
Hatay evde bakım maaşı yatmıştır arkadaşlar..
1.027 tl.

asdere

Üye
Üye
işte senin gibi düşünenler yüzünden feto bu kadar büyüdü .bırakın ya cenaze masrafları olmuştur ALLAH RAHMET EYLESİN .CENAZE MASRAFLARINA KULLAN KARDEŞİM

kırık ahmet

Üye
Üye
bencede masraflara kullanılabilir.zaten sorudan sonra verilen ilk cevap oydu ve rahime ne olduysa mirasıda bağışlıyor
şimdi baktım verilen cevapta kurulan cümlenin ilk kelimesi oymuş,masraflara kullanın demişler
bu rahime ne olmuşsa parladı.buralar çok değişmiş yönetimle çalışanlarla doğru yazı yazanlara bile sataşan bulaşan dolmuş taşmış vahh vahh

Tekerlekli Sandalye