2017 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Adanali1940

Üye
Üye
Bir atasözü vardır dinsizin hakkından imansız gelir

ahmet34

Üye
Üye
mtv zammı yuzde 40,gerı cekıldı,askerı harcamaya para lazım acıklaması gelmıstı.eger para sorunu varsa geç yatabılır
bu hafta yetısmezse 16 pazartesının oldugu haftaya sarkar

dengelli

Üye
Üye
Ahmet ve mehmetlere kalmış site biri insan gibi meşgul etmeyin diyor biri sinir etme diğeri dengesiz koyy hayırdır yatanvil olunca herkes yazar oyun yeri değil sıkılan başka oyuncak bulsun kadınların adıi çıkmış çok konuşuyor diye ...

Dediğiniz gibi kibarca ve medenice bir uyarıda bulundum.. Yazılanları da okudum ama yanıt verme gereği duymadım... Büyük olasılıkla buna da bir şeyler yazacaklar yine yanıt vermem...Siteye bildirdim mesajı bu durumla onların ilgilenip gereksiz mesajları silip yazanı uyarmaları gerekir diye düşünüyorum...

Adanali1940

Üye
Üye
Kardeşim kusura bakma yapılanı gördüm sana karşı adamlığı dan sustun onuda biliyorum birilerinin de konuşması lazım farkındayım herseyin

xxmehmetxx03

Üye
Üye
kuş kadar beynin yok senin cahillik böyle bişey sütünü iç hadi

yılma

Üye
Üye
Gece başlar yatmaya iller anca

xxmehmetxx03

Üye
Üye
sayfa bekcisimisiniz olum siz size ne lan milletin yazdıgından dengeli iyi papanlık yap olum size yazmaya deymez lan cigeriniz kokuşmuş kargalar ötüyo bol bol...

bursabursa16

Üye
Üye
Arkadaslar neden acele ediyoruz gecen ay erken aldik biraz sabir..ortam iyi degil Allah gostermesin devletimiz odemezse ne gelir elimizden..neden birbirinizi kirarsiniz yaziktir gunahtir.hepimiz ya engelli yada yakiniyiz..derdimiz zaten bize yetiyor hayirlisi olsun. Rabbim Devletimize zeval vermessin..dua edelim ..hasta ve engellinin duasi makbuldur

xxmehmetxx03

Üye
Üye
bursalı kimseye bişey dedimiz yok ama böyle toplumun yüz karası insanlar yazdımıza karışıyo kimsiniz siz ne sanıyo kendilerini bunlar yazcaz tabi sadece yatan il mi yazıcaz birazda konuşalım ne olacak yani yazınca inşallah bu gece yatar sıkıştık ice

xxmehmetxx03

Üye
Üye
allah devletimize zeval vermesin cumurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin onun sayesinde engellilerin bi nepzede olsa yüzü güldü

xxmehmetxx03

Üye
Üye
bu gece illerin yatması lazım artık yatmazsa ayvayı yedik..

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Para sikintisi var devlette gec odenebilir ama eninde sonunda odenir durumunuzu ona gore ayarlayin

honduras

Üye
Üye
siyaset sokmak zorundamısınız her yere çok sevdiğin o insanın başına taş düşsünde ülke kurtulsun

Tekerlekli Sandalye