2017 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

bursabursa16

Üye
Üye
CILGIN...Yasiniz kac bilmiyorum ..o milletvekili oyle okonustu boyle dedi..90.li yillari hatirlarmisin bilmiyorum engellim hastanede rehin kaldi tarlami sattim kurtardim buyuk bas hayvanlari satip kalan tedavisini evdee devam ertim.Bizler canbukunutuyoruzzz....ben unitmuyorum unutamam sabahlari ekmekle zeyrini bulamazdik bugun soframda 3 cesit kahvalti var
90 li yillardakiler adam yerinemi koyuyordular sen yuz kerde ben adamimi adamdisin rlbette erkeksin ama ne yazikki ikinci vatandastin.unuuuutmiyorum bashekim geldi Yesilkartlilara 2.kalite antibiyotik uygulanacak dedi doktorlara ...bu gin eczanede kral ilacimizo aliyorua ALLAH VARPAR BIZI INALR ETMEYELIM...Birakin A partisi B partisi hukumet diyelim hepinize hayirli geceler

xxmehmetxx03

Üye
Üye
ecem35 susmam devletimize laf edemez kimse görüyosunuz burlara kadar sızmaya calışıyolar ama bunlara biz papuç barakmayız allahın izniyle haksızlık karşısında susan dilsiz imansız şeytandır buyurmuşlar

xxmehmetxx03

Üye
Üye
buradan sayın savcılarıma sesleniyorum cılgınpalet hakkında geregini yapınız...

cilginpalet

Üye
Üye
Burdan tehdit etme buyur telim ara 05435122133

xxmehmetxx03

Üye
Üye
sen bu yazdıklarınla kin ve neftet sucları işliyosun farkındamısın sen akıllı ol olmazsan ülkemizin sayın hakim ve savcıları seni akıllı yapar bunu böyle bil

ecem35

Üye
Üye
Burada klavye kavgasının kimseye bı faydası yok..
Sandıkta konuşuruz biz Mehmet kardeş.. :D
Mühürü orda vururuz..

cilginpalet

Üye
Üye
ecem35 susmam devletimize laf edemez kimse görüyosunuz burlara kadar sızmaya calışıyolar ama bunlara biz papuç barakmayız allahın izniyle haksızlık karşısında susan dilsiz imansız şeytandır buyurmuşlar

ulan hirt benim kim olduğumu biliyormusunda yok devlete szmişlar felan diyorsun sen kafadanmi engellisin ?

bursabursa16

Üye
Üye
Degerli engelliler .engelli yakinlari gercekten bugunki ortam bizleri sarhos etti.biliyomusinuz devlet memuruydum.gece koyden ilceye cocugumu getirdim yuksek ates tirreme...simdiki gibi kimde serum takmiyor bi ates dusurucu yuru ambilansmi?? Ucreti yatirmadan yerinde oynamaz ..neyse gecenin ikisi cocugumun burnunda ates yuksekliginden dolayi kanama devam ediyor.....LUTFEN GERISINI IYI OLUKUYUN...nobetci eczaneye gittim ilaclari hazirladi yizdesine parama yetmedi 22 km lik koyde taksi turmusum param az vermedi ilaclari vermedi...biliyomusiniz ne oldu biliyomusinuzzzzzz.
.ates cocugumun gozune vurdu kor etti soruyorum ozamana ben adam degilmiydim.bu gun mezraya helikoptee ambulans gidiyor...Arkadaslar yapmayalim sahipsizdik.Bicareydik Bugun Rabhime sukurler olsun hastan evinden aliniyo diyalize goturuluyo ilaci veriliyo arti engeloi maasi arti bakim maassii efendim kac gun araba tutup diyalize goturebiliri kac defa ilaxini alabiliriz unutmayalim unutanlar unutulur....saygilar

+

cilginpalet

Üye
Üye
sen bu yazdıklarınla kin ve neftet sucları işliyosun farkındamısın sen akıllı ol olmazsan ülkemizin sayın hakim ve savcıları seni akıllı yapar bunu böyle bil

yahu rak şimdi bu laflari sen beni alenen tehtit ettin sen kimsinde kafa kopracaksin bak telimi verdim yada sen telini ver burda klavye delikanliliği yapma bana ara beni 05435122133

cilginpalet

Üye
Üye

yahu rak şimdi bu laflari sen beni alenen tehtit ettin sen kimsinde kafa kopracaksin bak telimi verdim yada sen telini ver burda klavye delikanliliği yapma bana ara beni 05435122133

xxmehmetxx03

Üye
Üye
cılgınpalet savcılarımız dururken bana düşmez sayın savcılarımız geregini yapar

cilginpalet

Üye
Üye
cılgınpalet savcılarımız dururken bana düşmez sayın savcılarımız geregini yapar

ya kardeş sen hakaten şizofrenmisin git savciliğa yazdiklarim ortada ama eğer ben gidersen senn için iyi olmaz bak yukarda kafami koparmakla tehdit eden sensin sen çocuksun heral karşinda cahil çocuk yok yaşim 44 neyin ne olduğunu bilecek zekayada sahibim kaldiki memleketimde trabzon öyle benim kafami koparacak varsa buyursun açik adresimide veririm senin gibi klavye delikanlisi deyilim bak 3 kez telimi verdim kimseden gizlim saklim yok vatan hainliğiyle suçladiğin adam 93 94 de belkide sen paçali donla gezerken ben doğuda pkk itleriyle çatişmalara girmiş adamim yanimda şehit olan arkadaşlarimin isimleri bugün caddelere okullara verilmiş lezgin avci diyarakir mustafa bin göl bingol vs vs beni hainlikle suçlayacak adamin anlini karişlarim

xxmehmetxx03

Üye
Üye
allah devletimizi cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin amin....

cilginpalet

Üye
Üye
ALLAH CC kimseye akıl noksanlığı vermesin zihinsel engelli arkadaşlarada ALLAH akıl ihsan eylesin AMİN

Tekerlekli Sandalye