2017 Kurban bayramı öncesi 2022 maaşları ödenir mi?

samet_33

Üye
Üye
kaymakamlik vakif neden yokdiyor 144 neden yok diyor ben anlamadimm resmi kurumlar bu sabah kiside yok dedi

ptt ye telefon açtım engelli maaşları bayramdan önce yatacak dedi.gel kimliğini getir bakalım dedi.bende az önce emin olmak için ptt ye gittim ve kimliğimi verdim.benim doğum tarihimin sonu 9 bana 29 u salı günü 1772 tl alacaksın dedi.yani resmi açıklama yok genel bir durum olabilir murat tarsuslu arkadaşımız doğru söylüyorda olabilir bence herkes umutlanmasın.ama mersinliler kesin alacak 28 i pazartesi veya 29 u salıda olabilir.arkadaşların paylaştığı resme göre pazartesi ve salı günü gidin bakın.YANİ YAZDIĞIM YALAN BİRŞEY DEĞİL PTT YE GİTTİM KİMLİĞİMLE MEMUR SORGULADI

samet_33

Üye
Üye
arkadaslar bizat kaymakamlikla gorustum engeli ayliklari gununde yatacakmis kaymakamlik bilgisi bilginize

ptt ye telefon açtım engelli maaşları bayramdan önce yatacak dedi.gel kimliğini getir bakalım dedi.bende az önce emin olmak için ptt ye gittim ve kimliğimi verdim.benim doğum tarihimin sonu 9 bana 29 u salı günü 1772 tl alacaksın dedi.yani resmi açıklama yok genel bir durum olabilir murat tarsuslu arkadaşımız doğru söylüyorda olabilir bence herkes umutlanmasın.ama mersinliler kesin alacak 28 i pazartesi veya 29 u salıda olabilir.arkadaşların paylaştığı resme göre pazartesi ve salı günü gidin bakın.YANİ YAZDIĞIM YALAN BİRŞEY DEĞİL PTT YE GİTTİM KİMLİĞİMLE MEMUR SORGULADI

samet_33

Üye
Üye
Herkesi umutlandirmak istemem yani genel bir durum olmuyabilir.ama kesin bir biçimde mersinli englillere müjde maaşlarini bayramdan önce alacaklar diyebilirim

bursabursa16

Üye
Üye
Herkesi umutlandirmak istemem yani genel bir durum olmuyabilir.ama kesin bir biçimde mersinli englillere müjde maaşlarini bayramdan önce alacaklar diyebilirim

Arkadaslar odemeler hazir 787. Tl. 28 ve 29 agustos odemeler e devlette gorundu. Hayirli bayramlar haaaaaa bu arada bakim maaslarida odenecekmis saygilar

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Bursabursa16 nerden duydun bakim maaslarinin verilegini onlara daha cok var verilecegini sanmam

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar bugüne kadar resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen 2022 maaşları kurban bayramı öncesi veriliyor, ve arkadaşlarımızında belirtiği gibi e devlet üzerinden ödemeniz hazırdır yazıyor.

Doğun yılının son rakamına göre.

0-1-5-6. 28.08.2017 Pazartesi günü

2-3-4-7-8-9. 29.08.2017 Salı günü maaşlarını çekebilirler.

[MENTION=18939]Harun kızılkaya[/MENTION]

E devlette e hizmetler Aile ve sosyal politikalara bakanlığı kısmından, sosyal yardım bilgileri sorgulama bölümüne tıklayarak 2022 aylığınızıın yatıp yatmadığı yattıysa ne kadar yattığı hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

from.istanbul

Üye
Üye
Ödemeniz hazırdır 1772,86 TL yazıyor..Pazartesi ve Salı günleri maaşlar çekilebilecek.
PTT Kartı olanlar Postane kapalı olsa bile çekebilir..

mert

Üye
Üye
demekki birşeyler biliyoruz engelli maaşların yatacagını kimse inanmadı

Tekerlekli Sandalye