2017 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

ramke84

Üye
Üye
Arkadaşlar konu başlığımız altında evde bakım maaşı yatan illerimiz paylaşımı dışında lütfen başka bir konu açmayalım. Ayrıca ikili söz münakaşalarında kalp kırmak bizim buradaki birlikteliğimize yakışmaz birazdaha birbirimize saygılı olmaya gayret göstermenizi önemle rica ediyorum.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Tokat
2-Aksaray

sunayca

Üye
Üye
Bu ay gecikt,i gecikcek galiba diye yazanlar, burası yattı mı niye yatmıyor gibilerden yazan arkadaşlar ilk maaşlarını alacak olanlar galiba.....
Yoksa maaşların yaklaşık hangi tarihlerde yattığını, yatan illerde bu il yattı diye burda yazıldığını görüp ona göre maaşını gider çekerdi.

ramke84

Üye
Üye
Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Tokat
2-Aksaray
3-Antalya

Arkadaşlar bir çok ilimizin henüz yatmamış olması gayet normal bir durum. Her ayin 12-13 gibi bir çok iller yatmaya başlar ve 20 sine kadar devam eder. Eger bu tarih aralığında yatmaz ise ozaman müşkül bir durum söz konusu olabilir. Bu sebeple takipte kalın lütfen yatan illerimiz o illerde yaşayan üyelerimiz tarafindan an itibari ile paylaşım yapmaktadır.

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
40 yılın başı bi yorum yazdık hemen atliyosunuz ne kadar zorunuza gidiyo gecikecek galiba dedik heray bu günlerde 7-8 il yatmış olurdu bu ay 2 il yatmis daha takip etmiyorum bu siteyi siliyorum uyeligimi ne kadar boş muhabbetci varmış iyi günler herkese

Bursam

Üye
Üye
Ne münasebet niye siliyorsunuz üyeliğinizi

5555

Üye
Üye
40 yılın başı bi yorum yazdık hemen atliyosunuz ne kadar zorunuza gidiyo gecikecek galiba dedik heray bu günlerde 7-8 il yatmış olurdu bu ay 2 il yatmis daha takip etmiyorum bu siteyi siliyorum uyeligimi ne kadar boş muhabbetci varmış iyi günler herkese

çok il var yatan hemşerim giresun yatmiş hemşerim tanidigim var orda benim burda paylaşim yapmamiş

ramke84

Üye
Üye
[MENTION=13822]gecelerinhakimi16[/MENTION] neden böyle bir düşünceye sahip oldunuz bilmiyorum ama burda kimseye özgür düşüncesine, fikrine, sorusuna içinde onur kırıcı veya hakaret olmadığı sürece müdahale etmiyoruz ve karışmıyoruz. Ayrıca konu başlığı altında konu ile alakalı sorulan tüm sorulara cevap vermeye azami ölçüde çalışıyoruz. Ben size veya birbaskasina aleyhinize yazılan bir yazıda göremedim açıkçası, tabiki de sitemizi takip edip veya etmemek size kalmış bir şeydir. Ama tekrar söylüyorum ben size karşı söylenmiş bir yazı veya söz göremedim. Konu başlığı altında konu ile alakalı hiç bir düşünce veya görüş kısıtlamamiz yoktur.

1940ads

Üye
Üye
Varya ben şunu gördüm 10 gün yatma geciksin kesin burada herkes birbirini yer sandalyeler havada uçuşur ?????? nasıl bir millet olduk aldığımız bakıcı maaşı zaten 15 günde bitiyor bekleyen bir milletiz bekleyin sabır pazartesiye ne kaldiki??????

1940ads

Üye
Üye
Arkadaşlar sorularınıza cevap veriyorum bütün illerin maaşları bu akşam yatar?????? bu akşam yatacak moduna geçin z Aman geçiyor

xxxlach

Üye
Üye
Arkadaşlar bu ay gecikmeli galiba İzmir normalde 13 ünde yatardı bu ay 17 sinde yatacakmış

Discovery II Mini cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye