2018 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

D.BULUT

Üye
Üye
e devletle ilgili sorun dile getirilince motorlu taşıtlar konusu dile gelmiyor!! evde bakım ödeneği dile getiriliyor başka nerde sorgulayacak e-devlette ödeme bilgisini? e-devlet şifresi almayıp burda konuya dahil olanlara gıcık kapmayın 2018 yıl sonunda 144 yerine git oraya bak diyecekler..aczık bilinçli konuşun arkadaşlar.

D.BULUT

Üye
Üye
e-devletle ilgili konunun sayfasına bakın kimi edevlette ödeme görüyor kimisi göremiyor,neden insanları diken üstünde bırakıyorsunuz?bir sürü yetkili arkadaş var forumda kötü birşey yazılıyorsa onlar müdahale eder.

ecem35

Üye
Üye
Arkadaşlar bı sorum olacak .konu açmayı beceremedim.esimden ayrılmak istiyorum.ailwmin yanına gidicem.evde bakım param kesilir mi? lütfen cevap yazın.

yasaksız

Üye
Üye
Ayın 3 oldu bizde de görünmüyor bugün mersinden gören varsa e devlet te kayidi yazsin

yılma

Üye
Üye
Daha izmir ili bile e devlette kayıt yok gözüküyor

Ayhn07

Üye
Üye
Antalya da maaş alan Ziraat Bankası hesabı Şarampol Şube olan arkadaşlar banka subeyi kapatmış ve tüm müşterileri Üçkapılar Şube'ye devretmis. Hesap numaraları IBAN numaraları değişmiş. Yeni hesap bilgilerini Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Il Müdürlüğü'ne bildirmek gerekiyor. Bilginiz olsun. Antalya için ödeme emirleri verilmiş 10 ü gibi yapacakmış.dün gidip bilgileri teslim ettim bikaç gün gecikebilir ödemeniz dediler

HTC One M9 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Inegol

Üye
Üye
Ödemeler e devlette gözüküyor (bursa)

mir33

Üye
Üye
Bizde daha görünmüyor. Mersin'de kaydını gören var mı?

yasaksız

Üye
Üye
Bugünde sistemde gözükmedi ne zaman yansitacaklar gözükmeyen var dimi benim gibi edevlette.

ferhan

Üye
Üye
Bizimkide şuan baktım gözüküyor. DİYARBAKIR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye