2018 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunus bozan

Üye
Üye
Ya bu engelli maaşımı anlamadım ben yardim edermisiniz

HTC Desire 830 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

engelliye bakım aylığı bu yani engelli olan bireylere bakan sahip çıkana veriliyor bu aylık..engelli aylığı olan 3 ayda bir verilen 2022 aylığı

septik

Editör
Editör
[MENTION=22015]niles28[/MENTION]

Siz başlığa dikkat etmemişsiniz, bu başlık altında evde bakım maaşlarınn yattığı illerle ilgili bildirimler yapılıyor.

2022 Engelli maaşları ile ilgili sorunuz olursa verdiğim linkın üstünde yeni konu aç kısmından yazabilirsiniz ayrıca linkte genel bilgiler ve geçmişe yönelik yazışmaları bulabilirsiniz.

https://engelliler.gen.tr/f7/

gresunlu

Üye
Üye
selam herkese yeri ve zamanı degil ama sonda ıhtıyacı olan varmı

niles28

Üye
Üye
[MENTION=22015]niles28[/MENTION]

Siz başlığa dikkat etmemişsiniz, bu başlık altında evde bakım maaşlarınn yattığı illerle ilgili bildirimler yapılıyor.

2022 Engelli maaşları ile ilgili sorunuz olursa verdiğim linkın üstünde yeni konu aç kısmından yazabilirsiniz ayrıca linkte genel bilgiler ve geçmişe yönelik yazışmaları bulabilirsiniz.

https://engelliler.gen.tr/f7/
Teşekürler

HTC Desire 830 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi iller genellikle ayın 9-10 gibi yatmaya başlıyor. E-Devlette gözüküyor yada gözükmüyor diye endişe etmeyin güncelemelerle alakalı olarak oradada sorunlar yaşanabilir. İller yatmaya başladıkca ben ve diğer yönetici arkadaşım sürekli sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Yatan illerin listesini her sayfada güncelleyeceğiz bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

veli 1500

Üye
Üye
Gülümse hanım avans varmı verecekler mi yoksa maaşı sade verecekler verseler koyun alacağız inşallah ama veremezler

yunus bozan

Üye
Üye
Gülümse hanım avans varmı verecekler mi yoksa maaşı sade verecekler verseler koyun alacağız inşallah ama veremezler

kardeş sanırım emekliye verilen ikramiyeden bahsediyorsun,sen bakım aylığını aldığına dua et ne ikramiyesi bakım aylığını alda kurban kesmesende olur ayrıca durumun iyi olsa bakım aylığını almazsın vermezlerde zaten onun için aklından ikramiyeyi çıkart boşuna düşünme ve son olarakta bu soruyu boşuna sormuş oldun :D

orcunaral

Üye
Üye
kardeş sanırım emekliye verilen ikramiyeden bahsediyorsun,sen bakım aylığını aldığına dua et ne ikramiyesi bakım aylığını alda kurban kesmesende olur ayrıca durumun iyi olsa bakım aylığını almazsın vermezlerde zaten onun için aklından ikramiyeyi çıkart boşuna düşünme ve son olarakta bu soruyu boşuna sormuş oldun :D

Yunus bozaz kardeşim helal olsun yani bunu aldığınızda sukredin ben ekonomik destekten alıyorum ya 840 tl

yunus bozan

Üye
Üye
Yunus bozaz kardeşim helal olsun yani bunu aldığınızda sukredin ben ekonomik destekten alıyorum ya 840 tl

aynen yani kardeşim bunada bin şükür hemde ne zor durumda olan insanlar var benim çevremde bile adamın eli ayağı sağlam ama rezillik hayat sürüyor veya allah muğafaza suriye gibi savaş çıksa napıcan sağlamlar ölüyor bizler gene anında rahmetli oluruz :D yani sözüm ona demek istediğim aç değiliz açıkta değiliz devlet veriyor sağolsun bizde şükür deyip yetiniyoruz ayrıca devlet bu maaşları engelliye vermese bu sitede olmazdı hepimiz birer hayal ürünüydük onun için ben bunları kafamda hep tasarlıyorum bu konuda söyliyeceklerim bitmez en güzeli sayfa kirliliği olmadan konuyu ben şahsen kapıyorum çünki bilindiği üzere bu başlık altında sadece yatan iller paylaşılmakta ben normalde yazmam bu başlıkta yani polemik yapmam saygım açısından fakat sen ismimi zikredince bir kereye mahsuz yazmak istedim allaha emanet ol kardeşim :D

Can35

Üye
Üye
1085 tl bayram ikramiyesi sizce alırmıyız?
eğer ayın 12 sinde bayram ikramiyesi alırsak ilaç gibi gelir.....

D.BULUT

Üye
Üye
1085 tl bayram ikramiyesi sizce alırmıyız?
eğer ayın 12 sinde bayram ikramiyesi alırsak ilaç gibi gelir.....

bende aynı şekilde düşünüyorum 2 maaş olarak gözüküyor e-devlette 2 maaşın yattığı son günde bu aya bağlı,inşallah ikramiyedir..son zamanlarda haber sitelerinde cokca gündeme gelen bir konu..hadi hayırlısı diyelim.

bursabursa16

Üye
Üye
bende aynı şekilde düşünüyorum 2 maaş olarak gözüküyor e-devlette 2 maaşın yattığı son günde bu aya bağlı,inşallah ikramiyedir..son zamanlarda haber sitelerinde cokca gündeme gelen bir konu..hadi hayırlısı diyelim.

Iki maas e devlette gozukuyor ama biri gecen ayin odemesi iyi inceleyin kardesim...bide bayram iktamiyesi sadece emekliye ..memur calisan engelli vs. Verilmiyor

osmaniye 80

Üye
Üye
Arkadaslar bende 2 maas biri 1085 tl ama onun bitis tarihi 31.07.2018 yaziyor bu ay olanda 31.08.yaziyor sistemsel ikramiye deyil umutlanmayalim boş yere

SM-A710F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye