2018 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

yılma

Üye
Üye
E devlette izmir ayın 12si gözüküyor

can68

Üye
Üye
o değilde secımlerde baskaları gelirse engelli maasının kesılme ıhtımalı var,her nekadar artısını eksısını elestırsekte,oncekıler engellıyı dusunmedı,yalansa yalan
maas kesılırse bu enflasyonda geçinmek zor,kritik aydayız,artık 2 günde bir çorba ve fatura kısıtlamasıyla yasarız
çevreden akrabadan her ay 20 tl isteyin bakalım ne kadar verecekler,1000 tl şükür yani
burasi engelli sayfasi hiç politika konuşulmaz ama sen ne için bu yorumu yaptin ? Yok bu iktidar giderse engelli maaşlari kesilirmişde bende sadece sana biraz politika yapim aç gözlerini
kimse kesmez merak etme engelli maaşlarini artişda olur merak etme neden dersen emekliler verilicek bayram ikramiyeside chpnin 3 senedir üstüne basa basa diretdiği proje idi ama şimdi bu iktidarda
seçim vaadi olarak vermeyi kabul etti zaten geri alirlar merak etme zamlarla sen sadece sana yatan 1000 tl yi düşünüyorsun evet 1000 tl yardim bu iktidar sayesinde oldu ama bu iktidar sayesinde de ülkede herşey 100%1000 de bu iktidar sayesinde arti 1000 verdiler geriye 10000 aliyorlar görmüyorsun herhalde dolar euro benzin mazot elektrik tüp et pazara çikma uçmuş almiş başini gidiyor üretim durdu çiftçi bitmiş perişan millet eti, bayramdan bayrama görür oldu sen sadece kendini düşün benim karnim doysun ülke kimin umrumda de satilkmadik fabrika kalmadi yediğimiz herşeyi ithal ediyoruz enson şeker fabrikalarimiz da satildi artik şekersiz bi hayata aliş bakim daha çok yazardim ama senin gözler gitmiş bişey görmez bu saatden sonra

bursabursa16

Üye
Üye
burasi engelli sayfasi hiç politika konuşulmaz ama sen ne için bu yorumu yaptin ? Yok bu iktidar giderse engelli maaşlari kesilirmişde bende sadece sana biraz politika yapim aç gözlerini
kimse kesmez merak etme engelli maaşlarini artişda olur merak etme neden dersen emekliler verilicek bayram ikramiyeside chpnin 3 senedir üstüne basa basa diretdiği proje idi ama şimdi bu iktidarda
seçim vaadi olarak vermeyi kabul etti zaten geri alirlar merak etme zamlarla sen sadece sana yatan 1000 tl yi düşünüyorsun evet 1000 tl yardim bu iktidar sayesinde oldu ama bu iktidar sayesinde de ülkede herşey 100%1000 de bu iktidar sayesinde arti 1000 verdiler geriye 10000 aliyorlar görmüyorsun herhalde dolar euro benzin mazot elektrik tüp et pazara çikma uçmuş almiş başini gidiyor üretim durdu çiftçi bitmiş perişan millet eti, bayramdan bayrama görür oldu sen sadece kendini düşün benim karnim doysun ülke kimin umrumda de satilkmadik fabrika kalmadi yediğimiz herşeyi ithal ediyoruz enson şeker fabrikalarimiz da satildi artik şekersiz bi hayata aliş bakim daha çok yazardim ama senin gözler gitmiş bişey görmez bu saatden sonra

ahmet direk chp diye işe başlamışın adam parti sözü etmemiş .bıdı bıdı saymışın konuşma engelline bakım haricinde 3 ayda enngelli maaşı artı tedavisibakımı ücretsiz şu anda evinde internet cebinde kaç binlik telefon leptopun yazbiliyosun 15 sene önce nasıldın ahmet efendi CHP nin fikriymiş miş parti purtu yazmayın evde engelliye özel bakım için araçla gelip tedavisi yapılıyor.....

hiç unutmam dayımın ayağı 2001 kanserden kesildi 3 milyar 500 bin ytl o zamanki parayla hastane borcunu ödeyemedik ..bayan kıyafet giydirip hastaneden kaçırdık ve kanun çıkana kadar mahkemedeydik nankörlük yapma dayımın oğlunun 1 aylık kanser kemoterapi radyoterapi yatışı filmi tahlili ne tuttu biliyomusun haaaaa 187 bin lira

ssk müdürü başta olsaydı ne yapardık söye dünyada ekonomi zor durumda adam almanyada gelmiş türkiyedeki emekli maaşım olmassa diyor bitiğiz 2200 euro maaş var diyor kira elektrik su doğal gaz gida vs ayda sıfır elde sıfır diyor

ben hükümti savunmuyorum 3 çocuk okuttum bir kuruş kitap parası vermedim 24 yıl yapar 8 er yıldan...yaşlılarım var bu güne kadar ikisine 2022 maaşı olarak 42000 artı 97000 tl bakım vermiş benim memleketim yozgat yıllar once her bayram yollarda kaza olurdu şimdi bırak araba kendi gitsin

haaa şeker fabrikalarında yan gel yat osmanlar vardı özel sektör 8 fabrika ile devletin 20 kusur fabrikasından fazla üretim yapıyorrr

bol keseden şunu verecez bunu verecez nerde verecen kasada var vercekler 2002 de 7000 tl ikramiyemi ziraat bankası 1 ayda verebildi sus hangi partiye oy verirsen ver burada zikretme burası engellier sitesi Rabbim devletimize kim hayırlıysa onun gelmesini nasip etsin

ecem35

Üye
Üye

Nankörlük yaptığınız başka bir şey değil... Fakirim yok yok diyenin elinde bile 3 milyarlik telefon var.Rahatlik batıyor size... Bu hükümet sayesinde cebim para gordu.Allah razı olsun. Ötekiler niye engellileri düşünmedi.Rabbim cumhurbaşkanımiza sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip etsin.Basimizdan eksik etmesin.

Hataylı_72

Üye
Üye
parti ismi anmayın diyorsunuz ama akp yi de zikretmeden edemiyorsunuz bu ne çifte standart..siyasi konuları tartışmak için ayrı bir başlık açılabilir bence.
neyse bunun yeri burası değil ama herşey 4 dörtlük değil en azından bazıları için.
mesela bir örnek; emeklilik yaşı neden 65'e çekildi ve aylık bağlama oranı yüzde 70'den yüzde 30'a düşürüldü sanıldığı gibi herşey ak pak değil efendim.

asdere

Üye
Üye

politikayı asıl sen yapmışsın herşey uçtu gidiyor diyorsun .evet doğru şu anki iktidar kapitalistlere boyun eğmediği için oluyor bunlar sen şu an kapitalistlerin tam istediği yerdesin .enflasyon artacak herşeye zam gelecek ve seçmen başka kanallara akacak lütfen nankör olmayalım en azından adamlar kimsenin karşısında elpence divan olmuyor dik duruyor siz de dik durun

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Ya arkadaşlar burası sizin siyaset tartisacaginiz bir mecra değil burda bakım maaslarinin ne zaman yattığı yatan iller konusuluyor kac tane sayfa açılmış bakım maaslariyla alakasız konular konuşuluyor eğer bunu tartışmak istiyorsanız başka bir yerde tartışın konuşun sayfa yöneticileri bi el atın bu duruma her ay alakasız şeyleri okumaktan sıkıldım ben artık

KoLiBRi

Üye
Üye
evet Hatay içinde e-devlette gözükmeye başladı yani benimkisi gözüküyor..

saygılarımla

Anatomie merhaba. E devlette nerden nasıl bakıyoruz bulamadım. Bi yardımcı olurmusun. Bu arada bende Hatay lıyım. Hayırlı günler..

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen bu başlığı o parti haklı bu parti haksız diye siyaset tartışma plartformuna çevirmeyelim.Herkesin kendine göre bir takım sebeplerle desteklediği partiler mutlaka vardır herkesin görüşüne saygı duyuyoruz. Diliyorumki hepimiz için iyi olan faydalı olan hepimizin lehine güzel kararlar alabilen bir liderle devam edelim. Bu hangi partiden olursa olsun yeterki ülke için dürüst çalışan olsun. Bu konuyu burada kapatıyorum ve sizlerden de sadece evde bakım maaşı hakkında mesajlar yazmanızı rica ediyorum.

sedatkayaa

Üye
Üye
ayın9'u oldu ya yatan il yok tokat ,kars şimdiye yatmalıydı..bu ay biraz ramazan ayından dolayı erken yatar die bekliyordum.
Tez zamanda yatar inş.

R

rahim

Guest
Anatomie merhaba. E devlette nerden nasıl bakıyoruz bulamadım. Bi yardımcı olurmusun. Bu arada bende Hatay lıyım. Hayırlı günler..

kurumlar , a harfi ,aile ve sosyal politikalar bakanlığı , 3.sırada engelli maaş sorgula (ancak bakıcının e devletinde veya engellinin e devletinde gözüküyor. bilginize )

Hsnslmz

Üye
Üye
Her zaman aynısı her ay aynısı olmak zorundamı 5 sayfaya yakın olmuş başlık altı dolu ben de bir kaç il yatmıştır diye umutlanırken muhabbete bakarmısın siyaset ... Arkadaşlar yanlış sitedesiniz lütfen...!!!!

afyonlu_11

Üye
Üye
Yatan il yokmu biri kontrol edebilirmi afyonu

yılma

Üye
Üye
yarın yatmaya başlar iller

Tekerlekli Sandalye