2018 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

gülümse_hayata

Üye
Üye
Değerli Arkadaşlar
‘’Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı’’ takibi yapılmak üzre konu başlığımız açılmıştır.
Yeni bir ay,yeni bir bekleme süreci ile hep olduğu gibi bakım maaşı nezaman yatacak soruları insanların kafalarını meşgul etmeye devam etmektedir.

nisan-2108-bakim-maasi.jpg

Bizler https://engelliler.gen.tr sitesi olarak bu konuya büyük önem veriyor ve hiçbir üyemizin yatan/yatmayan iller hakkında bilgi beklerken mağduriyet yaşamaması için elimizden geldiğince faydalı olabilmeye çalışıyoruz. Biliyoruz’ki verilen bir yanlış bilgi zor duruma düşen bir çok insan demektir.

Her ay sizlerin büyük desteğiyle sorunsuz bir şekilde iller hakkında bilgi paylaşımları yaptığımız bu konu başlığında, farklı konulardaki sorularınıza yer vermemenizi rica ediyorum. Yatan /yatmayan iller haricindeki sorularınız için Uygun kategorilerimizde YENİ KONU açarak sormanız halinde çok kısa sürede yanıt alabileceksinizdir.

Bütün illerin en kısa sürede yatmasını dileyerek şuan itibari ile geçerli olan evde bakım maaşı tutarı ve kişi başı düşen miktarı hatırlatmak isterim.

2018 yılı ilk altı ay için evde bakım maaşı 1085 TL dir.
Yıl sonuna kadar geçerli olmak üzre kişi başı düşen miktar 967 TL dir.

Dikkatinizi çekebilecek diğer konularımız>>>>>>>

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-b...ilir-kimler-gelir-hesabina-dahil-edilir-1404/

https://engelliler.gen.tr/f8/yeni-a...elli-hayir-yazarsa-bakim-maasi-kesilir-30733/

https://engelliler.gen.tr/f8/bakim-...dunuz-basvurunuz-kac-ay-sonra-onaylan-di-964/

ahmet34

Üye
Üye
şu bayram ikramiyesini engellilerede verirler umarım

Siraç

Üye
Üye
E devletten bakım maaşı ilgili sitede bakım maaşı kaydı bulunamamaktadır yazıyı acaba maaş mi kesildi

Siraç

Üye
Üye
Bilgisi olan varsa cevaplarda sevinirim

Inegol

Üye
Üye
10 sene aradan sonra ilk kez kontrole geldiler evi yeni taşımıştım arayıp yarın akşama kadar adresinizi guncellemesseniz maasiniz kesilir dediler yeni adresi guncelledim maaş kesilirmi acaba

Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

ilyaskirmanci

Üye
Üye
10 sene aradan sonra ilk kez kontrole geldiler evi yeni taşımıştım arayıp yarın akşama kadar adresinizi guncellemesseniz maasiniz kesilir dediler yeni adresi guncelledim maaş kesilirmi acaba

Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

aynı şekilde beni de aramışlardı merniste adresniz güncel değildir o yüzden adres değişikliğini bildirmeniz lazım maaşın kesilmemesi için arıyorlar hemen gidip güncelleyin aksi taktirde kesilir ben gittim bursa nüfus müdürlüğündeki mernis adresimi güncelledim sonra shçek ya adres güncellemesi yaptım maaş kesilmedi umarım sizinde kesilmez saygılarımla...

Inegol

Üye
Üye
Sagol kardeşim

aynı şekilde beni de aramışlardı merniste adresniz güncel değildir o yüzden adres değişikliğini bildirmeniz lazım maaşın kesilmemesi için arıyorlar hemen gidip güncelleyin aksi taktirde kesilir ben gittim bursa nüfus müdürlüğündeki mernis adresimi güncelledim sonra shçek ya adres güncellemesi yaptım maaş kesilmedi umarım sizinde kesilmez saygılarımla...

Adresimi guncelledim bugün itibarı ile e devlette gözükmeye başladı maaş.ancak daha yeni adrese gelmediler umarım kesilmemiştir.
Hayırlısı olsun

sedatkayaa

Üye
Üye
Normalde bir kaç ilin yatmasi lazimdi.. Bu ay biraz gecikecek sanirim .

yılma

Üye
Üye
İzmir cumaya kadar yatar inşallah her ay 13de yatıyor

ahmet34

Üye
Üye
bursa 16 yada 17 dıyorum,kesın tahmınım,zamanı gelınce alıntılarım,alt satırda,demiştim yazacak

bursabursa16

Üye
Üye
Dogru soyluyorsungecen ay 13 u edevlette gosteriyodu 15.inde odediler bu ay devlette 15.i odeme gunu. 16 degil 3 gun banka tutuyo 18.inde

veli 1500

Üye
Üye
Hatay gene geç yatar alıştık ya devlete zarar vermesinde şunları bir ayar verseler iyi olur sayın yöneticim sagılarımlar

orcunaral

Üye
Üye
Ekonomik destek bile yatmadi gecen ay 8 zinde yatmisti cok garip hesap boş

zaferya

Üye
Üye
Promosyon hakkında

Günaydın arkadaşlar benim bir sorum olacak emeklilere verilen promosyon evde bakim maasi alanlara da veriliyor mu

Tekerlekli Sandalye