2018 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

gülümse_hayata

Üye
Üye
Değerli Üyelerimiz

Çok sıkıntılı,bekleyişli Ocak ayını ardımızda bırakıp yeni bir ay’a başlıyoruz. Öncelikle geçen ay yaşadığımız sıkıntıyı bu ay yaşamamayı ve bütün illerin en kısa sürede yatmasını diliyorum.

2018 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller.jpg

Her ay bu başlığı sizler için açıyor en doğru şekilde illerin takibini yine sizlerle birlikte yapmaya çalışıyoruz. Hiç kimse mağduriyet yaşamasın diye illerin yatması konusunda ki paylaşımlarımıza büyük önem veriyor,hata yapmamaya çalışıyoruz.

Biliyoruz ki burada yapılan yanlış bilgi akışı belkide çok zor şartlarda bir insanın maaşım yattı sevinci yaşamasına ve yatmamış olan maaşı çekmeye gitmesine sebep olacak, bu nedenle doğru bilgi tek amacımız.

Yine herzaman olduğu gibi sizlerden önemle rica ediyorum farklı konulardaki sorularınızı uygun kategoride YENİ KONU açarak sormanız bu başlığın bütünlüğü açısından oldukca önemlidir. Aynı zamanda sorularınızın konu içersinde kaynamadan daha çabuk yanıtlanması için de önemlidir.

Bilindiği gibi evde bakım maaşları Şubat ayı itibari ile zamlı olarak hesaplara geçecektir.
2018 yıl’ı ilk yarısında alınacak evde bakım maaşı 1085 liradır.
2018 evde bakım maaşı kişi başı düşen miktar da yıl boyunca geçerli olmak üzre 967 TL olarak hesaplanacaktır.

Bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle
Aşağıdaki eklerde evde bakım maaşı ile alakalı tüm detaylara erişebilirsiniz>>>>>>>

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-bakim-maasi-alma-sartlari-2018-guncel-32299/

https://engelliler.gen.tr/f8/yeni-a...elli-hayir-yazarsa-bakim-maasi-kesilir-30733/

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-b...ilir-kimler-gelir-hesabina-dahil-edilir-1404/

https://engelliler.gen.tr/f8/2018-yili-evde-bakim-maasi-kisi-basi-gelir-beli-oldu-32219/

https://engelliler.gen.tr/f8/2018-evde-bakim-maas-miktarlari-belli-oldu-32255/

Bynewlife47

Üye
Üye
Hayırlı cumalar herkese maaşların erken yatmasi dileğiyle. ..

sedatkayaa

Üye
Üye
inş. en kısa zamanda yatar. ADIYAMAN hiç ilk yatan il olmadı. busefer olması dileğiyle..

gamzeyılmaz

Üye
Üye
tüm iller erken yatar inşallah borc aldığımız insanlara ocak ayında mahcup olduk inşallah bu ayda gecikmeli yatmaz sakarya ayın 13 deyatıyordu ocakta 19 da yattı

gülümse_hayata

Üye
Üye
Geçtiğimiz ay yeni yılın başlamasıyla güncellemeler yapılmış ve bundan dolayıda evde bakım maaşı yatışlarında oldukca fazla gecikmeler olmuştur. Bu ay normal seyrinde devam edeceğini düşünüyorum ve tabiki diliyorum. Umarım bütün iller en kısa sürede yatmaya başlar.

ahmet34

Üye
Üye
55 tl zam ıyı gene,yılın ıkıncı yarısı zam olmaması sankı hersene azar azar geride kalıyor gibi

mehata19

Üye
Üye
Sayfamızda Çorum'dan üye arkadaşım varsa hatırlatma yapmak isterim.Yaklaşık 5 yıldır Halkbankasından aldığımız sosyal yardım Şubat ayından itibaren Ziraat Bankasına geçmiştir.Bulunduğunuz ilçe Ziraat Bankası Şubesine giderek adınıza düzenlenmiş bankamatik kartınızı alabilirsiniz.İl Müdürlüğü sms gönderdi.Sms ulaşmayan Çorumdaki arkadaşların bilgisine.

ylmz

Üye
Üye
Bu konu altında sorduğum için öncelikle kusura bakmayın. Şöyle bi bilgi var evde bakım maaşı alanlar 2022 maaşı alamaz diye bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Evde bakımı bakıcının kendisi 2022 maaşını ise engellinin kendisi alıyo bi çift maaşı durumu var mı?

gülümse_hayata

Üye
Üye
Yanlış bir bilgi şartlar uyması halinde her ikiside alınabilir. Evde bakım maaşı için 2022 maaşının aylık ortalaması 2022 maşı içinse evde bakım maaşının tamamı gelir olarak sayılmak koşuluyla kişi başı düşen miktar aşılmaması halinde her iki maaşda alınabilir.

ahmet34

Üye
Üye
yatan olunca yazıyorlar diye biliyorum bizde görüyoruz diye sanıyorum

orcunaral

Üye
Üye
ögrenci yardimi olan 773.tl SAMSUN ZİRAAT BANKASİ HESABİNA GECMİSTİR HER AY DUZENLİ BİR SEKİLDE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜD. YATİRİR ( NOT) ÖGRENCİNİN OKUL DURUMU İYİ OLMA ŞARTİ İLE YA ANNE VEFAT YADA BABA VEFAT OLMASİ ŞARTİ İLE OKUYAN ÖGRENCİYE 18 YASİNA KADAR DESTEK OGLUM 12 YASİNDA ANNE RAHMETLİ

ahmet34

Üye
Üye
2018 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

08/02/2018
1-Amasya

efsaneusta

Üye
Üye
Bu ay erken yattı

Tekerlekli Sandalye