2018 Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

yılma

Üye
Üye
izmiri bekliyoruz bakam

ahmet34

Üye
Üye
2018 Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Amasya
2-Tokat
3-Kırklareli
4-Edirne
5-Aksaray
6-Bolu
7-Sakarya
8-Hatay
9-Ordu
10-Antalya
11-Afyon
12-Samsun
13-Diyarbakır

listeyi yazarken gün içinde yada gece 2.00 ye kadar yatan il yatsın,sabah yada öğlen saatlerinde listeyi sıralıyorum

gün içinde bir ik il için liste yazıp sonra gece 2.00 dekı ıller ıcınde lıste yazarım sorun degıl ama her sayfada liste olur

sıkılmazsanız yazar dururum...listenin altında zaten gun ıcındekı yatan bır ıkı ıl gorunuyor

şimdi bu lısteyı aslında sabah yazacaktım.ama ıstedınız şimdi yazıyorum...2 saat ıcınde yenıden şu ıl yattı yazacaklar..

sonuc olarak sayfanın basında sonunda sonrakı sayfada hep liste göreceksınız..

sorun olmazsa yazar dururum..bana uyar

qxqxqx

Üye
Üye
Üstte dbakırda yazmış sen yazerken geçti sanırım
yurtdışı bile yattı izmir bekliyoruz

qxqxqx

Üye
Üye
Coştum gene espriyapıyorumdurmadan allayına inat

yılma

Üye
Üye
izmir bu gece yatmasa yarın gece yatar bekleyelim bakam

qxqxqx

Üye
Üye
Maasların yatma sistematiginde anlattıgım dogru çıktı pc isliyor her tc kimlik no hesap ibana sırala

qxqxqx

Üye
Üye
Site ismi veriyorum engelliye hizmette rekabet düşünülmez zaten bakım parası siteleri tek konu ve ayın bir kaç gunü tıklanıyor bakımparası coma tşkburası kollektif çalışılmasına rağmenordan öğreniyoruz bazen önde gidiyor evdebakımmaaşnetede tebrikler çogu yatacak haberi doğru çıkıyor önceden söylediği

yılma

Üye
Üye
Site ismi veriyorum engelliye hizmette rekabet düşünülmez zaten bakım parası siteleri tek konu ve ayın bir kaç gunü tıklanıyor bakımparası coma tşkburası kollektif çalışılmasına rağmenordan öğreniyoruz bazen önde gidiyor evdebakımmaaşnette tebrikler çogu yatacak haberi doğru çıkıyor önceden söylediği

aynen bende o sitelerden bilgi alıp paylaşıyom

qxqxqx

Üye
Üye
Yılma senuyumazsın kolay kolay bi kaç saat furcam bende yazarsın izmiri kontrol ediyorum artık aksilik çıkmax bendebildiririmde genede yaz

yılma

Üye
Üye
izmir saat 1:30 dan sonra yattı yattı yatmazsa kalır yarın geceye

qxqxqx

Üye
Üye
Borç çok kira gecikti yapcak çok şey o yuzden yattıgını ögrenip yatayım diyorum

qxqxqx

Üye
Üye
Teşekkürlet bende 13 ü tahmin ediyorum son aylara bakınca fakat 12 dede yatması olası

qxqxqx

Üye
Üye
Belirli gunde yatsa iyi olucakböyle sıkıntı

qxqxqx

Üye
Üye
Bu arada maaşlar eridi tanım yapamıyorlar ben tanımlayım size Türkite gibi ülkelerde yolsuzluk boyutundan her kamu kurumu öncelikle elediyelerde herkes bi sekilde para buluyor buna karşın
ölmesin diye namusçu vatandaslarada devlet memur isci ve sosyal yardım vermeye çalısıyor iyi kötu bu orta alt tabakada tasarruf şu bula az bisey para biriktiriyor para çogaldıkca çogalıyor fakat çalanların ve sermayenin farkını ortaya koyması için yol gerekli paralananlar dolar bqzlı düşünüp ona göre birikim yatırım yapıyorlar alt tabakada yaşamak adına üç bes dolara yatırıyor parasını doların artması buna baglıdır sistem köktendegismedikce Türkiyedr dolar her zaman artacaktır
ekranı paramparça htc den yazıyorum tej tej duzeltmekde zor mazur görün 100 e aldım gened3 iyi telefon

Tekerlekli Sandalye