2019 Kasım Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

anatomie

Üye
Üye
Hatay nerede kaldı offfff

Hatay içün Kasım 2019 ayı evde bakım maaş tutarı yatmıştır bilginize kıymetli arkadaşlar..

iyi vede hayırlı günler dileklerimle

en derin saygılarımla

anatomie

Üye
Üye
evet Hatay yatmıştır atm den gittim çektim az önce !!

saygılarımla

ahmet34

Üye
Üye
Kasım Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Kırıkkale
2-Amasya
3-Edirne
4-Tokat
5-Bayburt
6-Ordu
7-Adıyaman
8-Manisa
9-Samsun
10-İstanbul
11-Denizli
12-Kırklareli
13-Bolu
14-Mersin
15-Konya
16-Ankara
17-Şanlıurfa
18-Bilecik
19-Sakarya
20-Afyonkarahisar
21-Zonguldak
22-Uşak
23-Diyarbakır
24-Osmaniye
25-Aydın
26-Kırşehir
27-Hatay
28-Antalya

karabük için ikinci kez yattı yatmadı diyorsunuz,eğer çeken baskaları varsa yazıcam,ama baska kaynaklarda yattıgını goremedım..bılgı ıcın tesekkurler..hakkarı ve vanda ceken varsa eklerım

beyzanur

Üye
Üye
çok anlamsız birilerinin bizleri duyması lazım bir devlet memuru maaşını nasıl her ayın 15 de alıyorsa emekli her ay aynı günlerde alıyorsa biz neden böyle sürünüyoruz sosyal hizmetler çoğumuzun maaşlarını yatırmış görünüyor ama banka kasasında tutup vermiyor ..olan bize oluyor ...emekliye yada memura bir gün gecikmeli ödeme yapılsa ülke ayağa kalkar ama bizi kimse görmüyor hakkımız resmen gasp ediliyor ses çıkarmıyoruz ..devletimiz bize sahip çıkıyor destek veriyor ama banka bizi süründürüyor ..birileriide çıkıp dur kardeşim napıyosun demiyor hakkıma el uzatanlara hakkım zehir zııkım olsun inşaallah ...

Otizmannesi

Üye
Üye
İzmir yatmadı hala.gün içinde yatma ihtimali saat kaça kadar var?geçen ay 13 ü 00.35 de yatmış.benim daha ikinci maaş olacak bilgilendirir misiniz?

xxmehmetxx03

Üye
Üye
afyonkarahisar yatti netim olmadığı icin GEÇ yazabildim iyi geceler

lightninq

Üye
Üye
çok anlamsız birilerinin bizleri duyması lazım bir devlet memuru maaşını nasıl her ayın 15 de alıyorsa emekli her ay aynı günlerde alıyorsa biz neden böyle sürünüyoruz sosyal hizmetler çoğumuzun maaşlarını yatırmış görünüyor ama banka kasasında tutup vermiyor ..olan bize oluyor ...emekliye yada memura bir gün gecikmeli ödeme yapılsa ülke ayağa kalkar ama bizi kimse görmüyor hakkımız resmen gasp ediliyor ses çıkarmıyoruz ..devletimiz bize sahip çıkıyor destek veriyor ama banka bizi süründürüyor ..birileriide çıkıp dur kardeşim napıyosun demiyor hakkıma el uzatanlara hakkım zehir zııkım olsun inşaallah ...

bilip bilmeden kışkırtma yapmayın lütfen. Maaş ödemesini yapan Ziraat bankası. %100 devletin. belki içeride 3 gün tuttuğu miktar ile 3 günün faizi ile 1000 kişinin maaşını sağlıyor ? herkez kendi kafası neyse onu konuşuyor biraz bilinçli olun bu kadar da cahil olmayın!

Inegol

Üye
Üye
Bursa lı arkadaşlar yavaş yavaş hazırlanın üstünüze Bi şeyler alın hava biraz soğuk gibi, atm ye doğru gidin artık 25 dakika sonra yatacak çünkü :)

Karagöz16

Üye
Üye
E devlette 15 ı yazıyor bu gece Bursa yatar bekleyeliceğiz 01.30

Ziya1672

Üye
Üye
bursa yattimi arkadaslar

Tekerlekli Sandalye