2020 Ekim Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kral6363

Üye
Üye
Abilerim konu dışı olacak ama kusura bakmayın ben engelliyim araba almayı düşünüyoruz arabayı alirken devirini eşimin üzerine geçireceğiz araba 2000model reno19 piyasa fiyatı 15bin 25bin tl arası bundan dolayı 2022maasi veya evde bakım maşımız kesilirdi evde 3kisiyiz başka hiçbir gelirimiz yok Net bilgisi olan bilgi verebilirim lütfen.

Thejointly

Üye
Üye
Hatay ekim ayı evde bakım maaslari suan edevlette guncellenmistir

ahmet34

Üye
Üye
engellı mız hergun aglamaya basladı ne yapıcaz bılmıyorum 91 raporla sıfır araba ucuza alınsada ödemeler cıkıyor elde para yok yanı trafık sıgortası ayrı ode kasko ayrı ode 3000 er tl para cıkıyor,ekmek parasını onlara yatırsak ac kalıcaz,eve yıyecek alamıyoruz maası kestıler ama ne olacak boyle
eskı araba yenılense ucuz araba alınsada ek odemeler cıkıyor,,boyle ısmı olur
evde hergun moral bozuklugu engellımız bu durumcan cıkamıyor aglayıp duruyor psıkolojısı ıyıce bozuldu cozum bulamıyoruz
faturalar ödenemıyor,yıyecek alamıyoruz,eskı araba tamır olamıyor,hastaneye para odeyemıyoruz

bıde rapor 90 altına duserse mtv odettıyorlar yıllık 3500 tl bıde o var eklıyorlar,ıhtıyac ıcın sıfır arabaya bulasmamak lazım eskı ıkıncı el alıp tamır ettırmek lazım engellılere tanınan haklar nasıl anlamıyorum
mtv,trafık sıgortası kasko ve 3000 er tl bu ne boyle yılda 10 bın tl kım bulacak

ne yapıcaz tayyip erdogan beyle gorussek kımse konusturmaz

ahmet34

Üye
Üye
Ekim ayi evde bakim bolu güncel..
[MENTION=9275]ahmet34[/MENTION] arkadaşım durumuna üzüldüm,umarim bir çözümü bulunur ve hak ettiğin yardiminiz tekrar bağlanir insallah..yanliş anlamazsan durumun cok sikintiliysa elimden geldiğince yardim edebiirim.üzme kendi.ölüm dışında herşeye bir cağre var.

zaten bu olanlar bizi öldürmek için yapıldı sanki

İsen Buga

Üye
Üye
ahmet34 kardeş geçmiş olsun üzüldük. sana bir soru ve bir bakış acısı versem; amacım değişiklik ve merak başka kastım yok. Yanlış anlama...

Çalışabilir durumda olabilir misin? Zor da olsa... Biraz aydınlanalım, belki yol gösteririz dedim.
Bizim dairede zeka seviyesi normal olmayan biri var; Kura ile atandı ve biz korumaya aldık. Gereksiz işler vermiyoruz; ama boş durmaması için yapabileceği yükümlükler veriyoruz. Amacımız kullanmak değil yanlış anlaşılmasın. Boş boş oturmayı sevmiyor kardeşimiz. Bir iki iş eline verdiğimizde seve seve yapıyor.

mir33

Üye
Üye
Ahmet 34, tekrar geçmiş olsun.
Mersin güncellenmiş mi? Bakabilen var mı?

mir33

Üye
Üye
Mersinli arkadaşlar, Mersin geçen ay, ikisinde güncellenmişti. Bakan var mı?

mir33

Üye
Üye
Anlamıyorum, cevap vermeyince kendize güveniniz mi geliyor? Sadece ezildiğiniz ve sizin de ezeceğiniz insanları aradığınız ortaya çıkıyor.

mir33

Üye
Üye
sen kendi edevletinden baksan daha iyi olur

En azından cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Ama benim de bakıma muhtaç hastam var, yaşlım var, faturalarımız var, çocuklar var. Edevlette kayıt yok deyince kontrol etme ihtiyacı duyurum. Kayıt yok yazısını gördüğümde panik atak geçiriyorum.

eagle20

Üye
Üye
En azından cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Ama benim de bakıma muhtaç hastam var, yaşlım var, faturalarımız var, çocuklar var. Edevlette kayıt yok deyince kontrol etme ihtiyacı duyurum. Kayıt yok yazısını gördüğümde panik atak geçiriyorum.

kardeşim durudk yere maaş kesilmez emin ol ya eve kontrole gelip gelir esti sonucu farklı birşey görürler yada adres değişitrirsin haber vermezsin o zaman panik yapma sakin ol mersin pazartsi salı güncellenir denizlide ayın 5 yada 6 sı güncelleniyor

ibo3535

Üye
Üye
İzmir güncellendi ayın 10 u olarak

yılma

Üye
Üye
izmir az evveli günceldi şimdi kayıt yok yazıyor

anatomie

Üye
Üye
Slmlar kıymetli arkadaşım, öncelikle inşallah herzamanki olduğu gibi yine biran önce tüm illerimizin yatmaya başlaması dilek ve temennilerimle en derin saygılarımı sunarım efendim. Şimdi degerli üyemiz bir konuda naçizane ufak bir hatırlatma vede bir detay hususunda bilgi aktarmak isterim ki oda şudur; şimdi kıymetli kardeşim muhtemelen her ayın başında yani her ayın 1 ile 2. Günleri arasında "Kayıt Bulunamadı " diye edevlette belirtilir zaten ben ve birçok uyemizdede muhtemelen bu böyledir lakin sakın ha ay başlarında bunu gorupte paniklenme arkadaşım çünkü bu normal olabiliyor yani Kayıt yoktur ibaresi çünkü bu esnada kardeşim sydv de memurlar hem o ayinki rutin kontrollerini yapıyorlar hemde ödemeleri ayarladiklarindan ötürü geçici olarak birkaç günlüğüne de olsa sistemi kapattıkları dan mütevellit oyuzden Kayıt Bulunamadı diye uyarılarla karşılaşmaktayız lakin sydv çalışanlarının sistemdeki işleri bitince yine sistemi aktif moda aldıkları zaman yine tekrar ozaman işte ayın 13 ü 14 ü veya 15 i gibi ibarelerle ödeme tarihleri sistemde gözükmeye başlamaktadır arkadaşım yani için rahat olsun kardeşim bu her ay hemen hemen aynı rutin bir şekilde ilerliyor yani lütfen senden ricam her ne kadar elinde olmasada lütfen paniklenme kardeşim çünkü Yüce Rabbimiz herdaim inşallah büyük sabredenlerle beraberdir herdaim EvvelAllah [emoji2969][emoji2969][emoji106][emoji106]

Bilgilerine naçizane arz eder, iyi vede hayırlı günler dileklerimle

En derin saygılarımla

Yüce Mevlama emanet ol selametle eyvalla ok [emoji106][emoji106]

Neffos_C7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kral6363

Üye
Üye
Abilerim konu dışı olacak ama kusura bakmayın ben engelliyim araba almayı düşünüyoruz arabayı alirken devirini eşimin üzerine geçireceğiz araba 2000model reno19 piyasa fiyatı 15bin 25bin tl arası bundan dolayı 2022maasi veya evde bakım maşımız kesilirdi evde 3kisiyiz başka hiçbir gelirimiz yok Net bilgisi olan bilgi verebilirim lütfen.

Cevap verecek bir arkadaş yokmu

Mersin02

Üye
Üye
Mersin daha guncellenmemis benimde e devlette gözükmüyor kayıt yok diyor.

kadir63

Üye
Üye
Arkadaşlar benim e devlette kayıt bulunamadı yazıyor bu normal mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye