2020 Eylül Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[MENTION=16534]Bursam[/MENTION] tühhh ya ben nasıl akil edemedim bunu,neden dusunemedim ki,1,500 cok büyük mebla 3 ay falan yetmesi lazimdi,vaktin falan varsa cuzzi bir miktar karşiliginda engin bilgilerin,babacan ogut ve nasihatlarinla bana ekonomi danişmanligi yaparmisin lütfen beni bu bilgilerinle aydinlat..ben yorganla ayak orantisini ayarlayamiyorum da..

[MENTION=16534]Bursam[/MENTION] tühhh ya ben nasıl akil edemedim bunu,neden dusunemedim ki,1,500 cok büyük mebla 3 ay falan yetmesi lazimdi,vaktin falan varsa cuzzi bir miktar karşiliginda engin bilgilerin,babacan ogut ve nasihatlarinla bana ekonomi danişmanligi yaparmisin lütfen beni bu bilgilerinle aydinlat..ben yorganla ayak orantisini ayarlayamiyorum da..

O da senin beceriksizliğin mebla küçük geliyorsa git çalış alma o zaman devletten hiç bir şey

Kimsenin gercek durumunu bilmeden burdan yorum yapmak dogru degildir. Bu forum insanlara yardimci olabilmek icin fikirlerin,deneyimlerin paylasildigi bir platform. Kalp kirmak iyi degil arkadaşlar. Insallah maaslar bir an önce yatar. Allah tüm hastalarimizin ve bakıci kardeşlerimizin yardimcisi olsun. Selamlar

Ozaman millete begenmiyorsan alma maaşı falan diyip terbiyesizlik yapmayacaksın herkesin derdi kendine sen al maaşını millete akıl verme

Ne gerek var ki şu muhabbetlere hepiniz belli zorluklar yaşıyorsunuz Yaşıyoruz... Birlikte elele olmak varken Neyi paylaşamıyorsunuz... Şükür kavramını en çok bilmesi gereken bizler birbirimize saldırıyoruz. kim için? ne için?
Yapmayın arkadaşlar bunlar çok acı şeyler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri