2021 de engelli maaşları yüzde kaç zamlanır?

SÜLO

Üye
Üye
güncellenir

SÜLO

Üye
Üye
şey ya pardon fatura bizim üzerimize değil ama ya
nasıl olur

serbetcimehmet

Üye
Üye
baglı oldugun sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfından bilgi alabilirsin yardımcı olacaklardır diye umut ediyorum

mert

Üye
Üye
ssk kuyruklarında az nı bekledim ilaç için artı birde yeşilkartlımısın vizesi biter hastanı senet imzalarsın hastanı tedavi ettirmek o zamanlarda ssk hastanelerine giremezdik muayene olmaya ancak devlet hastaneleri bakıyordu özel hastaneler hariç istedigin devlet kuruma baglı hastanerde muayeni oluyorsun şimdi istedigin exzaneden ilacını alıyorsun artı birde cenazeyi bile zor alıyorduk hastanelerden belediye cenaze aracını verir ambulans ayagına gelir gidersin acilde muayeni olursun kimse senden para talep etmez chp oy verilmez

SÜLO

Üye
Üye
mert kardeş çok doğru söylüyosunda sanırsam bu öbür sitede kavga ettiğim biri deadly midir nedir burdada buldu beni
ama küfür etmiycem ona burdanda banlamamak için
bunların gözleri var görmez kalpleri erdoğana karşı kin ve nefret bağlamış kişiler
hatta erdoğanı devirmek için teroristlerle bile iş tutuyolar
ülkeye canla başla hastane yol yapan savunma sanayide form sıçramsı yapan birine diktatör bozuntusu bile diyolar
bunların zihniyeti türk milletine hizmet edeni engellemektir

SÜLO

Üye
Üye
iyi hatırlarım ölüler morglarda rehin kalıyodu

mert

Üye
Üye
aynen sülo kardeşim rahmetle kardeşim ölmeden önce ankarada tedavi gördügü hecentepe hastanesinde taburcu olduydu bir imza için dışkapı hastanesine yada hacentepe hastanesinde doktoru beklerdik saati belli degildi tabiki adamın varsa elinede üç beş tutuşturmu iki dakikda işin hal oluyordu

serbetcimehmet

Üye
Üye
askeri ücret komisyonu son kez toplandı 2.972 tl gibi bir rakkam konuşulmakta cuma günü nihayi karar acıklanacak 2.972 tl olursa bu oran evde bakım ve 2022 maaşlarına ortalama nekadarı belirler, evet biliyorum aralık ayı enflsyon rakkamları açıklanmadan rakkam zor diyeceksiniz zaten aralık ayı enflasyonu çıkmayacagına göre beklendigi kadar öyle afaki yüksek deyil denilecek her zman aralık ayında oldugu gibi düşünce olarak ortaama ne çıkar maaşlar ??

dinarlı03

Üye
Üye
930 olur heralde tam.bende bilmiyorum.fikrim.yok yuzde.seksen kac olur.serbetci mehmet.abi

septik

Editör
Editör
Asgari ücret artışının 2022 engelli maaşı veya evde bakım maaşlarının zam oranları ile alakası yoktur. Sadece muhtaçlık sınırı ve evde bakım maaş gelir krıterinin belirlenmesinde yararı olur.

2022 Engelli maaşları ve evde bakım maaş artışları memur maaş zamlarına endeksilidir, memur maaş zam oranı kadar 2022 engelli maaşı ve evde bakım maaşıda artar.

serbetcimehmet

Üye
Üye
evet biliyorum bende söylemiştim zaten askeri ücrete orana gelen zam ile tahmini fikir yürüterek , tefe tüfe yi de biliyoruz yaklaşımları da enfelasyon u da artık hepimiz biliyoruz engellilere ve yaklaşımlarını da tutumlarını da bilyoruz, benim tahminim evde bakım ücretleri 1647 'den 2022 maaşları da 933' tl den fazla çıkacagını sanmıyorum
evet gönül ister ki daha yüksek miktarlar verilebilsin

SÜLO

Üye
Üye
başın sağolsun mert kardeş mekanı cennet olsun

SÜLO

Üye
Üye
şüpheleniyorum bazen engellileri hükümete karşı kışkırtıp oylarını almaya çalışan ajan falanmı bunlar

serbetcimehmet

Üye
Üye
Başın sağ olsun mert kardeş mekanı cennet olsun Mevlam en güzel halleriyle tecelli etsin, geride kalanlara sabır dilerim

dinarlı03

Üye
Üye
abilerim gecen engelli maasi 27 sindemi guncellendi

SÜLO

Üye
Üye
yarın güncellenir büyük ihtimal dinarlı

mert

Üye
Üye
tşkler sülo kardeşim allah razı olsun amin