2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuksek

Üye
Üye
Bence geçen ay bir hafta erken yattı maaşlar, bir hafta geç yatıracaklar. Para bankada işletiliyor. Ayın 20.sinden önce yatmayacak gibi duruyor bu benim fikrim. Bu paraya güvenip borca giren çok insan var. Yazık, vallahi billahi yazık bu millete. Bir sürü strese girdim. Günleri saatleri dakikaları saymak beklemek ne kadar zormuş. Allah yardımcımız olsun inşallah.

Bu nasıl iş anlamadım gitti açıklama yapmadılar 10 dakkada bir internet bankacılığı na bakmaktan gına geldi hayal kırıklığı yaşıyorum

ahmet34

Üye
Üye
bazen 12.30 yatmayıp 01.20 gıbı yattıgı donemlerden dolayı
01.30 olayı çıktı

ahmet34

Üye
Üye
neyse süre doldu bu saatte yatmaz bence

yarın gun ıcı yatarsa yatar,belkı sıstem sorunu vardır belkı gün içi hallederler...ama yarın gecede yatmazsa birseyler yapmamız gerekır

bu durum yıllardır ilk oluyor

Bugün öğlene kadar yatmassa Bakan Derya yanık Twitter ve Instagram sayfasına yazalım herkes yazsın cimerede yazalım

ahmet34

Üye
Üye
sosyal hızmetler genel mudurluk ankarayı ararız

zamlı maas alıcaz derken,zamsız maastanda olduk gibi

aslında bu gecıkme bile haber baslıgı... 12 sı cuma yatmalıydı

Inegol

Üye
Üye
Bakanın açıklaması var Twitter'da bakım ödemeleri bugün yapılacak diye
Yeni atmış

Bursam

Üye
Üye
Ben yıllar önce Ankara yı aramıştım yine maaşlar geç yatmıştı çok ilgilendiler yarın arayabilen herkes arasın lütfen

ahmet34

Üye
Üye
sorun yoksa,gun ıcı yada yarın gece 1.30 a kadar kesın yatması gerekır

Salih42

Üye
Üye
Ümitsizliğe kapılmak ne kadar kötü bir şey öyle değil'mi? ama
Ümitsizliğe kapılmak ne kadar kötü bir şey diyorsun paran yattı mı kardeşim saat bir buçuk oldu hala yok
sorun yoksa,gun ıcı yada yarın gece 1.30 a kadar kesın yatması gerekır
Vallahi Bizimki yatmamış Sizinki yaptıysa Ne mutlu size Hani nerede nasıl bir devlet bu insanları zora mı koşuyor

Inegol

Üye
Üye
Hakkımızda hayırlısı bir an evvel yatar inşallah yoksa halimiz harap

Salih42

Üye
Üye
Ümitsizliğe kapılmak ne kadar kötü bir şey diyorsun paran yattı mı kardeşim saat bir buçuk oldu hala yok

Vallahi Bizimki yatmamış Sizinki yaptıysa Ne mutlu size Hani nerede nasıl bir devlet bu insanları zora mı koşuyor
Bunların alayı şerefsiz başka bir şey demiyorum ben
Bence geçen ay bir hafta erken yattı maaşlar, bir hafta geç yatıracaklar. Para bankada işletiliyor. Ayın 20.sinden önce yatmayacak gibi duruyor bu benim fikrim. Bu paraya güvenip borca giren çok insan var. Yazık, vallahi billahi yazık bu millete. Bir sürü strese girdim. Günleri saatleri dakikaları saymak beklemek ne kadar zormuş. Allah yardımcımız olsun inşallah.
Şimdi böyle devlet adam Tayyip Efendi ben istediğim gibi oynarım İstediğim zaman yatırırım diyor Bunu da göz ardı etmeyin

Salih42

Üye
Üye
Bunların alayı şerefsiz başka bir şey demiyorum ben

Şimdi böyle devlet adam Tayyip Efendi ben istediğim gibi oynarım İstediğim zaman yatırırım diyor Bunu da göz ardı etmeyin
Aynen öyle karşınızdaki Tayyip insanları bu şekilde durduracağını zannediyor Halbuki öyle bir şey yok o iş Zamanı gelsin g***** tekmeyi vuracağız başka yolu yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye