2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elif altin

Üye
Üye
Gecen sene ee böyle bi güncelleme olmustu yapmamıştı hatta baya gene burada konuşmuştuk. 1 hafta sonra bi baktık gündüz 11 de tak siye yatırmışlardi

ahmet34

Üye
Üye
faturalara faiz gelcek bıde bır hafta gecıkse sorun cıkarıyorlar

Nurbay

Üye
Üye
Güncelleme sistem vs hikaye 1. Kasada para yok 2. Liyakatsiz memurları atama yaparsan becerip de milletin parasını yatıramaz. Avrupa birliğinin sosyal devlet fasılı dayatması olmasa hiç yatmaz, Allah versin der geçer, fakirin cebinde metelik yok umrumdamı

eagle20

Üye
Üye
Arkadaşlar sakin olun paranız yatar 2011 den beri bakım parası alıyorduk annem babam bu süre içinde oldu 5 Ağustos 2022 cuma 15 15 canım kardeşim lenfoma kanserine yenik düştü Allah herkesin yardımcisi olsun ama bu paraya göre hayatınızı şekillendirmeyin bak kanser olalı kardeşim dünya borc oldu maddi manevi çöktuk canımdan bir parça gitti şimdi 1 milyon alsam aylık faydası yok

veli 1500

Üye
Üye
Şimdi ğene aradım dediki yani kısacası belli birğünü yokmuş diyor kadeşim sen ne diyorsun herkesler mağdur yeğenim hızlı olun milletin başına vuruyor dedim tansyon çıkıyor çıkarmasınlar dedim ama dediki dayı dedi allah yardımcımız olsun inşallah dedi

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
bitlisle görüştüm evde bakım maaşı yatmış 3336 lira ilk il hayırlı olsun.....
Ek olarak yeni bir sisteme geçiş yapılmış bu sistem doğrultusunda sıkıntılar yaşandığı için bu aylık gecikmeler yaşanacakmış önümüzdeki aylarda iller rutinine geri dönecek denildi, ilk evrakları bitlis göndermiş ve ödemeler gerçekleşmiş iller gönderdikçe ve bakanlık işleme aldıkça yatmaya hızla bu hafta içinde devam edilecekmiş bilgilerinize iyi günler dilerim.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
edindiğim güncel bilgiyi paylaşayım, yeni geçiş yapılan sistem ABS yani aile bilgi sistemine geçiş yapılmış ödemelerde bu sistem üzerinden ödemeye geçmiş ve ilk kez bu ay burdan ödenmeye başlandığı için gecikmeler bu sebeptenmiş, dolayısıyla müdürlükler bizimle ilgili degil dediler bekleyip görelim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
aldığım teyite göre hatayla görüşme sağlayamadım yattı diyemiyorum, ığdır henüz yatmamış bu hafta içi denildi ancak bitlis evde bakım maaşı net olarak yattı diyorum müdürlükten aldığım bilgidir.

Elif altin

Üye
Üye
bitlisle görüştüm evde bakım maaşı yatmış 3336 lira ilk il hayırlı olsun.....
Ek olarak yeni bir sisteme geçiş yapılmış bu sistem doğrultusunda sıkıntılar yaşandığı için bu aylık gecikmeler yaşanacakmış önümüzdeki aylarda iller rutinine geri dönecek denildi, ilk evrakları bitlis göndermiş ve ödemeler gerçekleşmiş iller gönderdikçe ve bakanlık işleme aldıkça yatmaya hızla bu hafta içinde devam edilecekmiş bilgilerinize iyi günler dilerim.
Tesekkurler abi kısacası sosyal hizmetler evrak gönderince bakanlığa maaşlar yatacak beklemekten başka elden bisey gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye