2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmaniye 80

Üye
Üye
Merhaba sizin mesajı okuyunca bende 170'i aradım ama annemin adına sorgulama yaptıramadım güvenlik sebebiyle. Başvuruyu hasta olarak onun adına yapmıştım. Siz bu sorgulamayı nasıl yaptırdınız öğrenebilir miyim
Merhaba annem yanımdaydı yaşlı olduğunu çok duymadığını söyledim hoparlör açık o sordu ben anneme yüksek sesle anlattım annem cevap verdi o duydu yanı bayağı zor oldu ama öyle anlaşabildik biz

ahmet34

Üye
Üye
saat 00.30 bır ıl bıle yatmadı,pek sanmıyorum kı bugunde yatsın

b planına gecıp bırınden borc alıp faturaları yatırmak lazım,zamanı gecıyor

yuksek

Üye
Üye
Yine YATMADI İstanbul. Yatan herhangi bir il var mı arkadaşlar?

Vedatkilic18

Üye
Üye
Terbiyesizlik etme sen haddini bil avrupa birliği sosyal devletsin madem gereken yardımları yap demeseydi alırındın sosyal yardım sen. Haline şükret sabır deyip oturturlardı yerine. Ayrıca devleti eleştirmek kimsenin haddine değil, eleştiri insanları fakirliğe itip çaresiz bırakıp sabır şükür deyip saraylarda yatıp kalkan 3- 5 maaşlı devleti idere etmekten aciz ben yaptım oldu diyen yönetimdir, bu yönetimde devlet değildir devlet baki kalır yönetim değişir. Bu sosyal yardomlar hangi sebepten verilmeye başlamış bir araştır cahil cahil konuşma. Tepedekileri sizin gibiler kutsallaştırdıkça ezilen fakir fukara oluyor. Bu millet bıktı sizin gibilerden.
Kalbinize saglik

yuksek

Üye
Üye
Uslubunuz çok çirkin ve nefret dolu. Size sadece tek bir mesaj yazıp noktalayacagim. Biz tüm hakları her zaman her yerde korkmadan haykirdik ve haykiracagiz. Bizimle ilgili olmasına gerek yok. Mevcut hükumetin ülkeyi getirdiği berbat durum ortada... ama iyi yaptıkları çok az şeyden biri engelli maaslaridir kimse inkar edemez. Ancak bu bir hak öncekiler vermedi diye simdikilerin vermesini garipsemek ya da buna şükran duymak yanlış. Size sizin olan veriliyor hanımefendi hepsi bu...
Çok güzel özetlemişsiniz. Bravo.

afra deniz

Üye
Üye
Merhaba annem yanımdaydı yaşlı olduğunu çok duymadığını söyledim hoparlör açık o sordu ben anneme yüksek sesle anlattım annem cevap verdi o duydu yanı bayağı zor oldu ama öyle anlaşabildik biz
Anladım teşekkür ederim benim annem konuşamıyor. İlla kuruma gitmem gerek anlaşılan. Hayırlı geceler sağ olun yanıtınız için.

ahmet34

Üye
Üye
farkındaysanız bir belırsızlık durumu var heryerden bılgı farklı gelıyor,ne döndüğünü kimse soylemıyor

acaba ziraat bankasında maası olanlar emeklı maasını,ozel bankaya tasıyıp,8 bın tl promosyon aldıysa

ziraat bankasında para azalıp,kredı verırken zorlanıyorsa,bu durumda bızım maası stok olarak kullanıyor olabılır

seklınde bır sey mantıklı gelıyor,sadece varsayım

yılma

Üye
Üye
farkındaysanız bir belırsızlık durumu var heryerden bılgı farklı gelıyor,ne döndüğünü kimse soylemıyor

acaba ziraat bankasında maası olanlar emeklı maasını,ozel bankaya tasıyıp,8 bın tl promosyon aldıysa

ziraat bankasında para azalıp,kredı verırken zorlanıyorsa,bu durumda bızım maası stok olarak kullanıyor olabılır

seklınde bır sey mantıklı gelıyor,sadece varsayım
olalbilirde yani

mt_44

Üye
Üye
Malatya yattı diyor ama yatmadı.

D.BULUT

Üye
Üye
Ben az önce,bakicisi ve oğlu oldugum annemi alip sosyal hizmetler il müdürlüğüne kadar gittim.Benimde herkes gibi icim rahat etmedi,kesildimi,evdemi bulamadilar vs gibisine.Bizzat bulundugum ilin müdürü ile gorustum.Herkesin duymus oldugu gibi sistem degismis,bu sistem tamamen Aile sosyal politikalar personeli ile alakali imis,kesinlikle hasta ve bakiciyla alakali degisiklik farkli bi uygulama söz konusu değildir.Rutin ve normal ev ziyaretleri disinda herangi bi uygula yapilmiyormus.Ayrica alacak oldugumuz zamli Ağustos ucretleri gecen ayin olduğu icin kimse maasim kesildimi falan diye dusunmesin,kesilmis olsada gecen ayin maasini mutlaka alacaksin bu ay.En gec cuma günü tüm il ve ilceler yatacakmis, müdür bey ankarayi aradi yanimda suana kadar 3 il yatmis dedi.Ögrendiklerim bunlar.Saygilar ve sabirlar hepimize.

Memet45

Üye
Üye
Ben az önce,bakicisi ve oğlu oldugum annemi alip sosyal hizmetler il müdürlüğüne kadar gittim.Benimde herkes gibi icim rahat etmedi,kesildimi,evdemi bulamadilar vs gibisine.Bizzat bulundugum ilin müdürü ile gorustum.Herkesin duymus oldugu gibi sistem degismis,bu sistem tamamen Aile sosyal politikalar personeli ile alakali imis,kesinlikle hasta ve bakiciyla alakali degisiklik farkli bi uygulama söz konusu değildir.Rutin ve normal ev ziyaretleri disinda herangi bi uygula yapilmiyormus.Ayrica alacak oldugumuz zamli Ağustos ucretleri gecen ayin olduğu icin kimse maasim kesildimi falan diye dusunmesin,kesilmis olsada gecen ayin maasini mutlaka alacaksin bu ay.En gec cuma günü tüm il ve ilceler yatacakmis, müdür bey ankarayi aradi yanimda suana kadar 3 il yatmis dedi.Ögrendiklerim bunlar.Saygilar ve sabirlar hepimize.
Bunlar hangi il yatmış sordunuzmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye