2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alkapor45

Üye
Üye
BEN SAAT 14 DE ARADIM MANISA CUMA YA KALMAZ YATAR HESABA DEDİ. BUTUN EVRAKLAR BUGUN GONDERILDI DEDİ GENELLİKLE 00.35 DEN SONRA HESABA GECERMİŞ SAOLSUNLAR ARADIKMI BİLGİ VERİYORLAR.

Özge52

Üye
Üye
Arkadaşlar saat 3 buçukta ankara etimesgut ilçe Sosyal hizmetlere gittim görevlinin dediği Türkiye genelinde sistemde bir hata oluşmuş ara ara hesaplarınızı kontrol edin dedi

kalbimin_gunahine

Üye
Üye
Arkadaşlar neler oluyor acaba hiçbirimiz bilemiyoruz çaresiz bekliyoruz bugün aradım izmir SYD yi nezaman yatar siz teloon kaydında15 ile 25 i diyorsunuz nezaman yatar dedim belli degil dedi
ALLAH büyüktür Herşeyin bi çaresi vardır vatanımda ki Bütün çaresizlere çare ver ALLAH'ım

Memet45

Üye
Üye
BEN SAAT 14 DE ARADIM MANISA CUMA YA KALMAZ YATAR HESABA DEDİ. BUTUN EVRAKLAR BUGUN GONDERILDI DEDİ GENELLİKLE 00.35 DEN SONRA HESABA GECERMİŞ SAOLSUNLAR ARADIKMI BİLGİ VERİYORLAR.
Bende Manisa sosyal hizmetleri aradım bana ay sonu veya ay başı dedi görevli ben saat 17 de aradım herkes işlemeden sallıyor yapacak bı şey yok sağlık olsun

bahar&emine

Üye
Üye
Istanbul maltepe sosyal hizmetlerden aradilar beni hanede degisiklik olup olmadigini engellimde degisiklik olup olmadigini sordular engellimin elerini kulanip kulanmadigini sordular gelir de degisiklik varmi onu sordular

edo24

Üye
Üye
Istanbul maltepe sosyal hizmetlerden aradilar beni hanede degisiklik olup olmadigini engellimde degisiklik olup olmadigini sordular engellimin elerini kulanip kulanmadigini sordular gelir de degisiklik varmi onu sordular
bende Maltepe de oturuyorum ama arayan olmadı Anadolu yakası Maltepe mi sizinde

bahar&emine

Üye
Üye
Evet anadolu maltepe
Ben evrak falan alacakmiyim sizden diye sordum suanda gerek yok oldugunda tekrar aranirsiniz dedi benim kizimin raporu 18 yasindan kucuken alinmisti 2022 yilinda yenilememizi istediler tekrar suresiz rapor aldik vermistik ocak ayinda

edo24

Üye
Üye
Evet anadolu maltepe
Ben evrak falan alacakmiyim sizden diye sordum suanda gerek yok oldugunda tekrar aranirsiniz dedi benim kizimin raporu 18 yasindan kucuken alinmisti 2022 yilinda yenilememizi istediler tekrar suresiz rapor aldik vermistik ocak ayinda
çok teşekkür ederim bilgi için

Erkancan3434

Üye
Üye
Arkadaşlar büyük ihtimal bütçe yok Ak parti kuruluş yıl dönümüne harcandı paralar birde gecen gün açıklama yapıldı 47 milyon açık var kasada bunun üstüne 6 milyondan fazla mülteciye bakıyoruz ve son zamanlar nufus dairesi çok kalabalık bunun sebebi mültecilere kimlik veriliyor hızlı şekilde sanırım oy kullanmaları için her şeyi deniyorlar işte kendi vatandaşı açlıktan ölürken neyse konuşmaya gerek yok bilen biliyor zaten

Hzeyneb

Üye
Üye
34 il yattı diyen gazetede İstanbul da var İstanbul'dan evde bakım maaşı alan varmı
Yok henüz hesapta birşey İstanbul lakin yatar inşallah daha önceki yıllarda böyle oluyordu 25ne kadar beklediğimiz oluyordu fakat yatmamazlik olmadı.gercekten siyaset yapanlara bende sinir oluyorum.

Özge52

Üye
Üye
Yok henüz hesapta birşey İstanbul lakin yatar inşallah daha önceki yıllarda böyle oluyordu 25ne kadar beklediğimiz oluyordu fakat yatmamazlik olmadı.gercekten siyaset yapanlara bende sinir oluyorum.
Vallahi evde bakım maaşları bu ay yılan hikayesine döndü, şehir efsanesine döndü kafamız çorba oldu

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar bu maaş sizin yasal hakkınız, yatmaması mümkün değil., fakat biraz gecikmeli olacak galiba bu ay, Takip ettiğim kadarı ile bir kaç ile 20 dakika kadar önce hesaplara geçmiş denildi, doğrudur diye düşünüyorum

Mert67

Üye
Üye
Arkadaşlar bu maaş sizin yasal hakkınız, yatmaması mümkün değil., fakat biraz gecikmeli olacak galiba bu ay, Takip ettiğim kadarı ile bir kaç ile 20 dakika kadar önce hesaplara geçmiş denildi, doğrudur diye düşünüyorum
Septik bey hangi iller yatmış bir bilginiz varmı

kalbimin_gunahine

Üye
Üye
arkadaşlar birkaç il hanki iller bilen varmı hele o gaziantep yattı diyen nerelerde sordu arkadaşın biri ne kadar yattı diye ceva yok

septik

Editör
Editör
Diyarbakır yatmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye