2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

septik

Editör
Editör
Oğlum 4.5 yaşında otizmli en fazla 2 yillik aldik bence rahatsızlığına bagli
Zaten rahatsızlık durumuna bağlı, sorunun cevabı olarak 18 yaş altındaki çocuğa süresiz rapor alınabilir.

BurcuZehra

Üye
Üye
Terbiyesizlik etme sen haddini bil avrupa birliği sosyal devletsin madem gereken yardımları yap demeseydi alırındın sosyal yardım sen. Haline şükret sabır deyip oturturlardı yerine. Ayrıca devleti eleştirmek kimsenin haddine değil, eleştiri insanları fakirliğe itip çaresiz bırakıp sabır şükür deyip saraylarda yatıp kalkan 3- 5 maaşlı devleti idere etmekten aciz ben yaptım oldu diyen yönetimdir, bu yönetimde devlet değildir devlet baki kalır yönetim değişir. Bu sosyal yardomlar hangi sebepten verilmeye başlamış bir araştır cahil cahil konuşma. Tepedekileri sizin gibiler kutsallaştırdıkça ezilen fakir fukara oluyor. Bu millet bıktı sizin gibilerden.
Haddinizi siz bilin sayfanın amacına göre hareket edin yeter artık asıl biz bıktık sizin gibilerden

septik

Editör
Editör
Konuyu Halil beye iletin, Nurbay hanım kendini aşmış, Türkiyeyi bizler yönetiriz kimsenin haddi değildir, ülkemizi birşeye mecbur etmek.

BurcuZehra

Üye
Üye
Konuyu Halil beye iletin, Nurbay hanım kendini aşmış, Türkiyeyi bizler yönetiriz kimsenin haddi değildir, ülkemizi birşeye mecbur etmek.
Kac senedir giriş yapmadan takip ediyordum bu sefer bazıları sinirlerimizi bozdu ha kalp kırmak amacım değildi olduysa affola, ilk başta onları etiket bile yapmadım siyasete cok girdiler birdaha da giriş yapmayacağım bankadan veya diğer başka engelli sitesinden bakacagım orası bura gibi değil hayırlı akşamlar diliyorum

Selcuk52

Üye
Üye
Ya ne zaman yatar maaşlar burası siyaset yeri deyil konuyu kapatın bu gece yatan il olursa yazın,

Hzeyneb

Üye
Üye
Septik bey hangi iller yatmış bir bilginiz varmı
Ya niye bu kadar korku çekiyorsunuz ki anlamadım yatmamasi için bir neden yok yani sistemler duzeltiliyordur.evet hepimizin ihtiyacı var ona göre taksiti olan var kirası olan var fakat ödeme tarihleri 1 ve 30 ar

kalbimin_gunahine

Üye
Üye
Ya niye bu kadar korku çekiyorsunuz ki anlamadım yatmamasi için bir neden yok yani sistemler duzeltiliyordur.evet hepimizin ihtiyacı var ona göre taksiti olan var kirası olan var fakat ödeme tarihleri 1 ve 30 ar
bayramda 7 sinde yatmışdıya (iyiki yattı) şimdi hani günler arada uzadı ya ödemeler kiralar ya nası olacak diyoruz herkezin sıkıntısı o arkadaşım o

Salih42

Üye
Üye
Arkadaşlar allahın rahmet bereketi üzerinize olsun inşallah bu hafta yatar allah emanet olun
İnşallah...daha henüz bişey yokkk...nasıl bir kurumsal arızaymış cözemedim...
bayramda 7 sinde yatmışdıya (iyiki yattı) şimdi hani günler arada uzadı ya ödemeler kiralar ya nası olacak diyoruz herkezin sıkıntısı o arkadaşım o
Valla bizi düşünen mi var kardeşim..
Onlar bizleri deyil suruyeli keri düşünüyor 🤔

mekansiz_yolcu35

Üye
Üye
arkadaşlar maaş hakkında kimse net birşey bilmiyor syd arıyorsunuz herkeze farklı konuşma yapılıyor
kimsede bişrşey yapamıyor boşuna sitede tartışıyorsunuz bu sitede kim duyuyorki sizi bizi
başkaları gibi aykırı bişey yapamıyoruz biz sadece burada kuru kuru tartışıyorsunuz bi dunya tv kanalları var mademki zor durumdasınız toplanın tvde cumurbaskanına seslenelim belki bu olaydan haberı yoktur bu maaşlar cumhur başkanının ıktıdarında oldu bunun böyle olmasını istemez burada birbirinizi kıracagınız yerde care arayalım

Alkapor45

Üye
Üye
Manısa daha yok baktım. Belkı 00.35 - 01.35 arası yatarsa bir daha bakar yazarım.

Terbiyesizlik etme sen haddini bil avrupa birliği sosyal devletsin madem gereken yardımları yap demeseydi alırındın sosyal yardım sen. Haline şükret sabır deyip oturturlardı yerine. Ayrıca devleti eleştirmek kimsenin haddine değil, eleştiri insanları fakirliğe itip çaresiz bırakıp sabır şükür deyip saraylarda yatıp kalkan 3- 5 maaşlı devleti idere etmekten aciz ben yaptım oldu diyen yönetimdir, bu yönetimde devlet değildir devlet baki kalır yönetim değişir. Bu sosyal yardomlar hangi sebepten verilmeye başlamış bir araştır cahil cahil konuşma. Tepedekileri sizin gibiler kutsallaştırdıkça ezilen fakir fukara oluyor. Bu millet bıktı sizin gibilerden.
Git başka yerde oyna hadsiz

ahmet34

Üye
Üye
00.00 ıle 00.30 arası bır il bıle yatmadıysa bosuna 1.30 u beklemeye gerek yok

1.30 u bekleme nedenı ıllerın sırayla yatması vede sona kalanların 1.30 a kadar uzaması olayı,cunku bunun orneklerını onceden gorduk

bu durumda bugunde yatmıcaktır,eger yatarsa sasırırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye