2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özge52

Üye
Üye
ANKARA YATMADI OGUSTOS 17 2022 YATTI DİYE NEDEN YAZİYORSUNUZ ALAN MİMSE BANA Bİ DESİN KOMSUMUNMİDE BENİMKİDE YATMADİ NEDEN ANKARA YATTİ DİYORSUNUZ ALAN VARSA YAZSIN
Ankara İn yattığı6falan yok dün etimesgut sosyal hizmetlere gittim adamlar tarih bile vermedi ara ara hesaplarınızı kontrol edin dedi

Memet45

Üye
Üye
Ankara İn yattığı6falan yok dün etimesgut sosyal hizmetlere gittim adamlar tarih bile vermedi ara ara hesaplarınızı kontrol edin dedi
Özge hanım bende Manisa sosyal hizmetleri aradım banada ay sonu veya ay başı gibi yatar dedi

kalbimin_gunahine

Üye
Üye
Hiç bir il yatmadan yattı diyen gazetelere ne diyelim şimdi insanların pisikolojisini yerle bir edenlere her ilin ilçenin syd leri farklı konuşştu onlara nediyelim kim ne düşünüyorsa ALLAH onlara iki katını versin AMİN

Memet45

Üye
Üye
Edevlette bakım ödemeleri gene hata veriyor

yahya1979

Üye
Üye
Hiç bir il yatmadan yattı diyen gazetelere ne diyelim şimdi insanların pisikolojisini yerle bir edenlere her ilin ilçenin syd leri farklı konuşştu onlara nediyelim kim ne düşünüyorsa ALLAH onlara iki katını versin AMİN
BU KARDEŞ ŞİMDİ SABAH ERKENDE GAZETE ALIP ÖN SAYFASINDA BATMAN YATTI HABERİNİMİ OKUDU BAŞKA NE OKUMUŞ OZAMAN ONUDA SOR :) BÖYLE BOŞ YAZANLARADA ON KATINI VERSİN AMİN...

fhmcinar

Üye
Üye
Güzel dostum keşke öncelik ihtiyacı olanlara yatsaydı. Burada geçen biri ev sahibim evden çıkaracak diye mesaj atmıştı en çok onun hesabına yatmasını isterdim.

kalbimin_gunahine

Üye
Üye
BU KARDEŞ ŞİMDİ SABAH ERKENDE GAZETE ALIP ÖN SAYFASINDA BATMAN YATTI HABERİNİMİ OKUDU BAŞKA NE OKUMUŞ OZAMAN ONUDA SOR :) BÖYLE BOŞ YAZANLARADA ON KATINI VERSİN AMİN...
ne diyon sen kardeş mardesşş yalaka
dünden beri gazeteler yazıyo yattı iller diye yazanlarda osta gazetesi sabah ahaber yalaka lık yama gevsek
bilmiyorsan sor
dünden beri yok oil yattı bu il yattı dediler
haberin yoksa sus
kaç seneden beri buraya üyeyim ben sizin gibi gevşeklleri görmedim ben

yahya1979

Üye
Üye
Güzel dostum keşke öncelik ihtiyacı olanlara yatsaydı. Burada geçen biri ev sahibim evden çıkaracak diye mesaj atmıştı en çok onun hesabına yatmasını isterdim.
BUNU OKUDUĞUMA ÜZÜLDÜM ÇÜNKÜ KÜÇÜK YİĞEN VE KIZKARDEŞİM OLMASA AYNI DURUMDA OLUP ÇOKTAN ATILMIŞTIK OZAMAN BEN SADECE RABBİMİZDEN SANA KARŞI OLAN YAZIM İÇİN TÖVBEMİ EDER YARDIM YANINDA OLMASINI DİLERİM SAĞLICAKLA KALASINIZ...

kalbimin_gunahine

Üye
Üye
izmir yattı diyorlar kendimizi terse düşürüyorlar bakıyoruz yok çaresiz bize bu çaresizligi yaşatanlara ALLAH iki katını versin bunu diyorum bilmeden konuşup insanların canını sıkmayın Günah günah

kalbimin_gunahine

Üye
Üye
Tüm formun yöneticeliri ve formdaki arkadaşlar başınızı agrıtıysam hepinizden özür dilerim artık yeter ne olacaksa olur ister yatırırlar ister yatırmazlar keyifte bilgide bizi yönetenlerin karar verici onlar kaderrimiz deyip herşeyde oldugu gibi bizlere verilen rahatsızlıkda betrin beteri vardır deyip şükretmesini biliyorsak heppimiz ALLAH a bugün karnımız doyduysa şükür bize saglıkverdiyse şükür demeye devam edecegiz

yahya1979

Üye
Üye
ne diyon sen kardeş mardesşş yalaka
dünden beri gazeteler yazıyo yattı iller diye yazanlarda osta gazetesi sabah ahaber yalaka lık yama gevsek
bilmiyorsan sor
dünden beri yok oil yattı bu il yattı dediler
haberin yoksa sus
kaç seneden beri buraya üyeyim ben sizin gibi gevşeklleri görmedim ben
ÜYELİKLEMİ OLUYOR BU İŞ YOKSA KÜFÜRLEMİ İSTERSEN EDERİM ÜYELİĞE GELİRSEK GERÇEKTE 2009 DA DİĞER PLATFORMA 2011 DE BU PLATFORMA ÜYEYİM LAKİN EVİMİ SİLAHLA BASTIKLARI İÇİN 2013 ŞUBAT AYINDA 5237 SK 81 MAD GEREĞİNCE CEZAEVİNE GİRDİM İLGİLİ KANUNUN 29-62 MAD GEREĞİ 14 YIL 8 AY YANİ 140 AY CEZA ALDIM 67 AY KAPALI 15 AY AÇIK 82 AY 6 YIL 10 AY 2019 KASIM AYINDA ÇIKTIM VE BAZEN SENİN GİBİLER YÜZÜNDEN CEZAEVİNDE SUÇ İŞLEYENLERE HAK VERİYORUM ŞUAN OLDUĞU GİBİ BAŞTAN AŞŞAĞI SÖVECEKTİM AMA ÖYLE BİR SİLAHI KULLANMAM AYRICA KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİNDİR HAYIRLI OLSUN...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye