2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erkancan3434

Üye
Üye
dün bu sayfada bir kaç kişi vardı siyaset yapanları engelleyin diyenlere bir lafım olacak sizler zulüm altında yaşamayı seviyorsunuz böyle yaşamaya devam edin bunlar sadece örnek sizler sessiz kaldığınız sürece üstünüze binen çok olur herkes yazıyor sosyal hizmetleri aradım sorun düzelmiş diğeri yazıyor yatmaya başladı bir başkası yazıyor ben aradım kesin olarak sorun çözülmüş ankara dışında kalan 80 ilde sosyal hizmetlere sizleri telefonda başından almak için yalan konuşuyor sizde buna inanıyorsunuz helal olsun hiç bir arıza veya sorun 12 gün sürmez bundan emin olun insanlarla kafa buluyorlar net tarih belli bunu onlardan başka kimse bilmez kasada para yok anladınız mı evet yatacak ama sosyal hizmetler bunu saati ve gününü biliyor sadece insanları oyalıyorlar bundan emin olun bana kızmayın hakkınızı helal edin gerçekler bunlar iyi günler dilerim

bahar&emine

Üye
Üye
Istanbul maltepe sosyal hizmetlerin numarasi surekli meskul baganamiyorum
Yahu yazmisinda tarihi bilseler neden soylemisnler niye oyalasinlar elerine ne gececek madalyami takacaklar boyunlarina sadece mantikli olmak istedim demeki kendilerinede tam bir tarih verilmemis dir

septik

Editör
Editör
299834481_10223430701090444_3823411299611373994_n.jpg

edo24

Üye
Üye
bakan derya yanık ın instagram hesabından açıklama yapıldı yeni güncellemeden dolayı gecikme olacağı maaşların hesaplara aktarılmaya başlandığı yazılmış

Erkancan3434

Üye
Üye
Istanbul maltepe sosyal hizmetlerin numarasi surekli meskul baganamiyorum
Yahu yazmisinda tarihi bilseler neden soylemisnler niye oyalasinlar elerine ne gececek madalyami takacaklar boyunlarina sadece mantikli olmak istedim demeki kendilerinede tam bir tarih verilmemis dir
bahar hanım tarihi ankara biliyor bundan emin ola bilirsin

DeeJay

Üye
Üye
Admin sayfadaki tuhaf tartışmaları okumuyor mu ? 20 sayfa boş boş muhabbet ve tartışma..

Alkapor45

Üye
Üye
TAMAM ARTIK CUMAYA KADAR BUTUN ULKE YATMIS OLACAK BELLİ OLDU HADI HAYIRLISI OLSUN.

ferdi7171

Üye
Üye
Ankara İn yattığı6falan yok dün etimesgut sosyal hizmetlere gittim adamlar tarih bile vermedi ara ara hesaplarınızı kontrol edin dedi
Bu gün ankara sosyal hizmetleri aradim sorun sistemsel onu cözmeye calisiliyor dediler ara ara hesabinizi kontrol edin diyorlar tahminim 20 sini bulacak

Flossbe

Üye
Üye
En geç ne zamana kadar yatacak? Kimse doğru düzgün açıklama yapmıyor çok mağduruz.

septik

Editör
Editör
Admin sayfadaki tuhaf tartışmaları okumuyor mu ? 20 sayfa boş boş muhabbet ve tartışma..
Evet zaman zaman okuyorum, defalarca konumuzun dışına çıkmayalım, siyasete girmeyelim dedimsede önüne geçemedim, sildiğim yazılar, yazılanlar kadar vardır. Sayfanın sahibi Halil Yılmaz kendisine şikayet edin olumsuz gördüğünüz yazıları.

septik

Editör
Editör
Benim yöneticisi olduğum face grubunda, biri göndermiş bende yayınlamıştım arkadaşta ordan almış galiba.

Son düzenleme:

ahmet34

Üye
Üye
şu il yattı bu il yattı yok 5 il yattı,kimseye pek ınanmayın,heryerde bılgı kırlılıgı var

bu sayfaya gırıpte,maasını cekıp buraya yazana ınanın,cekıp buraya ben cektım dıyen oldumu,yok olmadı dimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye