2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Malp

Üye
Üye
00.00 ıle 00.30 arası bır il bıle yatmadıysa bosuna 1.30 u beklemeye gerek yok

1.30 u bekleme nedenı ıllerın sırayla yatması vede sona kalanların 1.30 a kadar uzaması olayı,cunku bunun orneklerını onceden gorduk

bu durumda bugunde yatmıcaktır,eger yatarsa sasırırım
yanlız söyle bir durum da var pendikten bir arkadaşa her ay 00 40 gibi yatarken bizde pendikteyiz bize 8 30 da yatıyor

yunus bozan

Üye
Üye
Şu İzmir yatsada şükür desek aman yaa en güzeli çalışcan hiç devlege bel bağlamıcan zaten yakında inşallah öyle olcak kurtulcam devletten ama sizleri unutmucam🤗

yuksek

Üye
Üye
Yine umudumuz boşa çıktı. YATMAMIŞ. İyi geceler arkadaşlar. Hadi yatın boşuna sinirlenmeyin. Selamlar.

Poyraz78

Üye
Üye
Arkadaş nasıl bir sistem nasıl sosyal devlet? Açlık sınırı 6 bin ₺. hastasına bakana 45 gün önce 2354 ₺ verdin Kendi adıma ben nasıl yasacağım hasta bezi sondası vs nasıl karşılanacak 20 yıl ticaret yaptım esnaflık yaptım eşek gibi vergi mi fazlasıyla ödedim.şimdi bana üç kuruş para verecek diye bekliyorum lanet olsun böyle sisteme

spica34

Üye
Üye
Bu ülkeye gelmiş ne üdüğü belirsiz milyonlarca insan senin için ayrılmış parayı çatır çatır yiyiyor. Peki kim senin hakkını bunlara yediriyor. Kim yediriyor arkadaş. Senin paran yine sana gelecekken, sanki bir lütuf gibi senin olan parayı bile vermiyorlar. Burada bize nankör diyen insanlar var. Siz evet siz makarna ve kömüre kişiliğini ve geleceğini veren insanlar. Yazık bence siz zavallısınız. Buradan gelecek sadece 180 Euro için kimsenin yalakası olmayın. İnsan olun ve sadece kendinize güvenin. Unutmayın bu görevi sadece onlara ülkenin işlerini yapması için verdiniz. Ülkenin sahibi sizsiniz, siz padişahın kulu değil, bu ülkenin şimdisinde ve geleceğinde mutlak söz sahibi vatandaşısınız. Burada birisi git başka yerde oyna hadsiz demiş. Arkadaş 10 sene sonra çocukların sana en büyük küfrü edecek.

Alkapor45

Üye
Üye
Bu ülkeye gelmiş ne üdüğü belirsiz milyonlarca insan senin için ayrılmış parayı çatır çatır yiyiyor. Peki kim senin hakkını bunlara yediriyor. Kim yediriyor arkadaş. Senin paran yine sana gelecekken, sanki bir lütuf gibi senin olan parayı bile vermiyorlar. Burada bize nankör diyen insanlar var. Siz evet siz makarna ve kömüre kişiliğini ve geleceğini veren insanlar. Yazık bence siz zavallısınız. Buradan gelecek sadece 180 Euro için kimsenin yalakası olmayın. İnsan olun ve sadece kendinize güvenin. Unutmayın bu görevi sadece onlara ülkenin işlerini yapması için verdiniz. Ülkenin sahibi sizsiniz, siz padişahın kulu değil, bu ülkenin şimdisinde ve geleceğinde mutlak söz sahibi vatandaşısınız. Burada birisi git başka yerde oyna hadsiz demiş. Arkadaş 10 sene sonra çocukların sana en büyük küfrü edecek.
DOĞRU

ahmet34

Üye
Üye
demıstım
her tahınım daıma tutmustur...bence ayın 20 sı yanı cuma yı cumartesıne baglayan gece yatabılır,yada 22 sı yanı pazarı pazartesıye baglayan gece yatabılır gıbı bırseyı tahmın edıyorum...ayın 1 ı eylulu uzak ıhtımal dusunuyorum

Nurbay

Üye
Üye
Haklısın kardeşim. Bir söz vardır 1 delil ile 40 alimi yendim, 40 delil ile 1 cahili yenemedim! Kula kulluk edene bunun insani bir hak oduğunu sosyal ve hukuk devletinde anayadal bir hak olduğunu anlatamazsın. Benim kızım engelli bez parası da yatmadı bakım ücretide yarın yazmazsa kullanmaya bez kalmadı, son çare çarşafları yırtıp kullanacağız, ama kimin umrunda kimin ne yaşadığı bu hale gelmişiz. İnşallah yatarda herkes bir nefes alır. Saygılar

ferdi7171

Üye
Üye
Ankara da alan varmı Ankara yattı diye gözüküyor burda ama ben ve komsum ki hala yatmadı

ANKARA YATMADI OGUSTOS 17 2022 YATTI DİYE NEDEN YAZİYORSUNUZ ALAN MİMSE BANA Bİ DESİN KOMSUMUNMİDE BENİMKİDE YATMADİ NEDEN ANKARA YATTİ DİYORSUNUZ ALAN VARSA YAZSIN

SON ALDIGIM BİLGİYE GÖRE BIRAKIN ANKARAYI BURDA YATTİ GÖZÜKEN COGU İL YATMAMİŞ YALAN HABER İNANMAYİN BU ŞEKİLDE BU SİTEYE GÜVENİM KALMADİ

Hzeyneb

Üye
Üye
SON ALDIGIM BİLGİYE GÖRE BIRAKIN ANKARAYI BURDA YATTİ GÖZÜKEN COGU İL YATMAMİŞ YALAN HABER İNANMAYİN BU ŞEKİLDE BU SİTEYE GÜVENİM KALMADİ
Bu site listeye koydumu şu il yatmış diye yooo.Ne adamlar var neden rızkı devletten görüyorsunuz ki nasibimizde erken olsaydı erken alırdık.geçmiş tarihlerde deprem parası ile maaş lar yatmıştı inanın hiç Parti'nin sempatizyanı veya tarafı değilim ama çok sabırsız insan var iki gün aç kalsak ülkeyi sat bize maaş verin dersiniz bune yaaa

Vedatkilic18

Üye
Üye
Yazık bu cennet vatana yazık bu insanlara... sene 2022 olmuş hala haber alamiyor kimse hiç bir yerden ... hala hükumet güzellemesi yapiyolar... Allah im Akif fikir vicdan ver nolur yarabbim...
Bu site listeye koydumu şu il yatmış diye yooo.Ne adamlar var neden rızkı devletten görüyorsunuz ki nasibimizde erken olsaydı erken alırdık.geçmiş tarihlerde deprem parası ile maaş lar yatmıştı inanın hiç Parti'nin sempatizyanı veya tarafı değilim ama çok sabırsız insan var iki gün aç kalsak ülkeyi sat bize maaş verin dersiniz bune yaaa
Sevgili dostum hiç bir sekilde net haber yok bu büyük bir devlet de geçerli mi sence????

asdere

Üye
Üye
yahu yorumları okudumda herkes birbirine öfkeyle söyleniyor 45 gün önce beyram öncesi parayı erken alırken seviniyordunuz paralar 20 ile 25 arası yatar sabırlı olun kimsenin tuzu kuru değil herkesin ihtiyacı var ama hemen darağacına gönderiorsunuz kriz nedeniyle yardımlar kaldırıldı derlerse napacağız bu para yok gibi davranmaya çalışın 12 sinde bakım mmaşı yatar o zaman öderim diye söz vermeyin tepetaklak olursunuz .sağ duyulu olalım .büyük ihtimalle paralar başka bir kaynağa aktarılmıştır bizede 20 25 gibi öderler tasa etmeyin trollerin gazına gelmeyin .herşey okunuyor takip ediliyor AKILLI OLUN .ADANA

AZAD21

Üye
Üye
Bu sabah sosyal hizmetleri aradim sistem gelmis

veli 1500

Üye
Üye
Aradım ben şimdi aile sosyal hizmetleri cumaya kadar yatırırız dedi memur dediki parayı yatırmaya çalışıyoruz dedi herkese slm sağılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye