2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.....

Üye
Üye
Allah hiçbir zaman, hiçbir şekilde Kendisinden başkasına muhtaç etmesin hepimizin maaşları bugün yatsın kardeşlerim Allah'ın izniyle. (Amin)

Hzeyneb

Üye
Üye
Bundan seneler önce adresim belediye tafanindan farklı sokak ismi olarak değişmiş o ay maaş yatmamisti bende sebebini bilmiyorum dum gittim kuruma neden kesildi tek geçim kaynagim buydu baktılar adres değişmiş sin dediler.hayir ben aynı adreste ikamet ediyorum dedim gidip belediyeden aynı adresin olduğunu isim değiştiğini ısbat eden bir belge aldım dilekçe verdim sağolsun yardımcı oldular almadığım maaşlarında almam için 3 ayda öyle geçti borç harç baya zorlanmistim. toplu ödediler fakat bende artık buna bel bağlamam gerektiğini öğrendim.heran bir sebep ile olmaya bilir de diyip artık tedbiri elden bırakmaz oldum.ani bir durum için köşe ye küçük miktarda olsa ayırdım sizlerde herşeye tedbirli olun

Antakya

Üye
Üye
Twitter'da "Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü" resmi hesabı var. Orda hangi ilde ödeme yapıldıysa paylaşıyorlar. Takip etmenizi tavsiye ederim.

Antakya

Üye
Üye
Hep küçük iller yatmış

Twitter'da çıkmıyo bende
Twitter arama kısmına Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü veya @ashb_eyhgm yazmanız yeterli. Takip edip bildirimleri açın. Yatan bütün illeri retweet yapıyorlar

Kral6363

Üye
Üye
Twitter'da "Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü" resmi hesabı var. Orda hangi ilde ödeme yapıldıysa paylaşıyorlar. Takip etmenizi tavsiye ederim.
Link ver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye