2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samet_33

Üye
Üye
kardeşlerim ben öncedende yazdım sosyal yardımı ilk çare olarak görmeyin son çare olarak görün yoksa buna benzer durumlara düşmeniz kaçınılmaz.sosyal yardıma başvurmak yerine gerekirse dilenin kendinizi kurtarın .çünkü sosyal yardımların ağır koşulları elinizi kolunuzu bağlar.belli bir süre sonra gerçekten çalışamaz ve pasif duruma düşersiniz.sostal yardıma bağımlı duruma düşersiniz ..sonuçta ne kadar alsanızda yine maddi sıkıntı çekersiniz ayda 1000 tl alsanızda milllet dedikodunuzu yapar yan gelip yatıyor devletten para alıyor diye ..bakım net asgari ücret kadar olan bakım ücreti eridi neredeyse asgari ücretin yarısı oldu ...bu günlerde iyi günleriniz unutmayın çünkü kim iktidar olursa olsun reform yaptık yapacağız diyorlar ama gelen gün giden günü aratıyor.sonuç olarak devletin öz evlatları çalışanlardır emeklilerdir memurlardır onlara promosyon var tazminat var türlü türlü ikramiyeleri hazır bankalarda milyonlarca lira kredileri hazır.devletin uvey evlatlarıda sosyal yardım alanlar ve engellilerdir maaşlarının ne zaman yatacağı bile bellli olmayan ptt den bile 1000 tl kredi çekeyen sosyal yardım alanlardan başkası var mı ki...netice itibariyle herkese kepçe ile sosyal yardım alanlara eli titreyerek kaşıkla veriliyor

Vedatkilic18

Üye
Üye
Bisey deyince sacmasapan yerlere çekip bize düşman oluyorsunuz. Yahu koca devlet sistem güncellemesi yapacağını önceden bildirip gecikmelerle ilgili bilgi vermez mi ? Bakim maaşları 20 si gibi sanırım ödenmiş oluyor komple 20 sinde başla bu işe bitir tamamla halkı mağdur etme ... Hadi zaman vermedin 10 15 gün bir güncelleme sürer mi ?
Bazi arkadaşlar diyor ya para yok diye kasada üzücü bunu düşünmeleri bile çok acı ... Ekonomik krizi görmemek için kör olmak lazim...
Allah sonumuzu hayretsin burada birbirinden sıkıntılı hayatlar var isimiz zor...
Ülkemize Allah yardim etsin

Elif altin

Üye
Üye
kardeşlerim ben öncedende yazdım sosyal yardımı ilk çare olarak görmeyin son çare olarak görün yoksa buna benzer durumlara düşmeniz kaçınılmaz.sosyal yardıma başvurmak yerine gerekirse dilenin kendinizi kurtarın .çünkü sosyal yardımların ağır koşulları elinizi kolunuzu bağlar.belli bir süre sonra gerçekten çalışamaz ve pasif duruma düşersiniz.sostal yardıma bağımlı duruma düşersiniz ..sonuçta ne kadar alsanızda yine maddi sıkıntı çekersiniz ayda 1000 tl alsanızda milllet dedikodunuzu yapar yan gelip yatıyor devletten para alıyor diye ..bakım net asgari ücret kadar olan bakım ücreti eridi neredeyse asgari ücretin yarısı oldu ...bu günlerde iyi günleriniz unutmayın çünkü kim iktidar olursa olsun reform yaptık yapacağız diyorlar ama gelen gün giden günü aratıyor.sonuç olarak devletin öz evlatları çalışanlardır emeklilerdir memurlardır onlara promosyon var tazminat var türlü türlü ikramiyeleri hazır bankalarda milyonlarca lira kredileri hazır.devletin uvey evlatlarıda sosyal yardım alanlar ve engellilerdir maaşlarının ne zaman yatacağı bile bellli olmayan ptt den bile 1000 tl kredi çekeyen sosyal yardım alanlardan başkası var mı ki...netice itibariyle herkese kepçe ile sosyal yardım alanlara eli titreyerek kaşıkla veriliyor

Abi ne eziyet ettin bize destan yazdın ya bende bisey varmo diye giriom neyle karsilasiom

yunus bozan

Üye
Üye
İzmir bu gece yatabilir geç kaldı cunki bu gece olmazsa yarın gece yatsın artık yani

yılma

Üye
Üye
Gümüşhane yatmış diyorlar bileğinize

sunayca

Üye
Üye
Bayramdan önce maaşlar şu tarihlerde verilecek diye sözlü ve yazılı net açıklama yapan bakan, bu ay ise sadece twitter üzerinden sistemle ilgili inandırıcılığı şüpheli ( güncelleme ) bir durumdan dolayı net tarih verilmeden gecikme olacağını açıkladı. Bu başlığa 556 adet paylaşım yazılmış. Buradaki paylaşımlar yanlış anlaşılmasın 'kendin çal kendin oyna' misali sadece üyeler görüp okuyor. Yapılan paylaşımların yarısı kadarını yaşanan sıkıntıları ve sitemlerimizi bakanın açıkladığı twiter varsa facebook sayfasındaki paylaşımının altına yapılsa daha iyi bir sonuç alınabilirdi belki de.

Eluime

Üye
Üye
Heralde gece yada yarın öğlene kadar bir çok il yatmış olur gibi duruyor

Mersin02

Üye
Üye
MERSİN ne durumda arkadaşlar yatmadi değil mi hala...

Vedatkilic18

Üye
Üye
@septik yatan yerleri listeleyelim müsait olunca size zahmet
1- Batman 2- Sivas 3- Osmaniye
4- Kars 5- Muğla 6- Bilecik

Şu ana kadar yatan iller bunlarmis.
Bu illerden olanlar teyit edebilir mi acaba ?

mekansiz_yolcu35

Üye
Üye
arkadaşlar bu yatmış dediginiz illeri admin neden listedeki illere yattı yapmıyor
gercekten yatmış ise iller listesindeki il il işaretlese olmazmı

hayatyasak

Üye
Üye
Arkadaşlar maaş ne kadar yattı Bilecik batman da oturan yazsın?

ahmet34

Üye
Üye
cumartesıye kadar yanı haftasonu tatıl dıye pazartesıye kalmaz,ıllerın yarıdan fazlası yatcak dıye tahmın edıyorum

yılma

Üye
Üye
rize yatmış deniliyor bilginize
aydın yatmış deniliyor bilginize

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye