2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mert67

Üye
Üye
dün banka kağıtlarıyla sosyal hizmetlerine gittim annemi kefil gösterip 27500 tl kredi çekmişim maaştan dolayı ayın 17 si gösterdiğimi belgesiyle gösterdim nette geç yatacak diye yazıyolar dedim tuğrul bey mütezazi insandı telnomu aldı ayrıca bana 1500 tl kredi taksit parasını borç olarak verdi nezaman yatabilir diye msj atılcağına söz verdi
saat 11 de gelen mesaj şu bu ayki yaşanan güncelleme sıkıntısından dolayı istanbul 08.2022 Evde Bakim odemeleri 15.08.2022.16.08.2022 tarihleri arasinda T.C. Ziraat Bankasi hesaplarina aktarilacaktir sıkıntı devam etmesi halinde 20.08.2022.25.08.2022 tarihleri arasinda a.ç adına hesabına aktarılacaktır iyi günler dileriz
dileğim ayın 15 i olur en azından 16 sı olsun bari
Bize böyle bir mesaj gelmedi neden acaba

yahya1979

Üye
Üye
borcun olsaydı gitseydin yada tuğrul bey gibi mütevazi bir insan karşına çıksaydı benim gibi dil dökseydin kesin gelirdi benim kanaatim bu

veli 1500

Üye
Üye
Bende arayacağım sosyal hizmetler müdürlüğü yeğenime sorayım neler olur bakayım pazartesi ğünü belli olur inşallah ya arkadaşlar sed yardımı başvuru edevlete yaptım öğrenci belğesi sağlık raporu TC kimlik yani sosyal hizmetlere gitmeye gerek varmı sayğılar sayın yönetici veya diyer arkadaşlarım bunu açıklarsa memnun olurum acil yazarsanız teşekkür ederim

Özge52

Üye
Üye
Bende arayacağım sosyal hizmetler müdürlüğü yeğenime sorayım neler olur bakayım pazartesi ğünü belli olur inşallah ya arkadaşlar sed yardımı başvuru edevlete yaptım öğrenci belğesi sağlık raporu TC kimlik yani sosyal hizmetlere gitmeye gerek varmı sayğılar sayın yönetici veya diyer arkadaşlarım bunu açıklarsa memnun olurum acil yazarsanız teşekkür ederim
E devletten başvuru yaptıysan ön değerlendirme olumlu yazdıysa bir süre sonra eve gelirler heyet toplanır onaylanırsa sizden öğrenci belgesi evde kaç kişi varsa kimlik fotokopisi anne ve baba ayrıysa boşanma belgesi ve velayet kağıdını, ev kira ise kontrat ister, ben sed yardımını 4 yıl boyunca aldım birde ziraat hesabı isterler 2 ayda bir eve gelirler aklımda kalanlar bunlar
Birde işkur dan kayıt belgesi isterler

O kadar engelli yakını var bakanlıkta çalışan eş dost tanıdık yokmu nu maaşlarla ilgili kimden bilgi alacağız vah garibim engelliler bu kadar da olmaz korkmayın bakana mesaj atalım

veli 1500

Üye
Üye
Bunu anlamadım boşanma ne oluyor belğe olarak sağlık raporu yetmezmi yani oğlumun adına diyer belğeler yok

Özge52

Üye
Üye
Bunu anlamadım boşanma ne oluyor belğe olarak sağlık raporu yetmezmi yani oğlumun adına diyer belğeler yok
Eşinizden ayrıysanız istiyorlar ayrı değilseniz istemezler benden istemişlerdi dedimya ben sed yardımını 4 yıl boyunca aldım 2 yıl oldu sed yardımım kesileli

osmaniye 80

Üye
Üye
Site boş yorum ve mesajlarla dolmuş
Sizin boş yorum dediğiniz şeye biz bilgi paylaşımı diyoruz okumak zorunda deyilsiniz bu ay yaşadığımız durum normal deyil ya üyelerin birbirine sormasida normal bu durumda mesela ben antalyadayım 11 12 gibi yatar ödeme hep ev sahibi 15 de burdurdan gelir kira toplamaya verirdik şimdi ne yapacaz yarın kara kara düşünüyorum bir biz olsak abi birkacgun gelme derim ama aynı binada 5 daireden kira alıyor zile basar sabah off

veli 1500

Üye
Üye
Allah yardımcınız olsun kardeşim senin için duva ederim antalyalı arkadaşım inşallah bütün ilerden önce senin ilin yatar allah emanet ol

Sametcan01

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar bu ay gerçekten bir sorun var. Çok sağlam bilgi aldığım sadece burası var gerisi hep yanlış bilgiler. İller bu gece yarısından sonra inşallah yatmaya başlar bir gelişme olursa yazarsanız sevinirim. Adana dan herkese selamlar teşekkür ederim.

Kral6363

Üye
Üye
Sizin boş yorum dediğiniz şeye biz bilgi paylaşımı diyoruz okumak zorunda deyilsiniz bu ay yaşadığımız durum normal deyil ya üyelerin birbirine sormasida normal bu durumda mesela ben antalyadayım 11 12 gibi yatar ödeme hep ev sahibi 15 de burdurdan gelir kira toplamaya verirdik şimdi ne yapacaz yarın kara kara düşünüyorum bir biz olsak abi birkacgun gelme derim ama aynı binada 5 daireden kira alıyor zile basar sabah off
Sanki siz tek mağdur oldunuz hepimiz aynı şekilde mağduruz boş boş yazmaya gerek yok

osmaniye 80

Üye
Üye
Sanki siz tek mağdur oldunuz hepimiz aynı şekilde mağduruz boş boş yazmaya gerek yok
Sen mağdur değilsin diyen olmadı zaten boş boş yazma ne demek üslubuna dikkat et hepimiz aynı sekildeyiz bunu anlayabildigine göre tepki vermen anlamsız o zaman onu anlatmak istedim ama anlama sorunu yaşıyorsun galiba
Dogru basvuru yaptığınıza emin olun birde bez parasi kimin adinaysa yani çocuk adına diyelim baba sigortasından görünüyor babaya yatiyor. Hesaplarınızı kontrol edin
Teşekkür ederim elif hanım 170 le görüştüm annem adına olacakmış başvuru görünüyor ama ödeme yansimamis beklemede kalın dediler bekliyorum bende

Mert67

Üye
Üye
Bu nedir ya biz engellileri hiç düşünen yokmu, kafayı yiyecem ya

Sametcan01

Üye
Üye
Bu gece inşallah bütün iller yatar, adanada dan herkese selamlar arkadaşlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye