2022 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Elif altin

Üye
Üye
Evde bakım maaşı lan arkadaşlar,evinize gelen yetkilileri eve mi sokuyorsunuz ))
Bize gecen hafta geldi eve davet ettim. Oğlum evde yoktu oğlumla ilgili sorular sordular. Sonra genel olarak sorular sordular. Çevreden rahatsız olduğunuz nedir maaşınız ne kdr olsa rahat geçirirsiniz. Aylik gideriniz nedir mutfak gideri daha detaylı sorulardi. Bana bazı sorular garip geldi. Mesela mülteci sorunundan şikayetcimisiniz gibi.

D.BULUT

Üye
Üye
Siz çay bahçesinemi göturüyosunuz cvp bilgi vermeye Yada bakıma muhtaç kişiyi görüntülü mü görüştürülmeli
verilen paraya istinaden kendi özelimi,hastamın özelini alenen kimseye göstermiyorum,çay içeceklerse tabiki çaybahçesinde ikrram ederim seni bilmem ama ben 3,346 tl için evime Allah gelse sokmam..sen sokuyorsan bilemem!!

Purlin

Üye
Üye
verilen paraya istinaden kendi özelimi,hastamın özelini alenen kimseye göstermiyorum,çay içeceklerse tabiki çaybahçesinde ikrram ederim seni bilmem ama ben 3,346 tl için evime Allah gelse sokmam..sen sokuyorsan bilemem!!
Bu cvbnla cvp verilecek bir durumun olmadığını ortaya koydun.SENİ ALLAH ISLAH ETSİN yazdıklarını bir tekrar oku istersen.

D.BULUT

Üye
Üye
Bu cvbnla cvp verilecek bir durumun olmadığını ortaya koydun.SENİ ALLAH ISLAH ETSİN yazdıklarını bir tekrar oku istersen.
Mental sğlığın yerindemi senin?Allahın beni ıslah etmesi ne alaka? Birşey yazmışsın cvp verdim.iyimisin sen.

Mert67

Üye
Üye
Boyundan büyük konuşma nedemek Allah gelse sokmam

Özge52

Üye
Üye
Mental sğlığın yerindemi senin?Allahın beni ıslah etmesi ne alaka? Birşey yazmışsın cvp verdim.iyimisin sen.
Allahın seni ıslah etsinin sebebi evine kimseyi almaya bilirsin kimse buna karışamaz kurduğun cümle yanlış Allah bile gelse sokmam demen Allah kelimesini kullandığın için dedi bence

yılma

Üye
Üye
Izmirli arkadaş yokmu İzmir guncelmi bende güncel değil

D.BULUT

Üye
Üye
Ben evime kimseyi sokmuyorum sokmam da! Amacınız kavga etmekse buyrun edelim Özellikle @Özge52 sen kimsinde akıl eriyorsun bana kıt aklınla??? git para yatıp yatmadığını kontrol et sen.Kifayetsiz..

Özge52

Üye
Üye
Ben evime kimseyi sokmuyorum sokmam da! Amacınız kavga etmekse buyrun edelim Özellikle @Özge52 sen kimsinde akıl eriyorsun bana kıt aklınla??? git para yatıp yatmadığını kontrol et sen.Kifayetsiz..
Geri zekalı ben senden yana olmuştum kifayetsiz sensin benim paramın yatıp yatmadığı seni bağlamaz konuşmaktan aciz bir insan olduğun belli senden başka bu sitede kavgaya meyilli kimse yok susmak en güzel cevaptır edebi elden gidene

D.BULUT

Üye
Üye
Geri zekalı ben senden yana olmuştum kifayetsiz sensin benim paramın yatıp yatmadığı seni bağlamaz konuşmaktan aciz bir insan olduğun belli senden başka bu sitede kavgaya meyilli kimse yok susmak en güzel cevaptır edebi elden gidene
Geri zekalıyım ben )) yolda görsem selam vermem sana..uğraştırma kaybol engelli

Moderatörün son düzenlenenleri:
Tekerlekli Sandalye