2022 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

İzmit41

Üye
Üye
Kocaeli güncelmi arkadaslar
Ben evime kimseyi sokmuyorum sokmam da! Amacınız kavga etmekse buyrun edelim Özellikle @Özge52 sen kimsinde akıl eriyorsun bana kıt aklınla??? git para yatıp yatmadığını kontrol et sen.Kifayetsiz..
D bulut evde kontrollerin amacı engelli bireyle bakıp bakmadiklari için devlet kontrol ediyor bu insanlar devletten yardım alan ihtiyaç sahipi insanlar.anlasilan sen bu siteye insanlarla dalga geçmek için girmişsin hastaliklariyla dalga geciyorsun sen kimsin lan cesaretsiz klavye delikanlisi uzalan admin bu kişiyi engelle milletle dalga geciyor
Yazık her sayfada 2 kere soruyor cevap versenize şu kardeşime :) Yok yılma kardeşim halen güncel değil.
Canım kardeşim bu dbulut bu siteye bizimle dalga geçmek için yazılar yazıyor bunu site biran önce engellesin

Son düzenleme:

İzmit41

Üye
Üye
SİTE YÖNETİCİSİ D.BULUT ADLI KULLANICI BU SİTEDE İNSANLARLA DALGA GECİYOR LAKAP TAKIYOR LÜTFEN BİRAN ÖNCE ENGELLERMİSİNİZ ŞU HADDİNİ BİLMEZİ RİCA EDİYORUM

Özge52

Üye
Üye
Geri zekalıyım ben )) yolda görsem selam vermem sana..uğraştırma kaybol engelli
Gerzek burası engelliler gen sitesi senin engelli değilsen burada ne işin var ben engelli değilim benim kızım özel bir çocuk özel bir melek terbiyesiz
Site yöneticisi Halil bey D. Bulut denilen şahsiyetsiz aile terbiyesi den yoksun olan yüreğinde vijdana sahip olmayan kişiyi bu sitede istemiyoruz lütfen gereğini yapın

Son düzenleme:

Ercan6791

Üye
Üye
İyi akşamlar Ankara güncelleme oldumu bilgi verirseniz sevinirim babam vefatın dan dolayı kesilme ihtimali var onun için merak ediyorum

Özge52

Üye
Üye
Özge52 bana yazdığınyazacağın son olsun senin kafanı kırarım farkındaysan yazmamaya calışıyorum diyecemde sen zıplıyorsun.yüzüne bakılacak kadınlığın yok bana sükse yapıpcaka satma özürlü.
Sayfa yöneticisi lütfen görevinizi yapın bu üyeyi sayfadan engelleyin
Sen kimsin kansız özürlü senin anan pislik önce üslup öğren tuşların arkasına sığınma

Özge52 bana yazdığınyazacağın son olsun senin kafanı kırarım farkındaysan yazmamaya calışıyorum diyecemde sen zıplıyorsun.yüzüne bakılacak kadınlığın yok bana sükse yapıpcaka satma özürlü.
Nasıl konuşuyon dengesiz ataist misin lan sen benim terbiyemi bozma Şu dengesizi engelleyin neyi bekliyorsunuz site yönetimi herkes rahatsız utanmaz Allah seni ıslah etsin
adminler nerede yazılanları takip etmiyorlar mı
D bulut insanlarla alay etme saçma sapan şeyler yazma seni çıktığın deliğe geri sokarım

Özge52

Üye
Üye
Arkadaşlar Ankara evde bakım maaşı güncellendi bilginiz olsun

memo51

Üye
Üye
Niğde neden güncel olmuyo yattığı zaman oluyo nedenki iki aydır
Niğde neden güncel olmuyo yattığı zaman oluyo nedenki iki aydır

D.BULUT

Üye
Üye
Nasıl konuşuyon dengesiz ataist misin lan sen benim terbiyemi bozma Şu dengesizi engelleyin neyi bekliyorsunuz site yönetimi herkes rahatsız utanmaz Allah seni ıslah etsin
adminler nerede yazılanları takip etmiyorlar mı
D bulut insanlarla alay etme saçma sapan şeyler yazma seni çıktığın deliğe geri sokarım
Sen bu kadının yalakasımısın,bi gidin ya özelden falan konuşun.Ben yazmamaya calıştıkca zorluyorsunuz!Ben engelli falan değilim bu bir kendim memurum annem engelli diğe buraya yazıp takip ediyorum,bacağını kırıp kulağını cekerim senin.Kadına yaranacam diye puştluk yapma

yasaksız

Üye
Üye
Mersin güncel mi arkadaslar bilgisi olan var mı

Tekerlekli Sandalye