2022 maaş bağlanmış ne zaman alacağım

cansel atak

Üye
Üye
arkadaşlar ziraat bankasına gittiğinizde görevli memur paranız yatmamış dediğinde birde ....merkezi hesaplara ....bakmasını söyleyiniz.paranız orada görülebiliniyor

selver

Üye
Üye
ben sordum merkezi hesaplarda da yokmuş yazıklar olsun oğlum 14 yaşında 10 yıldır uğraşıyorum yok evrak kaybederler yok yeşil kart için keserler bekletirler yok onay beklenir şimdide ödenek bekliyoruz yazıklar olsın

destiny07

Üye
Üye
bu maaş için çok başvuran var o yüzden dosyalar erteleniyor askıda kalıyor bekletiyorlar mecburen .karışıklık çok oluyor bende bekliyorum aylardır:S

acv

Üye
Üye
keko sağol dediğin gibi alırım çıktısını. benim de online ödeme 17 ocakta görünüyor geçen hafta yatmamıştı bu hafta gideceğim ama çok da umutlu değilim...birde mal müdürlüğündeki adam senin para gelmiş geri gitmiş falan dedi ne demek istedi anlamadım ne ara geldi de geri gitti...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ödeme emrinden bahsediyorsunuz sanırım ancak ona gerek yok yapmanız gereken evrak takip sitesinde online ödeme tarihini takip eden 10-15 gün sonra ziraat bankasına gidip kimliğinizle parayı çekmek.

selver

Üye
Üye
arkadaşlar parasını alanlar lütfen bizide haberdar edebilir mi

destiny07

Üye
Üye
Z..... BANKASI SORUN ÇIKARIYOR GENELDE BÜTÜN ŞUBELERDE. maliyeden telefon etmessek verecekleri yok

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Maaşı onaylananlar evrak takip sitesindeki online ödeme tarihinden 10-15 günlük süreçten sonra birikmiş parayı alabilirler telefon yada bir mektub bilgi beklemeye gerek yok

selver

Üye
Üye
ama para hesaba yatmazsa banka nasıl verebilir ki...

destiny07

Üye
Üye
maaş emri verildikten sonra 15 gün beklemek çok uzun be insana malum insanın ihtiyacları oluyor 10-15 gün çok fazla

selver

Üye
Üye
açlıkla alakası yok ne alaka açız mı diyoruz burda çok ayıp 10-15 gün sonra deniliyor 19/01/2012 ödeme deniliyor 07/02/2012 deyiz ayrıca tam bir gün verilmiyor muhattabın kim onu bilyorsun banka mı sgk mu aile bakanlığımı ordan oraya gönderiyorlar insanı sağlıklı bir cevap yok şurda bildiklerimi paylaşıp birbiriize yardımcı olmaya çalışıyoruz kullandığınız tabir çok kötü bence ...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Selver paranız normalde bu aralar hesabınıza yatmış olması gerekiyor eğer memur arkadaşlar para hesapta yok derlerse müdür beye yada bir şefe çıkarak paranın size gönderildigiini ve sgk nın parayı kimlikle çekebileceginizi söylediğini müdüre iletin bakılması gereken bütün hesaplara baksınlar parayı banka kasden bekletyor sanırım dediğim gibi şansınızı deneyin birde sizin muhatabınız artık banka.

hüseyin35

Üye
Üye
halil bey benim desgk evrak takibinde bunlar yazıyo maaşım ne durumda acaba bağlancakmıki artık 14.09 2011 de işleme alındı diyordu şimdi yine 02.02.2012 de tekrar işleme alındı diyor

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Taikip ediniz lütfen şuan birşey söylemek için erken takip ediniz 3-5 ay içinde neticelenecektir siz takip ederek gelişmeleri bizimle paylaşın.

toros

Üye
Üye
bu gün ziraat bankasına gittin toplu paramı yatırmamışlar:mad:
way anasını önce evrak, şimdi alacağı para mağduru olduk.
online ödeme tarihi:19/ocak/2012 tam 3 hafta oldu.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Toros birde müdüre gidip hatta evrak takip sitesindeki online ödeme evrakının çıktısını alıp sgk ile görüştüğünüzü parayı hesabınıza yatırdıklarını söyleyin bir daha bütün hesapları kontrol etsinler memur ilgilenmezse müdürle görüşün.

toros

Üye
Üye
mehmet bey dediğin gibi yaptık para çıkmadı.
SGK sitesinde 2022 evrak takip online ödeme yazısı yazıcıdan çıkardık şefe gösterdim şefde tüm hesaplara baktı ne tc. numaramla nede sicil numarası hesapta para görünmedi:(

acv

Üye
Üye
Online ödeme tarihi 17 ocak bugün 8 şubat baktım yatmamış...

Tekerlekli Sandalye