2022 maaş bağlanmış ne zaman alacağım

fgn

Üye
Üye
mrb arkadasım hayırlı olsun maasın bnde babam içn basvurdum ancak hala sonuc yok sen evrak takibini nerden yaptın kesenek.gov adresinden bu kişye ait bilgi yoktur ibaresi var yada basvurup sordugun yer neresi yardımcı olursan sevinirim...

toros

Üye
Üye
21 gün oldu toplu paramı alamadım:(
alan varsa haberdar edin lütfen.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
21 gün oldu toplu paramı alamadım:(
alan varsa haberdar edin lütfen.

Mutlaka gönderilmiş olması gerekiyor paranızın bankaya evrak takip sitesinin çıktısını alıp götürün ve memurdan yetkili bir kişiyle görüşün sgk'nın parayı gönderdiğini belirtin almanız gerekiyor sorun bankada olmalı.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
mrb arkadasım hayırlı olsun maasın bnde babam içn basvurdum ancak hala sonuc yok sen evrak takibini nerden yaptın kesenek.gov adresinden bu kişye ait bilgi yoktur ibaresi var yada basvurup sordugun yer neresi yardımcı olursan sevinirim...

Evraklarınızın önce malmüdürlüğünden Ankara'ya gönderilmiş olduğundan emin olunuz sonra takip sitesine yansımasını bekleyin buda ortalama malmüdürlüğünün göndermesinden 20-40 gün arasında sgk'da işleme alınması demektir o yüzden hangi tarihte başvurdunuz hangi tarihte onaylandı gönderildi bunları malmüdürlüğünden ögrenin lütfen.

acv

Üye
Üye
Benim online ödeme 17 ocak bugün de gittim baktım ödeme yapılmamış...Ödemenin yapıldığı çıktı ile de gittim ama bankadakiler de birşey bilmiyor yatmamış diyorlar. Mal müdürlüğü zaten bizimle işiniz bitti daha gelmeyin modunda.

scorpion

Üye
Üye
Arkadaşlar benim anneminde online ödeme tarihi 10 ocak ve bankaya bu günde gittim para hala bizim hesaba aktirlmamiş diyorlar diğer hesaplardan da kontrol ettiler ama gelmemiş diyorlar yani bu nasil iştir bir ayi geçti ve halen daha almadik bu durumu kime ne şekilde izah edeceğiz onuda bilmiyoruz bekleyecek miyiz sadece parasini alan kimse yokmu?

toros

Üye
Üye
bu gün bankaya gittin hesapta para yok dediler:mad: 25 gün oldu toplu paramı alamadım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kurum ve banka iyice saçmaladı yani sgk il müdürlüğüne gidin arkadaşlar orda paranızın gönderildiği yazıyor olmasına ragmen para hesapta yok deyin onlar birde resmi kanalla Ankara sgk ile görüşsünler bakalım

destiny07

Üye
Üye
ben neden vermediklerini biliyorum galiba . para bankada durdukça banka kazanıyor o yüzden vermiyor geciktiriyor olabilirler. sizcede öyle değilmi ?

scorpion

Üye
Üye
Böyle bişeyi yapamazlar destinya şimdi evrak takip ekranında bazılarında açıklama kısmında maaş ziraat bankası hesabına aktarılmıştır diye yazılmış bizde böyle bir açıklama yok yani kurum ziraat bankasının hesabına parayı göndermemiştir gerçekten ama nedeni nedir belli değil ocak ayında çıkan maaşlarda bir sorun gözküyor sanırım bir aydan fazla oldu halen daha alamadık maaşı sesimizi nereye duyuracaz kurumlar birbirine paslıyor :((

destiny07

Üye
Üye
geçenlerde mal müdürlüğünden ziraat bankasını aradı memurlar bankadan bi yetkiliyle konuştular biraz atışıp tutuşlar ama banka pes edip maaşı verecez dedi. yani bimere şikayet edin yada mal müdürlüğünden ziraat bankasıyla irtibata geçin

scorpion

Üye
Üye
Arkadaşlar ben biraz önce 2022 maaşi için aile ve sosyal politikalar bakanliğini aradim yardim hatti açmişlar(144) ordan görüştüğüm görevliğinin bana söyledikleri şu bu maaşlar sosyal güvenlik kurumundan aile ve sosyal politikalar bakanliğina devredildiği için türkiye genelinde ilk ödemeler konusunda aksama yaşanmaktadir ne zaman geçeceğine dair net bir bilgi vermedi ama mart ayinin başinda gelmezse tekrar arayin dediler boşuna sikinti yapmaya gerek yok bence biraz daha sabredelim

toros

Üye
Üye
scorpion@
az önce aile ve sosyal politikalar bakanliğindan bana gelen mail buraya kopyalıyorum.

''İletiniz, Sosyal Güvenlik Kurumu-Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğüne yönlendirilmiştir. Sorununuzu çözecek Kurum Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğüdür.''

yanı sorumuz çözecek aile ve sosyal politikalar bakanliği değil, sosyal güvenlik kurumudur.

acv

Üye
Üye
arkadaşlar babam 144 ü aramış paranın bankaya gönderilmediğini söylemişler yani banka ile ilgili değil...mal müdürlüğünde de bir devir işleminden bahsetmişlerdi aksama o yüzden oluyor sanırım.babama mart ta tekrar arayın demişler mart ayına kadar ilk parasını alacakların maaşı gelmeyebilir yani... bizim de online ödeme 17 ocak bir ay oldu :(

scorpion

Üye
Üye
evet bende aramıştım banada aynısını söylediler 2022 maaşları sosyal politikalar bakanlığına devredilmiş bu yüzden ilk maaş ödemelerinde sıkıntı var demişlerdi bakanlık mart ayında hesaplara para göndermeye başlayacakmış.

fgn

Üye
Üye
mrb biz basvuru yapalı 3 ay oldu ancak evrak izlemede henüz bişey görünmüyo bunla ilgili bilgi alacagım bi yer varmı yoksa rutin sürec bu sekildemi işliyo bilgi verirmisiniz

polo42

Üye
way ki ne way bu ne zülum bu ne ızdırap bende mağdurum rapor yeniledim 4 ay oldu tık yok. maaşıda kestiler bekliyoruz. zenginin gönlü oluncaya kadar züğürtün anası ağlar. bizleri 3 kuruş paraya mahkum edip süründürenler utansın. başkada birşey demiyorum.

Tekerlekli Sandalye