2022 maaş çekme sorunu

Kral6363

Üye
Üye
Arkadaşlar bugün aile destek ve 2022 maaşımı cekemedik Ziraat Bankasından PTT kartındaki para görünüyor ama bankanız onay vermiyor diyor

mert

Üye
Üye
Arkadaşlar bugün aile destek ve 2022 maaşımı cekemedik Ziraat Bankasından PTT kartındaki para görünüyor ama bankanız onay vermiyor diyor
benim de başıma geldi ayın yedisinde hem engelli hemde aile dstek ödemesini kamu bankaların her birine maaşımı çekeyim dedim bankanız onay vermiyor diye çekemedim baktım ki ptt atm de kuyruklar ve sistem olması ve ptt veznelerinde yoğunluk çok idi sanki ana baba günü aklıma şu geldi ptt den sıra aldım normal müsteri deyil diye sıra numarasını aldıgımda engelli botonu var ordan sıra aldım bir dakkika bile beklemedem hem 2022 hemde aile dstek ödemesini çektim tabiki veznedeki çalışan dalgayı çaktı ama paran dedi kartında duruyor ptt atm sinde çeksene dedi bende gel kendin çekiver dedim hiç bir devlet bansından çekemedim de ptt atm sinden nasıl çekecem dedim gişe de çalışana neyse işimizi hallettik
ptt gidecen kardeşim içerden sıra nosu al normal sııra degil engelli sıra alacaksın iki dakikada paranı çekersin ben öyle yaptım

Kral6363

Üye
Üye
Limiti aştığınız için vermemiştir
Yok abim ne limiti bu ay hiç para cekmedimki
benim de başıma geldi ayın yedisinde hem engelli hemde aile dstek ödemesini kamu bankaların her birine maaşımı çekeyim dedim bankanız onay vermiyor diye çekemedim baktım ki ptt atm de kuyruklar ve sistem olması ve ptt veznelerinde yoğunluk çok idi sanki ana baba günü aklıma şu geldi ptt den sıra aldım normal müsteri deyil diye sıra numarasını aldıgımda engelli botonu var ordan sıra aldım bir dakkika bile beklemedem hem 2022 hemde aile dstek ödemesini çektim tabiki veznedeki çalışan dalgayı çaktı ama paran dedi kartında duruyor ptt atm sinde çeksene dedi bende gel kendin çekiver dedim hiç bir devlet bansından çekemedim de ptt atm sinden nasıl çekecem dedim gişe de çalışana neyse işimizi hallettik
ptt gidecen kardeşim içerden sıra nosu al normal sııra degil engelli sıra alacaksın iki dakikada paranı çekersin ben öyle yaptım
Yani kesin pttden çekebilecegim

mert

Üye
Üye
Yok abim ne limiti bu ay hiç para cekmedimki

Yani kesin pttden çekebilecegim
aynen kardeşim içerden hallet işini bazı ptt gişe memuru kıllık yapıyor kartın varsa kartan niye çekmiyorsun diyor tabiki işlerine gelmiyor alt tarafı beş dakikalık bir işlem

mert

Üye
Üye
Atmde para olmadığı için öyle oluyor Banada oldu
özge hanım hadi diyelim ptt atm sinde para yok peki ptt kartı olanlar devlet bankasından hakl zirarat vakıfbank çekebiliyorduk sıkıntı olmuyordu engelli maaşını yada aile destek ödemesi için üç tane devletin bankasındamı para yok üç bankaya kartımı atm çekeyim dedim bankanızla iletişime geçin diyor onay vermiyor tabiki en son nereye gidecen ptt ye yogunlıukta oldugu için ptt veznesinde sıkıntı çıkırıyorlar kartınız var ptt atm sinde niye çekmiyorsunuz diyorlar tabiki ayın yedisin de engelli maaşlarını birde aile destek ödemelerini bir araya koydular sistemler gitti birde ptt müdüründen detaylı bilgi alalım dedik neymişki başka atm ye kartınız yerleştirdiniz için paranızı bir hafta sonra çekersiniz bu sizce saçmalık degilmi para çekilmemiş sadece bakiye sorgulama yapınca başka bankadan yani kamu bankası bankanızla iletşime geçin diyor

Özge52

Üye
Üye
Çünkü ptt ATM esinde para kalmayınca diğer atmlerde onayı vermiyor diyorumya aynısı başıma geldi ptt kartjmı ziraat atmsine takım bankamız onay vermedi diyor pttye gidip sordumda ptt atmsinde para kalmadığı için atmlerde o yazıyla karşılaştığı dedi ve paramı içeriden aldım

mert

Üye
Üye
Nasıl EFT yapacağım
e devletten PTT Üzerinden Yapılan Kurum Ödemeleri Sorgulama ve Hesaba Aktarma orayı tıkla başka hesaba aktar butonu şık la sonrası devam et der sana hangi banka kartın varsa oraya ıban nosunu yazıyorsun devat et der sana ondansan sonrası para hesabına geçer

haykolik

Üye
Üye
Ben bir hafta olacak ptt kurum ödemesi ziraat bankası ibanıma attım daha geçmedi edevlette de yok cekilmis görünüyor ama gecmedi

septik

Editör
Editör
Ben bir hafta olacak ptt kurum ödemesi ziraat bankası ibanıma attım daha geçmedi edevlette de yok cekilmis görünüyor ama gecmedi
Bence ptt müşteri hizmetlerini ve ziraat bankasının müşteri hizmetlerini arayın, belki hatalı bir işlem veya paranız başka bir ibana aktarılmıştır. Bunca zamandır hesabınıza geçmemesi normal değil.

Kral6363

Üye
Üye
Şuanda PTT deyim içerden görevlilerde para kartınıza yattığı için veremiyoruz diyorlar ve tüm PTT atmelerinde para yok nasıl olacak bu durum diğer bankaların atemelerinde de bankanız onay vermiyor diyor anladığım kadarıyla rezillik diz boyu

gezegen

Üye
Üye
Bence ptt müşteri hizmetlerini ve ziraat bankasının müşteri hizmetlerini arayın, belki hatalı bir işlem veya paranız başka bir ibana aktarılmıştır. Bunca zamandır hesabınıza geçmemesi normal değil.
@septik bey size bir sorum olacak. Ben Ordu'da yaşıyorum burada herkesin bakım maaşı Teb'den Ziraat'a geçiriliyor. Geçen hafta bize de bakım maaşı ziraat'a taşınıyor hesabınız açıldı hesabınızı alın vs. diye bir sms geldi hesabı aldık bu hesabı tekrar sosyal hizmetlere götürmek gerekiyor mu?

mert

Üye
Üye

Şuanda PTT deyim içerden görevlilerde para kartınıza yattığı için veremiyoruz diyorlar ve tüm PTT atmelerinde para yok nasıl olacak bu durum diğer bankaların atemelerinde de bankanız onay vermiyor diyor anladığım kadarıyla rezillik diz boyu
ptt de çalışan memur ptt kartınıza yattıysa peki ptt kartınız yokmu ıbana eft yaptım dediniz ordadamı yok paranız

Tekerlekli Sandalye