2022 maaş çekme sorunu

septik

Editör
Editör
@septik bey size bir sorum olacak. Ben Ordu'da yaşıyorum burada herkesin bakım maaşı Teb'den Ziraat'a geçiriliyor. Geçen hafta bize de bakım maaşı ziraat'a taşınıyor hesabınız açıldı hesabınızı alın vs. diye bir sms geldi hesabı aldık bu hesabı tekrar sosyal hizmetlere götürmek gerekiyor mu?
Ziraat bankasına hesabı açan zaten kurum ve maaşınız bu hesaba yatacak anladım ben, dolayısı ile bildirmenize gerek olmaz

septik

Editör
Editör
Şuanda PTT deyim içerden görevlilerde para kartınıza yattığı için veremiyoruz diyorlar ve tüm PTT atmelerinde para yok nasıl olacak bu durum diğer bankaların atemelerinde de bankanız onay vermiyor diyor anladığım kadarıyla rezillik diz boyu
Sizin paranız sizin hesabınıza yatmış, kartınıza aktarmak neyin nesi zaten hesabınızda. İster karttan, ister gişeden, istersenizde online işlem ile dilediğiniz banka ve hesaba aktarabılırsınız. Cimere yaşadığınız sıkıntıyı yazın, saçma sapan bahanelerle baştan savıyorlar.

gezegen

Üye
Üye
Ziraat bankasına hesabı açan zaten kurum ve maaşınız bu hesaba yatacak anladım ben, dolayısı ile bildirmenize gerek olmaz
Aynen öyle kurum hesabı açmıştı biz gittik aldık ama tekrar kuruma götürmedik sanırım gerek yok buna öyle mi?

septik

Editör
Editör
Bence gerek yok, kurumun Teb le anlaşması bitmiştir ve Ziraat bankası ile anlaşmıştır, bakım maşı alanlara hesap açılmış ve size bildirilmiş gününüz geldiğinde gidip çekebilmeniz gerekir. Nette bağlı olduğunuz sosyal hizmetlerin telefonunu bulup arayıp bilgi isteyin ki kafanızda acabalar kalmasın.

Son düzenleme:

gezegen

Üye
Üye
Bence gerek yok, kurumun Teb le anlaşması bitmiştir ve Ziraat bankası ile anlaşmıştır, bakım maşı alanlara hesap açılmış ve size bildirilmiş gününüz geldiğinde gidip çekebilmeniz gerekir. Nette bağlı olduğunuz sosyal hizmetlerin telefonunu bulup arayıp bilgi isteyin ki kafanızda acabalar kalmasın.
Tamamdır teşekkür ederim

Kral6363

Üye
Üye
Sizin paranız sizin hesabınıza yatmış, kartınıza aktarmak neyin nesi zaten hesabınızda. İster karttan, ister gişeden, istersenizde online işlem ile dilediğiniz banka ve hesaba aktarabılırsınız. Cimere yaşadığınız sıkıntıyı yazın, saçma sapan bahanelerle baştan savıyorlar.
Abim benim PTT sosyal kartıma para yatmış PTT içinden çekmeye gittim personel diyor para sosyal kartınıza yattığı için buradan veremiyoruz Pttmatikten çeki diyor yani PTT atemelerinden ne yazzikki PTT atemelerinde hiç bir yer para yok diğer bankaların atemelerinde de para miktarı çıkıyor ama tam çekim diyorsunuz bu seferde bankanız onay vermiyor diyor bir çok kişide bu sorun var

Tekerlekli Sandalye