2022 Maaşı Yönetmeliğinde Kabul Edilemez Değişiklikler

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
2022 maaşı ve evde bakım maaşı ayrı mı?olucak yine 2022 yi iptal etsem beni komşulardan sormazlarmı..cevap verirseniz sevinirim tşk

korkma koçum maaşın felan kesilmez asparagas bunlar.kesecek olsa mkomşuya sormasına gerek yok kimlik bilgilerinden çıkar üzerine bişey varsa..........

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
Arkadaşlar sözlerimi kimse partizanlık olarak algılamasın lütfen. Emin olun bu yönetmeliğin içeriğinden ne başbakanın, nede ilgili bakanların tam anlamıyla haberi vardır. Yönetmelik bir kaç bürokrat tarafından hazırlanmış ve imzalaması gereken kişilerde şöyle bir göz atarak imzayı basmıştır.
Bizim bundan sonra yapacağımız iş, bu yönetmelikteki akıl dışılıkları, insan onurunu rencide edici maddeleri yönetmeliği okumadan imzalayanların gözlerine sokmak.
ya zaten sayın başbakanımız böle bi şeye izin vermez biliyosunuz özürlüler konusunda çok hassas öle olsa adam 2005 yılında yasa çıkardı herkesin maaşını yükseltti........aklınız alıyomu böle bi şeyi ...........korkmayın bişey olmazzzzzzzzzzzz olursa gideriz tayyib babaya.........

sevtun

Üye
Üye
Peki ben evde bakım ve 2022 alıyorum.Eşiminde 2022 işlemde oda alacak olursa benim gelir bu
ben: evde bakım + 2022
eşim:2022
bunu göze alarak maaşımıza dokunulur mu? tek gelirim ev kira başka yan gelir bulunmamakta.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
korkma koçum maaşın felan kesilmez asparagas bunlar.kesecek olsa mkomşuya sormasına gerek yok kimlik bilgilerinden çıkar üzerine bişey varsa..........

Bu sitede hiç bir üye bir başka üyeye "koçum" diye hitap edemez. Amele pazarı değil burası. Önce konuşmasını öğrenip daha sonra yorum yapın.

Tekerlekli Sandalye