2022 maaşları edevlette güncellenmiş.

Erkancan3434

Üye
Üye
Arkadaşlar doğum tarihi 1985 olan her ayin 5 de engelli maaşı alan istanbulda içi hesaba yatarsa bilgi verir misiniz teşekkürler

Özge52

Üye
Üye
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından, tam kapanma sürecinde ihtiyaç sahibi hanelere destek olmak için ‘Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı’ adı altında yeni bir yardım programı başlatılmıştır. e-Devlet Kapısı üzerinden daha önce yapılan başvurulara göre, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca, salgın nedeniyle dönemsel ihtiyaç sahibi olduğu değerlendirilmiş olan ve hak sahipliği kriterleri devam eden hanelere, Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı ile herhangi bir başvuruya gerek olmaksızın, hane başı 1.100 TL tutarında ‘Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı’ ödemesi hazırlanmıştır.
Daha önce Pandemi Sosyal Destek Programı kapsamında e-Devlet Kapısı üzerinden alınan başvurularda banka hesap bilgisi bulunan kişilerin banka hesaplarına, başvurularında banka hesap bilgisi bulunmayanların ise PTT kartlarına Tam Kapanma Sosyal Yardım ödemeleri 05.05.2021 tarihinde yatırılacaktır. Hem banka hesap bilgisi bulunmayan, hem de PTT kart kullanmayan kişilerin ise destek ödemeleri PTT ve Vefa Sosyal Destek Gruplarınca Ramazan Bayramına kadar konutlarına teslim edilecektir.
Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı hak sahibi olan kişiler, 05.05.2021 tarihinde, e-Devlet kapısı üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının “Sosyal Yardım Bilgileri Sorgula” başlıklı hizmetinden hak sahipliği durumlarını görüntüleyebilecektir.

Edevlette bu yazı var, ama herhangi bir ödeme bilgisi bende yok.​
Benim maaşımda ayın 5i ben aldım bugün 1100 tl falan yok sadece 609 tl aldım
Arkadaşlar doğum tarihi 1985 olan her ayin 5 de engelli maaşı alan istanbulda içi hesaba yatarsa bilgi verir misiniz teşekkürler
Sonu sıfır olanlar 5inde alıyor benimki sıfır

emir_t1

Üye
Üye
Benim maaşımda ayın 5i ben aldım bugün 1100 tl falan yok sadece 609 tl aldım

Sonu sıfır olanlar 5inde alıyor benimki sıfır
Ailenizde pandemi yardımı almış sizden başkası oldu mu?
Belki onlara ödeneceği için size verilmemiştir. Çünkü her haneden bir kişi alabiliyormuş.

Özge52

Üye
Üye
Belki onlara ödeneceği için size verilmemiştir. Çünkü her haneden bir kişi alabiliyormuş.
Yok hayır ben sadece geçen sene faz 1den almıştım otomatik olarak verildi bu sene yok ama
Yok hayır ben sadece geçen sene faz 1den almıştım otomatik olarak verildi bu sene
Arkadaşlar bişey sorcam sizlere e devletten sosyal yardım sayfasında birsürü gıda yardımı başvurusu kira yardımı aile yardımı başvurusu ben yapmadım şimdi gördüm bende sizlerinkide öylemi hiç bişey anlamadım

Erkancan3434

Üye
Üye
Istanbulda ki tüm sosyal hizmetler telefonu açık bırakmış sürekli meşgul hepsini aradım insanlarla muhatap olmamak için bu şekilde yapmışlar bunun adi namussuzluk başkada hiç bir degil engellilere 600 TL ödeme yaptıkları için insanlari ezik görüyorlar her ayın 5 sabah 9 hesaba yatan engelli maaşı yatmadı muhatap bile bulamıyorsun Allah hepsinin belasını versin

Sercan Dikme

Üye
Üye
Istanbulda ki tüm sosyal hizmetler telefonu açık bırakmış sürekli meşgul hepsini aradım insanlarla muhatap olmamak için bu şekilde yapmışlar bunun adi namussuzluk başkada hiç bir degil engellilere 600 TL ödeme yaptıkları için insanlari ezik görüyorlar her ayın 5 sabah 9 hesaba yatan engelli maaşı yatmadı muhatap bile bulamıyorsun Allah hepsinin belasını versin
Istanbul daha geçen ay 15 inde yatti nasil her ay 15 te yaziyor hayret doğrusu

Vedatkilic18

Üye
Üye
Normalde ayin 8 inde aliyoruz
Fakat bugun karta baktim yatmış
Bilginiz olsun.

Timsah

Üye
Üye
Benim günüm 9 du maaş yatmış yardım yok

Özge52

Üye
Üye
Istanbul 609 tl lik engelli maaşı dostum.
Oglum otizmli .
Cok sukur pek ihtiyac yoktu.
Allah kabul ederse onu da komşumuza yardım yaptik. İnsanların durumu perisan.

Hayirli gunler
Vedat bey oğlunuzun otizm tanısı nedir acaba benim 9 yaşındaki kızıma atipik otizm tanısı kondu heyet raporu yarın alınması gerek tam kapanmadan dolayı almaya gidemiyoruz yüzdesi kaç acaba

Erkancan3434

Üye
Üye
Arkadaşlar e devlet ptt ödeme sistemine gire bildim bu şekilde yazıyor yatmış mı acaba

Ödeme başlangıç ile son ödeme tarihleri arasında herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile giderek paranızı alabilirsiniz
Arkadaşlar e devlet ptt ödeme sistemine gire bildim bu şekilde yazıyor yatmış mı acaba

Ödeme başlangıç ile son ödeme tarihleri arasında herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile giderek paranızı alabilirsiniz
Ve yanında bu şekilde yazıyor anlamdım 2022 SAYILI YASA ÖDEMESİ(KONU KONUTTA ÖDEME

emir_t1

Üye
Üye
Ödeme başlangıç ile son ödeme tarihleri arasında herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile giderek paranızı alabilirsiniz.

Arkadaşlar, şimdi edevlette, ptt kurum ödemeleri sayfasında bu yazı yazmakta.
Ayrıca detayda, konutta ödeme teslimi diye de yazmakta.

Normalde maaşımı ayın 6 sında alırdım.
Ama şimdi ödeme başlangıç tarihi olarak ayın 5 i olarak görülüyor.
Bugün öğlene doğru hesaba bakmıştım, bir şey yoktu.
Yani hesapta görülmeden ptt de elden ödeme yapılıyor da olabilir.
Maaşı yatmayanlar bence edevlete bakmalıdır. Ayrıca yardımı bankamatikten alamayanlarda ptt gişelerinden yardımı sorabilir.
Bu ay durum karışık olmuş.
Bilginize.

Vedatkilic18

Üye
Üye
Vedat bey oğlunuzun otizm tanısı nedir acaba benim 9 yaşındaki kızıma atipik otizm tanısı kondu heyet raporu yarın alınması gerek tam kapanmadan dolayı almaya gidemiyoruz yüzdesi kaç acaba
Otizmde yuzde belli olmuyor sanırım. Direkt yardim alabileceğiniz şekilde veriyolar. Benim oğlum da 9 yaşında atipik otizmli.
Ancak 1 yıl oncesi raporu yenilemeden once yuzde 40 ti.
Allah guzel günlerini göstersin evladınizin

Özge52

Üye
Üye
Arkadaşlar biraz önce e devletten sosyal yardım sayfama baktım önceden red edilen bütün yardım başvurularımdaki red edildi yazısı kaldırılmış neden öyle oldu acaba bilgisi olan varmı

Tekerlekli Sandalye