2023 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Her ay olduğu gibi ağustas ayı evde bakım maaşı yatan yatmayan illeri bu başlık altında paylaşalım lütfen. Not: Bu ay maaşlar zamlı yatacak.

Heraklion

Üye
Üye
Evde Bakım Maaşlar Ne Kadar oldu acaba bilgim yokta

serhat1971

Üye
Üye
Hayret blok boş herkes aynı tarihte aldığını bakım paralarını

gizemliyol

Üye
Üye
Arkadaşlar beni kurum ziyaret te geldi
Belediye den rayiç bedeli istediler
Cuma günü geldiler yarın götürecem
Evrak ları Samsun dan selamlar

azsekerli

Üye
Üye
merhaba herkese
evde bakıma başvurmuştuk geçen ay kontrole gelmişlerdi, gelen arkadaş biz maaşı onaylıyoruz dedi gelecek ayın 15 gibi ziraat bankasına gidip maaşınızı alabilirsiniz diye söyledi, şuan e devletten baktığımda herhangi kayıt gözükmüyor acaba onaylanmadı mı, yoksa böyle görünmesi normal mi? bilgi verebilirseniz sevinirim.

Özge52

Üye
Üye
Arkadaşlar aile destek ödemelerinden bilgisi olan varmı acaba ben sydvyi ardımda bana gecikicek dediler

aleyna60

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar kızım serabral palsi çözger raporu vardı evde bakım alıyorduk 18 yaşına girdiği için yetişkin raporu aldık rapor oranı % 92 ancak kısmı bağımlı olarak işaretlendiği için evde bakım ödemesi kesildi rapora itiraz ettim.hakem hastane tam bağımlı verdi evde bakıma tekrar müracaat ettim ama yeni başvuru yapıyormuş gibi evrakları istediler hepsini verdim eve kontrole geleceğiz dediler 15 gün oldu gelmediler.kesilmesi ve tekrar müracaat aynı ay içerisinde olduğu için devam ettirebilirlermi yoksa kontrole geldiklerinden sonramı başlatırlar (bu arada araçıda gelir krıterine ekliyorlar muracaat ettiğin günki rayiç bedeli baz alıyorlar)
teşekkürler tüm hastalar Allah c.c şifalar dilerim

edo24

Üye
Üye
merhaba herkese
evde bakıma başvurmuştuk geçen ay kontrole gelmişlerdi, gelen arkadaş biz maaşı onaylıyoruz dedi gelecek ayın 15 gibi ziraat bankasına gidip maaşınızı alabilirsiniz diye söyledi, şuan e devletten baktığımda herhangi kayıt gözükmüyor acaba onaylanmadı mı, yoksa böyle görünmesi normal mi? bilgi verebilirseniz sevinirim.
e devlette olağan sıkıntı devam ediyor size öyle dedilerse maaşınızı alırsınız ziraat mobil bankacılık kullanın hesabınızı oradan kontrol edersiniz yatıp yatmadığını

Eyupuygun

Üye
Üye
Antalya evde bakımdan denetlemeye geldiler bugün maaşı kesmek için bahane arıyorlar benim maaşımı öyle ya da böyle keseceklermiş dikkatli olun engelliyi zorla almakla tehdit ediyorlar yakınınızı vermek istemiyorsanız maaş kesilecek

beyazkelebek

Üye
Üye
Antalya evde bakımdan denetlemeye geldiler bugün maaşı kesmek için bahane arıyorlar benim maaşımı öyle ya da böyle keseceklermiş dikkatli olun engelliyi zorla almakla tehdit ediyorlar yakınınızı vermek istemiyorsanız maaş kesilecek
Hocam yazdıklarını anlayan Arap olsun🙂

mt_44

Üye
Üye
Engelliyi alırız ne demek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye