2023 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gülsüm kartal

Üye
Üye
bu konuyu burda kapatıp birdaha dahil olmadığınız konulara girmeyin olurmu? Ha sıkıntılı biriyim evet bana atılan saçma sapan sözlere istirak ederim burda kabul edincenigize etmeyip üste çıkan sizsiniz bayan olduğumu biliyorsunuz ama cahil, karaktersiz, sıkıntılı yani (deli) bir özür bile dileme erdemligine yapmıyor sunuz her neyse kapatalım birdahada bnm olduğum özellikle benim yazdığım konulara yerli yersiz yorum yapma. Bütün herkes dende özür dilerim sıkıntı verdim.hakkinizi helal edin arkadaşlar.

Özge52

Üye
Üye
Cnm ya adam yorum yazıyor ama kime yazdını bilmiyor seninle beni karıştırıyor yorum yaparak paylaştığı msj senin ama benim ismimi yazıyor okumadan idrak etmeden saçma sapan yaptığı bir yorum işte boş ver takma kafana doktor kendi haline bırakın demiş ben sabahtan beri özür bekliyorum bana terbiyesiz ve karaktersiz dediği için babam, babam diyorya babası özür dilemeninde bir erdemlik olduğunu söylememişmi hayret doğrusu babası oğluna söyle bir zahmet özür dilemenin insani bir duygu olduğunu

Gülsüm kartal

Üye
Üye
Cnm ya adam yorum yazıyor ama kime yazdını bilmiyor seninle beni karıştırıyor yorum yaparak paylaştığı msj senin ama benim ismimi yazıyor okumadan idrak etmeden saçma sapan yaptığı bir yorum işte boş ver takma kafana doktor kendi haline bırakın demiş ben sabahtan beri özür bekliyorum bana terbiyesiz ve karaktersiz dediği için babam, babam diyorya babası özür dilemeninde bir erdemlik olduğunu söylememişmi hayret doğrusu babası oğluna söyle bir zahmet özür dilemenin insani bir duygu olduğ
Aynen öyle canım zaten bıraktım kendi haline 😂
arkadaslar 2022 maaşları hesaplara gecti şimdi 2,392 tl
Nerde yatirilmadi hala bekliyorum

veli 1500

Üye
Üye
Bugün resmi tatillmi arkadaşlar
Vakfı ariyorum açmiyor

alperbeyyy

Üye
Üye
Merhaba evde bakım ücretleri bayramın ikinci günü 29 temmuzda yatacak bilginize🤣 mantık dışı

alperbeyyy

Üye
Üye
Bakan Selçuk, bu yıl Kurban Bayramının 31 Temmuz-3 Ağustos tarihlerine denk gelmesi nedeniyle evde bakım aylığı ile yaşlı ve engelli aylıklarının ödeme tarihlerini öne çektiklerini söyledi. Bakan Selçuk, yaşlı ve engelli aylıklarının peşin olarak her ayın 5’i ila 9’u arasında ödendiğini hatırlatarak, “Bu yıl mübarek Kurban Bayramı vesilesiyle ağustos ayı ödemelerini öne çektik. Herkes için tek bir günde, 29 Temmuz’da ödemeleri yapacağız.” dedi. Bakan Selçuk, evde bakım ödemelerinin de 29 Temmuz’da yapılacağını kaydetti.

serhat1971

Üye
Üye
Bakan Selçuk, bu yıl Kurban Bayramının 31 Temmuz-3 Ağustos tarihlerine denk gelmesi nedeniyle evde bakım aylığı ile yaşlı ve engelli aylıklarının ödeme tarihlerini öne çektiklerini söyledi. Bakan Selçuk, yaşlı ve engelli aylıklarının peşin olarak her ayın 5’i ila 9’u arasında ödendiğini hatırlatarak, “Bu yıl mübarek Kurban Bayramı vesilesiyle ağustos ayı ödemelerini öne çektik. Herkes için tek bir günde, 29 Temmuz’da ödemeleri yapacağız.” dedi. Bakan Selçuk, evde bakım ödemelerinin de 29 Temmuz’da yapılacağını kaydetti.
Bir kere bakan Selçuk değil senin yazdığın geçen senenin açıklaması kardesım

Mstf09

Üye
Üye
Nerde bu resmi acıklama hangi sayfa da ve 29 temmuzda mı hasıran damı

veli 1500

Üye
Üye
Aile destekler erken yatacakmi arkadaşlar resmi açıklama varmi saygılar sunarım

Mstf09

Üye
Üye
Nıye dalga geçiyorsun kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye