2023 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Her ay olduğu gibi Şubat ayı boyunca da evde bakım maaşı yatan illeri bu konu başlığı altında paylaşabilirsizin. Bu ay 2023 yılının ilk zamlı evde bakım parası yatacak. Buna göre yatacak zamlı maaş miktarı: 4.336 TL dir.

Dip not: Geçen ay evde bakım maaşının yattığı ziraat bankası hesaplarında eğer mobil bankacılık kullanıyorsanız bunu bankaya gidip güncellemeniz gerekiyormuş. Mobil bankacılık kullanmayanların herhangi bir şey yapmasına gerek yok. Kartı normal bankamatiğe takıp paralarını çekebilirler.

yasaksız

Üye
Üye
Arkadaşlar subay ayı elektrik yardımı güncel olan var mı

Özge52

Üye
Üye
Arkadaşlar biraz önce baktım evde bakım geçen ayınki görünüyor normalde gece 12den sonra kayıt bulunamadı yazması gerekmiyormu

erdal44

Üye
Üye
Şubat ayı elektrik desteği güncel olan varmı evde bakım maaşı alanlardan

yasaksız

Üye
Üye

Özge52

Üye
Üye
Evde bakım maaşı yine eski tarihli olarak görünüyor sizdede öylemi acaba

Heraklion

Üye
Üye
Bu Ayın Kaçında evde bakım yatacak bilgi varmı acaba

Hzeyneb

Üye
Üye
Mobil bankacılık bankaya gittim fakat kartla yine alış veriş yapılmadı 1

Kaneki

Üye
Üye
BILEN BIRILERI CEVAP VEREBILIRMI ?

YENI ACILAN BKM AYLIGI HESABINA EXTRA PARA EKLEYEBILIYORMUYUZ YANI ORDAN ALIŞVERIŞ OLUYORMU YENI ACILAN HESABTA.

Hsnslmz

Üye
Üye
BILEN BIRILERI CEVAP VEREBILIRMI ?

YENI ACILAN BKM AYLIGI HESABINA EXTRA PARA EKLEYEBILIYORMUYUZ YANI ORDAN ALIŞVERIŞ OLUYORMU YENI ACILAN HESABTA.
Hocam kendi denediğim bilgiyi söyleyim. Sosyal hizmetlerin açtığı hesaba para yatırılamıyor para gönderilmiyor. Sadece sosyal hizmet tarafından para yatırılıyor hesaba. FAKAT , Yeni açılan hesaptan dilediğiniz hesaba para gönderebilir alışveriş yapabilir farklı armlerden para çekebilirsiniz.
Kısaca para girişi yok ama para çıkışı var hesabın..

Kaneki

Üye
Üye
Hocam kendi denediğim bilgiyi söyleyim. Sosyal hizmetlerin açtığı hesaba para yatırılamıyor para gönderilmiyor. Sadece sosyal hizmet tarafından para yatırılıyor hesaba. FAKAT , Yeni açılan hesaptan dilediğiniz hesaba para gönderebilir alışveriş yapabilir farklı armlerden para çekebilirsiniz.
Kısaca para girişi yok ama para çıkışı var hesabın..
gecen gun atm den 1800 tl para yatırdık para kayboldu gıttı sııkayet konusu actık zıraate para ortada yok.. oyuzden sordum felaket canım sıkıldı magdur oldum keske bunu basta deselerdı

Kral6363

Üye
Üye
gecen gun atm den 1800 tl para yatırdık para kayboldu gıttı sııkayet konusu actık zıraate para ortada yok.. oyuzden sordum felaket canım sıkıldı magdur oldum keske bunu basta deselerdı
Kardeşim evde bakım maaşı hesabına para yatırılır mı hiç aklınız başınızda değil zaten sdv bu hesaba para yatırıldığını tespit etse maaşınız bile iptal olur o hesab sadece bakıcı hesabıdır herşeyi bir kiriteri var kusur sizde bizim millet bilmem neyin peşinde o hesaba para yatırılır mı para çekilirimi hiç aklınız çalışmıyor o hesab sadece bakıcı hesabıdır bunu aklınıza sokun

Kaneki

Üye
Üye
Kardeşim evde bakım maaşı hesabına para yatırılır mı hiç aklınız başınızda değil zaten sdv bu hesaba para yatırıldığını tespit etse maaşınız bile iptal olur o hesab sadece bakıcı hesabıdır herşeyi bir kiriteri var kusur sizde bizim millet bilmem neyin peşinde o hesaba para yatırılır mı para çekilirimi hiç aklınız çalışmıyor o hesab sadece bakıcı hesabıdır bunu aklınıza sokun
bana hakaret etme hakkını nerden alıyorsun hayırdır ? daha oncekı hesabımıza yatıyorduk ve eft vb hersey oluyordu bu yenı yonetmenlıktekı hesab uzerınde bılgı yoktu ... kıra ve dıger ıslemlerı ordan halledıyordum ıcralık oldugum ıcın bır sıkıntı olmuyordu hatta eskı hesabta.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye