2023 Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hzeyneb

Üye
Üye
Ömrüm de en korktuğum şey cahille münakaşa ya girmek. O yüzden size bişey demicem.
İlim irfan sahibi arkadaş bir tutturmuş sunuz avrupada böyle şöyle napalm Avrupa bizi kabul etmez o yüzden burdakilerin girtlaginami yapisalim vermiyorlar demek bütçe buna el veriyor. Kendimizi ağacami asalım.alabiliyorsan git al versinlerde sana 30bin versinler.sosyal devlet bunu ön görmüş.benim inandığım dinde durumu olmayanı devlet o kişinin ihtiyacını görecek şekilde madur etmez.burada boşuna naralar atıyoruz. Benim eşim başımda yoktu iki çocuk bakıyordum maaşı yanlış adres gerekçesi ile kesmişler di tabi sonradan ispat edip toplu ödeme yapmışlardı fakat 2022 yi geri dönük ödeme yapmamış lardi.Allah insanların insafına bırakmasın.ben diyorum ki canları isterse bunuda keserler vermezler.sanki ben AKP savunucusu gibi kalkıp muamele ediyorsunuz.ben cahaletimle susayım sizler ilminizi konuşturup alın

Mstf09

Üye
Üye
Valla bu insanlar ne yer içer bayramda parasız girdiler saten diye düşünmüyor lar yaw yaw kardeşim gecen 12 si yattı nıye her seferin de farklı gün yatıyor, devletin parası kalmadı aktar döner Yapıor artık bizim paraları
Arkadaşlar cumaya yatar
Aynen büyük ihtimalle ole yaparlar persembe gecesi yatıradabilr ler

serhat1971

Üye
Üye
Valla bu insanlar ne yer içer bayramda parasız girdiler saten diye düşünmüyor lar yaw yaw kardeşim gecen 12 si yattı nıye her seferin de farklı gün yatıyor, devletin parası kalmadı aktar döner Yapıor artık bizim paraları

Aynen büyük ihtimalle ole yaparlar persembe gecesi yatıradabilr ler
Öyle kardeşim 14 garenti öncesi zor

Doğan_ayd

Üye
Üye
Engelli ve bakıcısı farklı ilçelerde ikamet ederse evde bakim aylığı kesilir mi? @septik

gozdesahinn

Üye
Üye
Arkadaşlar yatan var mı (adana)
Engelli ve bakıcısı farklı ilçelerde ikamet ederse evde bakim aylığı kesilir mi? @septik
Kesin maaşı keserler aynı evde göremeyince geldiklerinde kesiyorlar düşünün engelliyi farklı bir ilçeye ya da ile birlikte götürürken bile hizmet binasına dilekçe vb gibi evraklar veriliyormuş şu kadar süre surda kalacağız diye hatta komşumun başına ilginç bir o kdr da trajikomik bir durum geldi her yıl Adana'dan Mersin'e yazlığa gidiyorlardı beş altı ay gelmiyorlardi bu sene sosyal hizmetlerden 3 aya indi süre 3 ayı geçerse gittiğiniz yerdeki hizmet binasına nakliniz yapılır demişler komik olan su Çukurova ilçesinde 3 Seyhan ilçesinde 6 ay izin süresi,yahu ikisi de Adana'nın ilçesi bir sokak bitiyor diğeri başlıyor birine Seyhan diğerine Çukurova ilçesi diyosunuz ama ikisi için şartları belirlerken seyhan kalabalık o yüzden oraya 6 ay Çukurova seyrek diye 3 ay :) aman deyim kardeşim aynı evde yaşamak gerekiyor ansızın gelebiliyorlarmis ben daha bir aydır maaş alıyorum annem için yeniyiz henüz ama çok duydum bu anı gelişleri tutanak tutup maaşı iptal ettiklerini

Son düzenleme:

memo51

Üye
Üye
Yatmamış geçen ay da 12sinde yatmıştı

Hzeyneb

Üye
Üye
12 sini 13ne bağlayan gece 00:40 hesaplara geçiyor hep.ya bayramdan önce yatsaydı şuan bu muhabbetler olmazdı 45gunluk süre için tartışıyor olacaktık

Malp

Üye
Üye
12 sini 13ne bağlayan gece 00:40 hesaplara geçiyor hep.ya bayramdan önce yatsaydı şuan bu muhabbetler olmazdı 45gunluk süre için tartışıyor olacaktık
Geçen ay 12 sinde gündüz yatmıştı insanlarda bir umut gene gündüz yatarmi diye bekliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye