2023 Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Her ay olduğu gibi 2023 Temmuz ayı içinde bakım maaşının hangi illerde yatıp yatmadığını bu konu altında paylaşacağız arkadaşlar. Herkese iyi forumlar.

Heraklion

Üye
Üye
Zamlı Evde Bakım Maaşı Ne Kadar oldu Bilgi varmı

Heraklion

Üye
Üye
Erken mı yatacak geç mı yatacak evde bakım maaşı Geç yatacak diye söylentiler var

Mert67

Üye
Üye
Her ay olduğu gibi 2023 Temmuz ayı içinde bakım maaşının hangi illerde yatıp yatmadığını bu konu altında paylaşacağız arkadaşlar. Herkese iyi forumlar.
Kişi başına düşen gelir ne kadar şuan

Yok geç yatacak bilmem şöyle söylenti var gibi saçmalıklara inanmayın Türkiye geneli her il aynı anda yatıyor her ayın 12 ve 13 gibi yatıyor

gezegen

Üye
Üye
Sende avrupaya git.napalim daha önce Buda yoktu zamanla oda olur
Eskiden ülkede aç karınlarını doyurduğumuz bacılarımıza taciz eden mülteciler de yoktu, kimse devletin verdiği yardımlara muhtaç değildi öyle bir duruma geldik ki ya çok zengin kesim var ya da devletten aldığı yardımlar olmasa geçinemeyen kesim... Bunlar gelmeden önce asgari ücretle 15 tane çeyrek altın alınıyordu şimdi 4 tane, 2001'de Günaydoğu'da terörü bitme noktasına gelmişken şimdi askerimiz Irak'a terörün ayağına gidiyor. Ben lisans mezunu işsiz bir gencim herkesi kandırabilirsiniz ama bu laflar bana sökmez ben Erdoğan'a değil Allah'a şükür ederim

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Doğrudur da bugün öyle bi açıklama yapılmadı onu demek istedim keske uzatilsa

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Dinlemediğim bilgiyi buraya yazmam biraz haberlere bakın baktıysanda gelişi güzel bakmışsın bence
Evet o kısmı kaçırmışım yanlış bilgi vermis oldum kusura bakmayin arkadaslar simdi tekrardan izledim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye