2023 Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Heraklion

Üye
Üye
Arkadaşlar Uzatıldı Derken Nasıl yani ?

ahmet34

Üye
Üye
para yatsında bayramlık tatlı falan bırseyler alıp gecde olsa kutlayalım

Hzeyneb

Üye
Üye
Eskiden ülkede aç karınlarını doyurduğumuz bacılarımıza taciz eden mülteciler de yoktu, kimse devletin verdiği yardımlara muhtaç değildi öyle bir duruma geldik ki ya çok zengin kesim var ya da devletten aldığı yardımlar olmasa geçinemeyen kesim... Bunlar gelmeden önce asgari ücretle 15 tane çeyrek altın alınıyordu şimdi 4 tane, 2001'de Günaydoğu'da terörü bitme noktasına gelmişken şimdi askerimiz Irak'a terörün ayağına gidiyor. Ben lisans mezunu işsiz bir gencim herkesi kandırabilirsiniz ama bu laflar bana sökmez ben Erdoğan'a değil Allah'a şükür ederim
Ben Erdoğan dedimmi işi siyasete döküyorsunuz? Ayrıca şahısların yaptığını niye herkese mal ediyorsunuz? Türk genci Sakarya'daki evli hamile kadına ve çocuğunu taşla ezerek oldurmedimi.o kadar çocuk istismarlarini yapan Eylül Leyla muslime ecrin bebeğin suçlusu da mültecilermi.

Orhan38

Üye
Üye
S.a arkadaşlar oğlum 18 yaşına girecek sigortamdan düşüyormu ne yapmam gerek

gezegen

Üye
Üye
Ben Erdoğan dedimmi işi siyasete döküyorsunuz? Ayrıca şahısların yaptığını niye herkese mal ediyorsunuz? Türk genci Sakarya'daki evli hamile kadına ve çocuğunu taşla ezerek oldurmedimi.o kadar çocuk istismarlarini yapan Eylül Leyla muslime ecrin bebeğin suçlusu da mültecilermi.
Mültecileri mi savunuyorsunuz bir de? Asgari ücretin düştüğü kepazeliğe, ülkedeki gelir adeletsizliğine ve Irak'da şehit olan askerlerimiz için de bir bahaneniz var mı? Başınızdaki çobanınız için daha ne kadar küçüleceksiniz?

Timsah

Üye
Üye
Evet sigortanizdan düşer bulundugunuz ildeki sgk il mudurlugune gideceksiniz raporunuzla beraber onlar sizi kendi belirledigi hastaneye sevk verecekler orda kurula girecek malullük raporu çıkacak tek hastaligindan yuzde 60 oran alirsa sizin üzerinizden ömür boyu bakinir anlamazsa gss odeyeceksiniz yada sartlariniz tutuyorsa engelli aylığına müracat edin gss yi devlet ödüyor

Hzeyneb

Üye
Üye
Milleti sağa sola göndermeye pek meraklisiniz eskiden şu yoktu bu yoktu bı arpa boyu yol gidemedik😅😅napim

Mültecileri mi savunuyorsunuz bir de? Asgari ücretin düştüğü kepazeliğe, ülkedeki gelir adeletsizliğine ve Irak'da şehit olan askerlerimiz için de bir bahaneniz var mı? Başınızdaki çobanınız için daha ne kadar küçüleceksiniz?
Anlamadığınız adil konuşan kişiler erdogancimi oluyor ben bu yaşıma kadar kimseye oy falan vermedim bir partiyide desteklemedim.Fakat ne büyük düşmanlığınız var ülkeye ve yöneticilere her seferinde Avrupa da böyle avrupaya söyle napalm biz vatanımızı seviyoruz ozentimiz yok kimsenin ülkesine Rabbim ne nasip ederse hamd ediyoruz.rızık değişmez kardesim
Niye savunum onları çok merak ediyorum Avrupa'daki türklere Türk düşmanlığı yapınca hoşunuza mı gidiyor.bende istiyorum gitsinler onların yüzünden kimse ev bulamiyor.fakat kalkıp şöyle yaptılar falan derseniz olmaz yanlış üslup hatayı şahıslar yapar genele yaymak yanlış tır

serhat1971

Üye
Üye
Arkadaşlar ne olacak bizim halimiz boşuna bir birimizin kalbini kırıyoruz yokluk herkesin piskolojisini bozdu

Hzeyneb

Üye
Üye
Arkadaşlar ne olacak bizim halimiz boşuna bir birimizin kalbini kırıyoruz yokluk herkesin piskolojisini bozdu
Allaha hamdolsun dünya sıkıntıları gelir geçer Allah dilerse ummadığımız yerden bizleri riziklandirir.Rabbim yavrularımıza ve hastalarımıza sağlık sıhat afiyet versin.

ahmet34

Üye
Üye
az kaldı haftaya bayramlık birşey alabiliriz

Nurbay

Üye
Üye
Memurlara yapılan zam sonrası memur aylık katsayısı 0,79792 göstergesinde olmuş evde bakım ödemesi bu rakamın binle çarpımı ile belirleniyor yani 7979,2 TL olması gerekiyor. Yasa bunu diyor, bakalım uygulanacak mı?

Kral6363

Üye
Üye
Memurlara yapılan zam sonrası memur aylık katsayısı 0,79792 göstergesinde olmuş evde bakım ödemesi bu rakamın binle çarpımı ile belirleniyor yani 7979,2 TL olması gerekiyor. Yasa bunu diyor, bakalım uygulanacak mı?
İnşallah dediğiniz gibi olur

Nurbay

Üye
Üye
Başka bir haberde memur aylık katsayı göstergesi 0,76791 olarak açıklamış

asdere

Üye
Üye
en düşük emekli aylığını geçiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye