2024 Mart Ayı Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
2024 Yılı Mart ayına ait evde bakım maaşı yatan yatmayan illerin listesini bu konu altında paylaşabilirsiniz.

yahya1979

Üye
Üye
ocak ayında 2 bayan geldi hastayı gördüler banim ve hasta için tüm umumi araştırma imzasını istediler attım imzayı bana
ayrıca kaymakamlıktan 5 yıla yakındır bir maaş daha alıyormuşsunuz dedi yoo dedim hiç verilmediki alim dedim gidin toplu alın dedi
vermezler diye kaymakamlığa gitmedim önceden gelende gördü çocuk babasız ben organik mental,kova ve ağır epilepsi hastası olan çocuguma bakıyom
ev kira olsa 2022 ve bu bakım maaşıyla hiç olmaz 68 yaşındayım kendimde kalp şeker hastasıyım sormak istediğim bide şu var
kaymakamlık gerçekten bu maaşı veriyormudur bana veya oğlumun üstüne? ve güncellemeler geçen yıl böyle olmamıştı bu yılın özelliği ne?

deasn19

Üye
Üye
12 şubatta onaylanan evde bakım aylığı E-devlet sisteminde kaç gün önce belli oluyor? Maaş 15 de yatıyor ise eğer hangi tarihte Edevlet sisteminde gözüküyor?

memo51

Üye
Üye
Bizde bugün anneciğim için gittik başvurmaya evde bakıma 1 aydır sistem yok diyolar bu cevapla karsilasan varmı neden sistem yok niye basvurumuzu almadilar

Timsah

Üye
Üye
E devlette bakim maaslarinda bi sıkıntı var yansimiyo su an hâlâ aralık ayı gözüküyor sizin 12 şubatta onaylanmış nisanda 45 günlük toplu olarak yatar burdan takip ederseniz herkese aynı gün yatıyor hayırlı olsun maasiniz

deasn19

Üye
Üye
E devlette bakim maaslarinda bi sıkıntı var yansimiyo su an hâlâ aralık ayı gözüküyor sizin 12 şubatta onaylanmış nisanda 45 günlük toplu olarak yatar burdan takip ederseniz herkese aynı gün yatıyor hayırlı olsun maasiniz
Neden mart 15 de yatmaz mı? 12 şubatta başladı zaten
Nisan ayı ne alaka ?

Timsah

Üye
Üye
Önce bakim sonra maaş alabilirsiniz pesin maaş almiyoruz

Timsah

Üye
Üye
Bız salliyosak o zaman burdan sormayın sosyal hizmetleri arayın biz bu maasi 16 yıldır aliyoruz biz salliyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye