%66 Rapor oranıyla erken emeklilik?

Hayır. Daha öncede yazdım siz, 18 yıl hizmet süresi, 4680 gün primle emekli olabilirsiniz. Bunlardan ikisininde tamam olması lazım. Yani hem hizmet yılınız hemde prim gün sayınız tamam olacak ki emekli olabilesiniz...

Hayır. Daha öncede yazdım siz, 18 yıl hizmet süresi, 4680 gün primle emekli olabilirsiniz. Bunlardan ikisininde tamam olması lazım. Yani hem hizmet yılınız hemde prim gün sayınız tamam olacak ki emekli olabilesiniz...

Teşekkürler

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Malulen emeklilik te ne kadar maaş alırım gözden.
% 32 sol ayaktan % 23 birde kronik hastalık yani uyku apnesinden %35 olmak üzere toplam %66 raporum var ilk işe giriş te hiçbir sağlık sorunum yoktu zaten iki iş kazası geçirdikten sonra göz ve solayaktan sakatigim oldu ben malulen emekligeemekliye babaş vursam nekadar maaş alırım ise ggiriş tarihim 21.08.2008 2466 pirim ggünüm var 150000 pirimim var sigortali yilim 9 yıl olduğuii için askerlik başlangıcını kullanarak 10 yıl oluyor .

Süleuman bey, malulen emkli olabilmek için tek hastalıktan %60 oranında rapor alınması gerekiyor. Dolayısıyla siz malulen değil kademeli engelli emekliliğinden faydalanarak emekli olabilirsiniz. Ne zaman emekli olacağınızı söylememiz için bağlı bulunduğunuz sigorta kolunu (ssk, bağkur emkli sandığı) yazınız.

Birde ben mayıs 11de geçirdiğim iş kazası sonucu sol gozumu kaybettim halen raporluyum raporum bitincede işe geri dönmek istemiyorum acaba tazminatimi alıp kendim işten ayrılabilir miyim

Tazminatı alıp işten ayrılabilirmisiniz açıkcası bilmiyorum. Ama işgöremezlik maaşı alabilirsiniz. Alıyormusunuz işgöremezlik maaşı.

Engelli emeklilik te ne kadar maaş alırım gözden.
% 32 sol ayaktan % 23 birde kronik hastalık yani uyku apnesinden %35 olmak üzere toplam %66 raporum var ilk işe giriş te hiçbir sağlık sorunum yoktu zaten iki iş kazası geçirdikten sonra göz ve solayaktan sakatigim oldu ben malulen emekligeemekliye babaş vursam nekadar maaş alırım ise ggiriş tarihim 21.08.2008 2466 pirim ggünüm var 150000 pirimim var 4A SSKllı calisanim ne zaman emekli olurum birde benim vergi indirimi 2 yıllık olarak çıktı iki yyılsonra yeniden bbaşvuru yapacagim

malulen emeklilik

IMG_4291.jpgInkedIMG_4292_LI.jpg

selam hocam ekteki resimde yakınım malulen emekli nasıl olur

Ekli dosyalar

• IMG_4291.jpg
    IMG_4291.jpg
    85.1 KB · Görüntüleme: 143
  • InkedIMG_4292_LI.jpg
    InkedIMG_4292_LI.jpg
    88.1 KB · Görüntüleme: 140
Geri