%90 engelli adına alınan aracı kimler kullanabilir?

balkesli

Üye
Üye
[MENTION=18065]Sld[/MENTION] engelli adına alınan araçlarda ötv ve mtv ödenmiyor kdv ödeniyor muhtemelen sizden vasi isteyeceklerdir. siz raporu alıp bir araç bayisine gidin onlar sizi yönlendireceklerdir.

Sld

Üye
Üye
Gittim otv yi %45 indiriyorlar ama yaşı 87 olduğu icin kredi cikartamiyorlar bizden ya nakit yada kredi cekin diyorlar kredi ceksem ne anladimki otv nin indirimi çektiğim kredinin faiziyle gitmiş oluyor :((((

Sld

Üye
Üye
Gittim otv yi %45 indiriyorlar ama yaşı 87 olduğu icin kredi cikartamiyorlar bizden ya nakit yada kredi cekin diyorlar kredi ceksem ne anladimki otv nin indirimi çektiğim kredinin faiziyle gitmiş oluyor :((((

Muratbct

Üye
Üye
Arkadaşlar üvey ablamın % 90 raporuvar emniyete gittim bilgi almak inçin ruhsata yazamıyoruz bişey dedi ama kotturollerde 3 çün dereceye kadar akraba aranıyor de di neyapacağımızı bilmiyorum yardımcı olur musunuz

balkesli

Üye
Üye
soruyu biraz daha açarmısın tam olarak olmasını istediğin ne

Muratbct

Üye
Üye
Arkadaşlar üvey ablamın % 90 raporuvar emniyete gittim bilgi almak inçin ruhsata yazamıyoruz bişey dedi ama kotturollerde 3 çün dereceye kadar akraba aranıyor de di neyapacağımızı bilmiyorum yardımcı olur musunuz

Tekerlekli Sandalye