Aile Destek Ödemesi

bide pttden çekiliyormu yakınında ptt olan denesin geçen ayda edevletten aktarılmıyordu atmden çıkmıyordu pttden çektik yoksa ertesi günü bekleriz boşuna

bunu kaç defa izah ettim aile destek ödemeleri ayın 7 sinde yatıyor dedik demi dedigim çıkıyor

bugün çekemezsin yarın çekersin
böyle çok iddialaştık diyelim yine benim dediğim çıkıcak benim burda ptt yok yarım saatlik yerde gidip bakardım
ptt haznesine yattı,7 sinde ptt banka aktarılıyor ptt karttanda çekiliyor
yakın olan varsa gidip baksın kimlikle vericeklerdir.

Nasıl yaniherkesin aynı anda yatmiyormu benim edevlette yok daha gözükmüyor milletinki nasıl görünüyor edevlette aile ve sosyal destek yatan varmı baska arkadaslar

böyle çok iddialaştık diyelim yine benim dediğim çıkıcak benim burda ptt yok yarım saatlik yerde gidip bakardım
ptt haznesine yattı,7 sinde ptt banka aktarılıyor ptt karttanda çekiliyor
yakın olan varsa gidip baksın kimlikle vericeklerdir.
bugün ayın 6 nasıl olacak bu kardeş aile destek ödemesi ayın 7 sinde yazıyor ödemeniz hem engelli hemde aile destek ödemesi

Yatmış

Ekran Görüntüsü (19).png

benim yine başvurum reddedildi ne iştir bu yaaaa sadece 2022 maaşım var neden kabul edilmiyor bilen varmı?

bağlı bulundugunuz sydv konuyla yada 144 hattında neden başvurum kabul edilmiyor diye bilgi alsaydınız illaki birşey çıkarırlar başvurun ile ilgili

sonunda hesabıma aktarmayı başardım chrome istiyomuş ama yarım saat geçti hala heszbıma gelmedi
daha önce çekenler söyleyebilirmi neden ibanımı yanlış girdim şüpheye düşüyorum
sabahmı geçer ziraat hesabıma
eger sabah geccekse ne anlamı var hesaba aktarmanın
bu devirde bu nedir saatlerce günlerce hesaba aktarma sürüyor dünyada 7 gün 24 saat anında transferler bin yıl gerideyiz.

Havale yaptığınız için 1is günü sonra geçer hesaba
yazıklar olsun bu teknolojile hala mağara devri yaşatıyorlar sanki memur gelicek eliyle girecek gibi 9 u yada ertesi günü bekletiyorlar.
haydaaaaa bu ne rezillik rezalet
sabahı bekliyorum hesaba geçmesi için ama ida olmuyacak galba
şikayet vara girdim binlerce kişi ağlıyor 2 hafta 3 hafta aile destek ödememi aktardım hesaba gelmiyor diyorlar
bi tonda uğraşmışlar yok şube yok dilekçe yok fax kimisinin ptt hesabına iade edilmiş yinede çekememişler.

Son düzenleme:
Geri