Aile Destek Ödemesi

mert

Üye
Üye
Arkadaşlar ben aile destek ödemesini şimdi çektim
bu izdiham çekilirmiki ptt önleri ana baba günü ptt atm lerde yıgınlık
atm ler sıkıntı sistem yok
Aekadaslar aile destek ödemesini kendi ibanıma attım ne zaman gecer acaba bir bilgisi olan varmı arkadaslar
bir gün sonra geçer hesaba yarın alırsın paranı
,

haykolik

Üye
Üye
bu izdiham çekilirmiki ptt önleri ana baba günü ptt atm lerde yıgınlık
atm ler sıkıntı sistem yok

bir gün sonra geçer hesaba yarın alırsın paranı
,
Mert kardeş dün ptt kurum ödemesi ibanima attım halan gecmedi cok sürüyormu acaba gecmesi arkadaslar böyle basina gelen varmı acaba

mert

Üye
Üye
Benimki niye gecmedi acaba gardas sen ptt kurum ödemesi baska bankayami ibaninami attın ben ptt kurum ödemesi ziraat bankası ibanıma attım
e devletten kurum ödemelerini bir kontrol etseydin paran halen ordamı ptt gidip bir sorsaydın kardeşim yoğunluk var şuan ptt atm ve ptt veznede

haykolik

Üye
Üye
e devletten kurum ödemelerini bir kontrol etseydin paran halen ordamı ptt gidip bir sorsaydın kardeşim yoğunluk var şuan ptt atm ve ptt veznede
Mert kardeş kontrol ediyorum görünmuyor sadece elektrik yardımı gözüküyor aile destek ödemesiyok görünmüyor

mert

Üye
Üye
Mert kardeş kontrol ediyorum görünmuyor sadece elektrik yardımı gözüküyor aile destek ödemesiyok görünmüyor
allah alah kardeşim bir gitsrydin ptt ye durumu bir izah etseydin yada ziraat bankasına git bakalım acaba attıgın ıban rakam mı oynadın ıbanda

haykolik

Üye
Üye
allah alah kardeşim bir gitsrydin ptt ye durumu bir izah etseydin yada ziraat bankasına git bakalım acaba attıgın ıban rakam mı oynadın ıbanda
İban dogru degerli kardesim bu kadar gec hesaba düşmesi anormalmi ben ayağım kesildi icin evden çıkamıyorum

mert

Üye
Üye
İban dogru degerli kardesim bu kadar gec hesaba düşmesi anormalmi ben ayağım kesildi icin evden çıkamıyorum
geçmiş olsun kardeşim şimdiye kadar düşmesi lazım ptt müşteri hizmetlerini bir ara bakalım yada ziraat bankası müsteri temsicisini

Senoktay55

Üye
Üye
Arkadaşlar birşey soracağım 3gundur pttdeye gidiyorum parakalmadi çekemedim PTT uzak birdahaki ay bu Aykan bile alabilrmiyim

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar birşey soracağım 3gundur pttdeye gidiyorum parakalmadi çekemedim PTT uzak birdahaki ay bu Aykan bile alabilrmiyim
E devlet, ptt kurum ödeme bilgileri kısmında, paranızı çekebileceğiniz tarih olalarak başlangıç tarihi ile yanındaki bölümde ise o ayın parasını alabileceğiniz son ödeme tarihi mevcut. 6 Ay içersimde istediğiniz tarihte paranızı çekebilirsiniz.

Senoktay55

Üye
Üye
E devlet, ptt kurum ödeme bilgileri kısmında, paranızı çekebileceğiniz tarih olalarak başlangıç tarihi ile yanındaki bölümde ise o ayın parasını alabileceğiniz son ödeme tarihi mevcut. 6 Ay içersimde istediğiniz tarihte paranızı çekebilirsiniz.
Sağol hocam

haykolik

Üye
Üye
Septik abi ben aile destek ödemesini ziraat bankası ibanıma attım ayın yedisinde halen gecmedi hesabima neden acaba ptt kurum ödemesine bakıyom aile destek ödemesigörünmüyor bukadar gec ziraat bankası ibanıma gecmesi normalmi

septik

Editör
Editör
Normal değil. Sistemde sorun var diyerek baştan savıyorlar. Mümkünse karttan çekemediğiniz paralarınızı gişelerden çekin hiç bir sorun çıkaramazlar.

mert

Üye
Üye
Normal değil. Sistemde sorun var diyerek baştan savıyorlar. Mümkünse karttan çekemediğiniz paralarınızı gişelerden çekin hiç bir sorun çıkaramazlar.
vallahi hocam ben ptt gişesinden çektim gişede bayan memur git ptt atm sınde çek diyor burda ne işin var kartın var diyor

septik

Editör
Editör
Öyle birşey söylemeye hakkı yok, hemen cevabı yapıştırın, paramı nasıl çekeceğime siz karışamazsınız diyebilirsiniz, paşa paşa işleminizi yapmak zorunda.

Tekerlekli Sandalye