Aile Destek Ödemesi

Kaneki

Üye
Üye
Her ay mı bunu verecekler çocuk bileşeni yardımını arkadaşlar sayğılar
aynen bende onu merak edıyorum tek cocugum var .. 4 yaş 1200 tl yatmış hesaba gıdıp cekmedım

Hsnslmz

Üye
Üye
Evet ben çektim detaylı yazayım kimsede soru işareti kalmasın.. önceden 600 tl alıyordum şimdi 1250 tl yatmış. Bize verdikleri kart bi cacık değil çünkü atm ye soktuğumda kart bakiyesi sıfır tl. Sırayı bekledim benden öncede alanlar oldu sora bana geldiğinde de aldım paramı. Fakat şubenin hatası olacakki güvenlik görevlisi kasada paranın bittiğini kalanların yarın gelmelerini söyledi. Kısaca herkes gidip sırayı bekleyip parasını çekebilir. Bu demek oluyorki bundan sonra e-devlet hizmetinde sosyal yardım bilgilerinde aile destek ödemesi kısmında ödemeniz hazırdır dediği am ptt ye gidip sıra beklemip çekilebilir. Bende durum böyle. Hala ptt kurum ödemelerinde 0 tl gözüküyor. Bilginiz olsun. Sosyal yardım bilgisindeki aile destek ödemesindeki (ödemeniz hazırdır) ibaresi varsa ptt ye gidebilirsiniz.

haykolik

Üye
Üye
Yatti arkadaslar ben zamdan önce 500 tl aliyordum 950 tl yatmış bugün saat 14 00 da cektim yatiysa herkesin yatmıstir herkes cekebilir gönül rahatlığıyla

Kral6363

Üye
Üye
Bu aile destek ödemeleri her aymı 1200tl yatacak Bilgisi olan varmıdır

Kaneki

Üye
Üye
her ay bir sene denilmişti uzatılır mı orası cumhurbaşkanına kalmış
alım gucu artsın . ve ekonomıyı bı duzeltsınler 100 tane sosyal yardım cıkaracaklarına 1 adet yardım versınler oda calışmaya gucu olmayan ve engellı olup onun koşullarına göre iş ımkanı bulamayanlara ve evde hastası olup hayatını ona adayan kısılere vb..

septik

Editör
Editör
Bu aile destek ödemeleri her aymı 1200tl yatacak Bilgisi olan varmıdır
1 Yıl boyunca her ay, gelir durumunuz göz önüne alınarak 850 tl -- 1250 tl arası yatacak.. Süre konusunda bir değişiklik olursa duyurusu yapılır.

Erkancan3434

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba çalışmıyorum bulunduğum ilçede sosyal yardımlaşma vakfına gittim yardım istedim tek seferlik reçetem vardı bunu almak zorundaydım maddi durumum olmadığı için baş vuru yaptım reçete tutarını istedim benden reçeteyi aldılar hiç bir gelirim olmadığına baktı buğun heyet olmuş ilçe sosyal vakıf yerinde ve e devlette sosyal yardımlara girdiğim zaman bu şekilde yazıyor

ödeme durumu teslim edilebilir ne demek oluyor ben bunu gidip yarın elden mi almam gerekiyor veya onlar PTT gönderecek veya kaç sonra ala bilirim

septik

Editör
Editör
bana 1300 komşuma 1650 yattı diğer komşuma 950 ?
Kurum hanelerin resmi gelirlerine göre hareket ediyor, birde hanedeki okuyan her çocuk içinde ayrı bir destek otomatik olarak eklenerek ödemeler yapılıyor.
hıcbır gelır yok evde sosyal yardımlarla gecınıyoruz.. 1200 yatmış ... evde sgksı olan kısıye ıse 1450 anlamadım bu işi ben...

Hiç bir geliri olmayana 1250 tl ödeme yapılıyor. Evde sgk lı olan olsada nufusa ve öğrenci durumuna göre değişken rakamlar yatırılmış.

Kaneki

Üye
Üye
Kurum hanelerin resmi gelirlerine göre hareket ediyor, birde hanedeki okuyan her çocuk içinde ayrı bir destek otomatik olarak eklenerek ödemeler yapılıyor.

Hiç bir geliri olmayana 1250 tl ödeme yapılıyor. Evde sgk lı olan olsada nufusa ve öğrenci durumuna göre değişken rakamlar yatırılmış.
3 kısı onlarda aynı x kışının cocuguda aynı yaşta 1450 yatmış .

qxqxqx

Üye
Üye
yakınlarında ptt olan varsa kontrol edebilirmi edevlete geç düşüyor boşuna bi iki gün beklemeyelim ptt e yatıyor sonra edevlete geçiyor.güncellenmeye başlamış çünkü yatmış olabilir ptt e.

Özge52

Üye
Üye
yakınlarında ptt olan varsa kontrol edebilirmi edevlete geç düşüyor boşuna bi iki gün beklemeyelim ptt e yatıyor sonra edevlete geçiyor.güncellenmeye başlamış çünkü yatmış olabilir ptt e.
Ben şimdi çektim engelli aylığını
Aile destek ödemesi daha düşmemiş ödemelere

veli 1500

Üye
Üye
Ya arkadaşlar benim sorum olacak sepatik bey evde bakım maaşı sigortalı yapacaklardı bakıcıya pirim yatıracaktı bu devlet ne oldu yılardır bekliyoruz yokmu bir haber teşkkür ederim şimdiden

gezegen

Üye
Üye
Ben şimdi çektim engelli aylığını
Aile destek ödemesini ben ilk kez alacağım engelli aylığı ile aynı hesaba mı yatacak?

septik

Editör
Editör
Ya arkadaşlar benim sorum olacak sepatik bey evde bakım maaşı sigortalı yapacaklardı bakıcıya pirim yatıracaktı bu devlet ne oldu yılardır bekliyoruz yokmu bir haber teşkkür ederim şimdiden
Evde bakım maaşı alanlar için devlet sgk ödemeyecek, bu konuda baskılar artınca devlette bakım yapan kişinin sgk lı çalışmasına olanak sağladı, kişi hem hastasına bakım yapabilecek hemde günde 8 saatlik bir iş hayatı olabilecek.
Aile destek ödemesini ben ilk kez alacağım engelli aylığı ile aynı hesaba mı yatacak?
Engelli maaş ödemeleri her ayın 5. günüden itibaren doğum yılının son rakamına göre hesaplara geçiyor, aile destek ödemeleri ise her ayın 7. günü hesaplara geçiyor.

qxqxqx

Üye
Üye
edevlete yattı ama yine hesaba aktarılmıyor
edevletten bu parayı kendi hesabına aktaran oldumu hiç?

Tekerlekli Sandalye